Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
@hellesvan Jaaaj, ty si pozerala iný album. Treba kuknúť ten druhý - skúška šiat. Tie z prvého sú out, lebo salón kde som ich skúšala už neexistuje...
Odpovědět
@zmrz_lina Pozerala si aj ten druhý album - skúška šiat? Lebo tie z toho kde si napísala číslo, ten salón už neexistuje...
Odpovědět
@meindzi Bohužiaľ, tie šatky čo si mi poslala mi vôbec nič nehovoria :-( Neoslovuje ma taký typ šiat...
Odpovědět
@kast tak uz neviem, co poradit... :-( tak prajem len vela stastia pri vybere ;-)
Odpovědět
@kondaska1 Skúšala som to na boso... :-D Ale ďakujem ti za tip :-)
Odpovědět
@kast aha. promiň, ale mně se tam iný album neukazuje, vidím jen jeden. zkusíš mi poslat přímý odkaz?
Odpovědět
@hellesvan skús pozrieť http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/kas...
Odpovědět
@meindzi Ďakujem ti aj tak za všetky tipy. V sobotu idem pozrieť domov, tak skočím do dvoch salónov tam, uvidím, čo budú mať...
Odpovědět
@kast tak bohužel se mi to opravdu neukazuje, vidím jen toto: Veci ktoré sa mi páčia - 65 fotiek 4. feb 2010 • 5 komentárov • Páči sa mi to
Odpovědět
Profilova fotka
Z toho druhého alba foto č. 6, 11 a případně i 19.
Odpovědět
Profilova fotka
@hellesvan - přihlaš se a uvidíš to. Použij nick i heslo, co máš na beremku
Odpovědět
@zmrz_lina děkuju. mně vůbec nenapadlo, že mně to nepřihlásí automaticky.
Odpovědět
Článek se načítá
@kast konečně se to povedlo i mně. :) Souhlasím s ostatními, že žádné nejsou ty úplně waw, co bych ztratila řeč, ale kdybys musela vybírat z těchto, nejvíc by ses mi líbila v těch třetích.
Odpovědět
Profilova fotka
@kast Jestli mohu radit, tak zkus rozhodně i někde jinde a uplně jiný typ šatů. Možná budeš překvapená jak některé skvěle sednou a budou to ONY. U mně to byly až cca 40cáté.
Odpovědět
@kucirlib Tak ste ma prehovorili :-D Pôjdem teda ešte nejaké vyskúšať...
Odpovědět
@kast Je to len pre tvoje dobro ;-) ...urcite najdes tie, z ktorych budes unesena :-D
Odpovědět
@kast : taky když už za ně dáš nemalý obnos,tak ať to taky za to stojí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,mrkněte ke mně do alba na šaty,budu ráda za komentáře,předem dík
Odpovědět
@stastnanevesta Asi opravdu ty poslední jsou nejlepší .Možná by ještě byly lepší bez té dloouhé vlečky ,ale to asi upravit nepůjde. Pokud ještě můžu poradit, jestliže chcete závoj,tak určitě bez lemování a aby nešel moc do obličeje.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Mně se zase ta vlečka líbí,to jsem původně vlečku nechtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Mně se líbíš nejvíc v šatech na fotce 35 :-) Jestli se ti líbilo bolerko z fotky 37, tak určitě by k nim taky šlo. S ramínkama ti podle mě moc nejdou.
Odpovědět
@stastnanevesta Ono bez té vlečky by jste působila tak nějak decentněji. :-)
Odpovědět
@stastnanevesta fotky: 41,48:-)
Odpovědět
Profilova fotka
buď hned první, nebo ty antické anebo foto č. 39 :)
Odpovědět
oprava: 41,29
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za názory,holky
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta nejvíc ti sluší šaty na fotce č. 19 (ale bez ramínka!). Antický styl ti moc nejde, ramínka taky ne, v těch posledních mi přijde, že máš mohutná záda a hlavně zadek
Odpovědět
@stastnanevesta já jesm zase pro ten antický styl a určitě aspoň tenké ramínka :-) ale to je asi co osoba, to názor :-) Záleží na tobě, v čem se cítíš dobře a v čem si připadáš jako nevěsta :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně,holky,mně osobně se ten antický styl moc nelíbí a osobně bych si vybrala něco s ramínky za krk :-) uvidíme,jak to nakonec dopadne
Odpovědět
@stastnanevesta každopádně držím palečky, ať dobře vybereš. Mě tento maraton zatím čeká :-) Už se mooc těším :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?