Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
@mimma17 mojej sestre sa tiez pacia tzv. kankanove saty a viem, ze je ich tazke najst, no ten vrsok mi nereze k sukni ...
Odpovědět
Profilova fotka
vyzera to ako jeden zmatok......ak chces kratke s dlhou vleckou tak rozhodne ine, len nie tieto :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkakivka tiez sa mi viac pacia tie klasicke cisto biele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, su veľmi extravagantné (krátke) podla mna sú krátke šaty nevhodné na svadbu, svadba je vynimočny okamich prežitý raz v živote a tiež s určitymi moralnymi zasadami, stav na klasiku dlhé šaty s vlečkou alebo bez, postavu maš super tak nevahaj , to je moj osobný názor :)
Odpovědět
Profilova fotka
kondaska1 : určite Mirabella :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkakivka Za mě určitě ty červené. Ale jdou ti oboje, takže vedle nešlápneš :-)
Odpovědět
ja osobne si myslim ze tie saty su nadherne.su uplne uzasne a padnu ti ako uliate.je rok 2011 a nemusi byt kazda nevesta ako torta.je to fadne... tieto saty vystihuju teba a ak sa ty v nich dobre citis tak neni o com.su prekrasne.myslim ze budes krasna moderna nevesta a urcite nebudes ako kazda v tortovych satach... tolko moj nazor ;-)
Odpovědět
Baby poradte ktore? http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/xev... Prve nazivo uplne skvele, urobili krasnu postavu, druhe nazivo nevyzerali az tak dobre (aj ked neboli zle),a le na foto sa mi pacia viac. Neviem sa rozhodnut a zajtra mam ist zaplatit zalohu, v ktorych vyzeram lepsie?
Odpovědět
Profilova fotka
@xevulax Ty prví mi přidjou lepší a zajímavější. U druhých se mi nelíbí řasení sukně.
Odpovědět
Profilova fotka
@xevulax Ahoj, mně přijdou lepší ty první. Hodně štěstí s výběrem.
Odpovědět
Profilova fotka
@xevulax - aj prvé vyzerajú dobre na fotkách :) a tiež mi prídu zaujímavejšie... Ale záleží na tom, v ktorých sa ako cítiš..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mne sa tiež viacej pacia tie prve, aj ked na moj vkus je tam nejak velmi vela riasenia a záplava čipky a cela si v nej taka zahltená, ale možno to je tým že to nebolo dobre nafotené.... ale to je moj nazor, tebe ked sa to tak pači, tak chod do nich, si v nich pekna, a su rozhodne krajšie ako tie druhé ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ďakujem baby,tie prve mam zatiaľ zarezervované, určite inak ukážu keď mi ich upravia na výšku a s doplnkami. @kondaska1 no riasenia je tam viac ale jedny z mála ktoré mi super sadli, neboli ťažké a vytvarovali mi inak objemnejšiu postavu
Odpovědět
Profilova fotka
Ano uplne inak to bude vyzerat ked ti ich upravia....dobre si sa rozhodla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jukněte, ve kterých šatech se vám nejvíce líbím. Mám tu album. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib ahoj jednoznacne 4 saty v poradi, fotka cislo 7 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Vsechny saty Ti moc slusi ;-) Me se nejvic libis v satech (foto) cislo 5,12,17,20,24 a 26. Ale uplne nejvic asi 5, 12 a 20 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xevulax Ty prvni ;-)
Odpovědět
Baby ďakujem, takže som rozhodnutá:-) dúfam, že do leta nebudem už nad inými ani rozmýšľať:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Podle mě jednoznačně ty první korzetové s vlečkou, pak ty vyšívané, kdyby šly prodloužit a hodily by se k celkovému stylu svatby, a pak ty poslední jednoduché, ale záleží, v čem se cítíš nejlíp ty.
Odpovědět
Profilova fotka
kucirlib - za mě fotka č. 7, 12 a 14 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Ahoj, za mě úplně jednoznačně vedou šaty č. 12/13. Proti těm všech ostatním s více méně holými rameny se tyhle vymykají a řekla bych v pozitivním směru, strašně dobře ti sedí, nejsou tuctové a vypadáš v nich báječně.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Za mě jednoznačně foto č. 7, ty jsou nej. A 14 jsou druhé nejlepší.
Odpovědět
@xevulax pre ktore si sa rozhodla? ... podla mna fotka c. 14 ... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
a kde jsou ty fotky ? :D
Odpovědět
Můžete mi prosím poradit, které šaty si mám vybrat? V albu mám už jen dvoje poslední favoritky. 1. šaty mám rezervované, ale ještě váhám nad těmi druhými. Děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@anaj83 Líbíš se mi v obou, ale ty druhé jsou o něco málo lepší, ale záleží na tobě. Jestli jses cítila v prvních, tak vem první. Neuděláš chybu ať si vezmeš jakékoli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anaj83 Mě se taky více líbí ty druhé, v jednoduchosti je krása ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?