Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Já Ti zase závidím,že Tě čeká svatba už letos,já si musím počkat do příštího roku :-|
Odpovědět
@stastnanevesta neboj, to uteče jak voda :-) A já už to budu mít dávno za sebou a ty se budeš pořád na ten svůj den těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Já vím,že to uteče,nejradši bych se vdávala letos,ale musíme pár věcí dořešit,tak to vyjde až příští rok.Ale už aby to bylo :-)
Odpovědět
baby co poviete na tieto saty nevedela som sa rozhodnut.......
Odpovědět
Profilova fotka
@mimma17 pokud se rozhoduješ jen mezi těmito dvěma, tak ty první
Odpovědět
@mimma17 ja si myslim, ze lepsie su tie s vykrojenym vystrihom :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mimma17 určitě ten výstřih do V.
Odpovědět
@mimma17 Líbily by se mi ty druhé, kdyby měly výstřih jako ty první! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
za mě taky určitě ten srdíčkový výstřih ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U těch druhých absolutně nesedí korzet, vypadá že je přiškrcený aby nesjel dolů. jestli chceš vybírat z těchto dvou tak to první kvůli tomu vršku. Ty druhé majíá pro mně hezčí sukni, ale vubec teda nesedí vršek.
Odpovědět
dik baby tie srdieckove som si aj vybrala uz je zaplatena zaloha chcela som vediet nazor i ked uz mam jasno a budem mat k nim spanielsky zavoj po zemmm
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Podle mě ti jednoznačně nejvíc sluší ty antické šaty, na druhém místě pak ty poslední a potom všechny korzetové, ale rozhodně bez ramínek a bolerka!
Odpovědět
Článek se načítá
@mimma17 líbí se mi ty první :-)
Odpovědět
které se Vám zdají zajímavější a víc romantické?První obřad bude na pláži a druhý na zámečku.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik Mně se na modelkách líbí prakticky všechno, tady z těch nejvíc ty první. A to budou jedny šaty na oba obřady? U té pláže bude podle mě problém s vlečkou, nasbírá se tam šíleně písku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik nejvíc romantické mi přijdou ty poslední, ale záleží jak by vypadaly ve skutečnosti.-)
Odpovědět
@makovaapanenka šaty budou jen jedny ušijou i je na míru,ale nejdřív si musím vybrat.písek vyklepu toho bych se nebála.díky
Odpovědět
@levata to je právě to co nevvím jak budou vypadat ve skutečnosti.Doufám,že úžasně jako na obrázku.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik všechny jsou hezké, z těchto bych volila ty poslední, ale nejvíc se mi líbí ty u tebe v albu pod označením k98 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik Já bych tedy rozhodně doporučovala vyzkoušet, ať pak není velké zklamání... |-|
Odpovědět
@clifulka děkuji za názor
Odpovědět
@makovaapanenka nebudu mít možnost si je vyzkoušet až přiletíme do hotelu budou tam na mě čekat, budou mi je šít v Bostonu.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik Já myslela najít nějaké podobné v salónu a zkusit si ten styl :-)
Odpovědět
@makovaapanenka to není špatný nápad.díky
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik Není zač :-)
Odpovědět
@pipik me se nejvic libi ty prvni...
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik také doporučuji zkusit alespon ten styl šatů. člověk je někdy dost překvapen jak pak sám v tom střihu vypadá.
Odpovědět
@scvrcek díky za pomoc při výběru
Odpovědět
@kucirlib snad budou mít podobné šaty někde tady poblíž a v mé velikosti,uvidíme :-)
Odpovědět
@pipik není zač, mě ty první přijdou vzdušné a elegantní, neokoukané...ty třetí tu jsou dost podobné každou chvíli a mě nějak na pláž nesedí.... ty první jsou prostě pro elegantní ženskou s velkým Ž :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?