Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 Já taky žádné šaty u tebe nevidím :-N @civet Jestli oni to nejsou Císařovy nové šaty :-D
Odpovědět
@pipa @pajiji @clifulka ďakujem :-D :-D @civet @romcovaklarka keď klikneš na betty 26 tak by sa vám tam mal otvoriť album skúste to :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 Vidím tvůj fotoblog na mojasvatba.sk, ale ten fotoblog je prázdný... Nevidím v něm jediné album.
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 No ono album se i otvorí, ale nejsou v něm žádné fotky :-D Aspoň teda na mém monitoru...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kterým to nejde otevřít...musíte se na slovenském beremku přihlásit (pod stejným jménem jako tady)
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 čím víc na ty tvé fotky koukám, tím víc se mi začínají líbit ty druhé...ale prostě by to chtělo jinak natvarovat tu sukni... ale budu se zase opakovat: není nad fotky, kde má nevěsta i hlavu! To se pak dá teprve posoudit, jak jí sluší...
Odpovědět
Profilova fotka
@clifulka aha, díky:o) Nenapadlo mě, že stejný přihlášení bude fungovat i na slovenský mutaci (pravda, mohla jsem to zvykoušet:o)). @betty26 Ty první šaty nemáš vyfocený celý, takže se nedá moc soudit, druhý mají nějakou moc širokou spodnici. Mně se (aspoň takto nafocené) nelíbí ani jedny, ale kdybych musela vybrat, tak spíš ty první.
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 V tom případě rozhodně ty první. A obyčejné mi nepřipadají. Na druhých mi ta sukně přijde nějak moc divná. @clifulka Aha :-o To je asi nějaká novinka, to se mi ještě nestalo.
Odpovědět
@romcovaklarka @civet ďakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 druhe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 Ty první to je nějaká napodobeniny Maggie Sottero Ambrosia? Nějak divně sedí...líbí se mí spíše ty druhé, už jsem je na nějaké nevěstě viděla a vypadaly úžasně, chce to správnou velikost a upravit tu sukni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 mne sa viac páčiš v tých druhých :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@betty26 Mně se moc nelíbí ani jedny (ale asi zkresluje i to, že to na tobě oboje divně visí, ty druhé mi navíc přijdou, že působí tak nějak nekvalitně, ale možná klame fotka), každopádně ty druhé mi připomněly, že jsem tu tak dva dny dozadu viděla na nějaké jiné nevěstě čekatelce podobného střihu, ale lepšího provedení a detailů, myslím, že by ti k tvé hodně štíhlé postavě sedly. Jestli je najdu, tak sem dám odkaz :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ...ta fotka je hodně nekvalitní to je pravda, ale právě ty druhé by taky měly být od Maggie ale moc to nevypadá tak nevím no...jedna nevěsta se v nich vdávala a byly fakt úžasné
Odpovědět
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa @vlasa ďakujem @kajsav @ifoun áno napodobenina....obe šaty mi boli veľké neboli na moju postavu ale dajú sa objednať na mieru ...ďakujem za radu
Odpovědět
Ony ty fotky jsou nic moc a je mozne ze ve skutecnosti vypadaji jinak ... me se libi spise ty prvni.
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 Mám je : http://www.beremese.cz/fotoblog/simac... Podle popisu dole je to St. Patrick Capilla :)
Odpovědět
@ifoun nie sú také isté ale niaka podoba tam je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@betty26 to já jsem ani nemyslela, že by měly být také isté, jen ten střih "mořské panny" je podobný a myslím, že by k tvé štíhlé postavě seděl. A tyt SP mi prostě přijdou hezčí než to, co jsi zkoušela, tak jsem si řekla, že je pohledám a šoupnu ti sem obrázek :)
Odpovědět
@ifoun ďakujem si zlatá :-)
Odpovědět
@betty26 ja by som skor tie prve... tie druhe maju neumerne siroku suknu dole... tie su krasne, na ktore ti poslala link ifoun
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun Hezčí??? Ty SP jsou luxusníííí ;-) x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajsav Já si málokdy pamatuju nějaké svatební šaty, ale tohle mně fakt zůstalo v hlavě jako jasný obraz... i díky tomu, že té dívce krásně sedí. Nevím, jak moc je to praktické na pohyb, ale myslím, že to spíš klame. Navíc jsou aspoň trošku jiné než většina šat, co se nabízí.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun jj slečně jsem psala ať neváhá ani minutu, ty šaty jsou prostě dokonalé a tak dokonale sedí, to se povede málokdy ;-) x-) u betty mě zaujaly spíše ty druhé šaty protože jsem je viděla už na jedné nevěstě a myslela jsem, že to jsou ony, ale jak sama psala, jsou to napodobiny, já bych určitě ještě zkoušela dál ;-) x-)
Odpovědět
@betty26 Za mně ty první .I když je to napodobenina,tak není nejhorší.
Odpovědět
Profilova fotka
...ty první vypadají že budou dost těžké a přijde mi že je ten korzet nějak příliš nízko, tak nevím jestli ty šaty jako padají dolů že to korzet neudrží nebo to tak je ušité :-)
Odpovědět
@kajsav :Psala ,že jí byly velké . :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja to jsem četla, ale mě třeba při zkoušce velké šaty buď zašpendlili nebo přidržovali, takže jsem měla korzet tam kde má být, abych věděla jak budu v šatech vypadat, prostě bych to povytáhla nahoru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mužu poprosit o nározy? předem díky. Mám tam celé album, nelekejte se, je jich tam dost 8-)
Odpovědět
@kucirlib osobne nemam rada saty s vleckami ale ked uz tak fotka 65 alebo 28 ;-) obdivujem ta kolko si toho vyskusala:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?