Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Děkuji za názory, ty druhé krásně zeštíhlují a dělají úzký pas, ty první jsou romantické a podle mnohých se ke mně prý hodí, tak nevím...uvidím, co další názory :-)
Odpovědět
@anaj83 2 a 3 mi prijdou na prvni pohled stejny.. ony jsou to fakt ty samy saty? :)) tak jsem si dala vsechny "troje" hezky vedle sebe a jsem pro c. 2. :-)
Odpovědět
Ano, 2 a 3 jsou tytéž šaty akorát z jiného úhlu :-) díky.
Odpovědět
@anaj83 za malo :-)
Odpovědět
jsem taky spíš pro ty druhé.. i když záleží na fotce, ty druhé na té první fotce se mi nelíbí, na té druhé jsou perfektní :-)
Odpovědět
Fotky zkreslují to ano, zdá se mi, že ve skutečnosti vypadají oboje šaty mnohem líp :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
anaj83.....oboje šaty jsou krásné, ale ty první vypadají kratší takže se v nich bude líp chodit a taky ti dělají pěkná prsa. Jestli ty druhé budeš šoupat po zemi a šlapat si po nich, tak je to na rozbití nosu. A jestli ti bude pršet jako mě, tak by stálo i za to zkusit jak se dají chytit do ruky a dobře nést. :-)
Odpovědět
no mně se líbíš víc v těch druhých. samozřejmě hádám, že ti je budou krátit, jestli si je vybereš. dělají Ti hezčí siluetu.
Odpovědět
@anaj83 na fotkách někdy šaty vypadají jinak než ve skutečnosti. Na těch prvních se ti líbí asi ta romantická krajka, vId. Jsou pěkné, ale mne se na tobě víc líbí 2. Dělají ti hezčí postavu.
Odpovědět
Díky za názory, pokud si vyberu druhé šaty, tak mi je budou krátit...protože jsou nové, tak mají ještě původní délku. Ano, na prvních se mi líbí ta krajka. Byly to první šaty, které mi skvěle sedly a uměla jsem si představit, že v nich budu až do večera...no, a pak přivezli nové 2. šaty, které mi sednou taky perfektně, u nich mám jen trochu strach z té vlečky, ale vždycky se dá vlečka připnout na poutko, tak to bude dobré. Všechny jste pro dvojky, tak do nich nejspíš půjdu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baby, tak mám zase dilemu. Ktoré sú peknejšie??? Obe sú odtieňovo niečo medzi bielou a krémovou. Ale som fakt nerozhodná. mrknite :)
Odpovědět
Ten model barevnými kytičkami mi přijde takový usedlý. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@radkaja Mě se právě líbí nejvíce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkakivka víc se mí líbí ty bez barevných aplikací - jak samy o sobě, tak i na tobě, dělají ti hezčí postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas První šaty nejsou špatné, ale nejvíc se mi líbíš v těch pátých/předposledních - dělají nejhezší postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 Oboje šatičky jsou krásné, osobně bych Ti vybrala ty bez mašle, jelikož ta ty první šaty úplně přeplácává, nehodí se k té krajce, nebo co to zdobí sukni. ;-)
Odpovědět
@ivkakivka Mně se nejvíc líbíš v těch posledních, krásně sedí a vypadají hezky s bolerkem i bez něj.
Odpovědět
Mně se líbíš v těch bílých s kytičkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paju85 Naprosto souhlasím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkakivka Vic se mi libis v tech ciste bilych ;-) az na ten kus latky na boku co vypada jak velky kapesnik za pasem :-) Ale i ty barevne Ti moc slusi...
Odpovědět
Profilova fotka
@veronila :D to na tej fotke tak zvláštne vyzerá - asi tam najviac zabral blesk :D ale inak to je fakt pekné. ale aby som to upresnila - ani jedny nie sú úplne biele. je to taký odtieň medzi bielou a krémovou - viac k tej bielej :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkakivka Mně se celkově víc líbí ty bez červených kytiček, hlavně když mají ty krajkové rukávky. Ale co mě na nich neskutečně ruší je ten "hadr za pasem". Přijde mi to jak když si tam servírka zastrčila utěrku na stoly :-N Jestli se to nedá dát nějak bezbolestně pryč...? Jinak jsou super. Ty s kytičkama ti taky sluší, neuráží, ale není to "ááááááách" :-)
Odpovědět
mne sa najviac páčia tie posledné..veľmi pekne ti sadnú :-)
Odpovědět
@ivkakivka Rozhodně hlasuju pro druhé šaty s krajkou, dělají ti krásnou postavu a taky se přimlouvám za odstranění "utěrky" na boku, pokud to půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@anaj83 určite prvé :)
Odpovědět
první :-)
Odpovědět
nechceš ešte niečo pohladať neviem tak nejak ti nesadli ani jedny :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
@ivkakivka no tak z těchto dvou raději ty první... ty druhé mi přijdou mo překombinované - ta utěrka za pasem se mi taky nelíbí... ale nechceš ještě zkusit něco jiného? u těch druhých ti sedí krásně vršek, ale spodek se mi nelíbí..
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkakivka Podle mě ti sluší oboje, ale k těm druhým bych rozhodně nebrala bolerko
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkakivka No tak jestli vybrat z těch dvou, tak rozhodně ty druhé. Ale nechápu teda, jak už jedna nevěsta tady označila, tu utěrku u těch druhých.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?