Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? a jak si se v nich citila?
Odpovědět
Profilova fotka
...já výborně ;-) zkoušela jsem tak 20 modelů od Maggie Sottero a tyhle byly pro mě nej, mrkni do albíčka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vypadas nadherne aj fotky jsou super!!!!je videt, jak statsny jste!!
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuju ;-) teď čekáme na ty tvoje fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja stale cekam na mail, nefotili jsme to naschval mym fotakem, aby se k tomu pritel nedostal:o) i ja uz bych se chtela videt:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no holky cekam cekam....chjoooo, jeste pry ma doma nejake veci, tak snad beghem vecera
Odpovědět
Profilova fotka
tak budou az zitra:-(
Odpovědět
Profilova fotka
...nevadí tak koukneme zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, super, zitra jedem objizdet rodinu z nitry, tak nevim jak dorazim domu, ale hned jak budu moci tak to sem vlozim
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, ktere?
Odpovědět
Ahoj mě se líbí ty druhé šaty. Hodně dobře vypadá ta sukně. Šatičky jsou fakt krásné.U těch prvních se mi nelíbí ta stuha. Ale tvarově ti sluší oboje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka Sluší Ti oboje, tak naslouchej hlasu svého srdce :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@strihalka ty první :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u tech prvnich se mi ta stuha taky nejak extra nepaci, ale zase delaji pekny profil pres brisko, ty druhe jsou favoritky, ale koralky na korzetu v podpazi skrabou...nevim, ci se to da prezit, at jsem si zkousela jakekoliv saty s takovym korzetem, vsechny skrabkaly
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka Jestli Tě to škrábe, tak bych do toho nešla. Když to škrábalo jen těch pár minut v salónu, jak se teprve budeš cítit po pár hodinách :-|
Odpovědět
Nejen naslouchat hlasu srdce, ale taky pohodlí. Přece jen, budeš v nich několik hodin. Ale ty druhé jsou fakt nádherné.
Odpovědět
Profilova fotka
no ty druhe me hrozne lakaji, premysslela jsem o rukavickach...?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jé tak konečně fotečky x-) tak u mě tedy také vítězí ty druhé, ambrosia ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mi libi
Odpovědět
Tak mě se teda rukavičky nelíbí. Ani ke svatebním šatům ani k plesovým šatům. A co jsem koukala na alba a měla nějaká nevěsta rukavičky tak mi to přišlo, že to jen kazí dojem. Já nevím. je to můj názor. Já budu mít šaty podobného střihu jak máš ty druhé šaty a budou zdobrné korálkama a flitrama.Ale zase na druhou stranu šaty vypadají jinak ve skutečnosti a jinak na fotce. Asi budeš muset nakonec dát na hlas svého srdce :-).
Odpovědět
Profilova fotka
a tebe ty koralky a vysivka neskrabe? ja nejsem na takovy oblecnei, jsem v podstate jen sportovni typ, takze mozna jde i o zvyk jineho materialu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...je to jen o zvyku, ty první (Maeleigh) mají taky celý korzet zdobený kamínkama tak to vyjde skoro na stejno ;-)
Odpovědět
Já ještě nevím :-) .Na šaty mám ještě čas, ale jsem úchylná na korálky a flitry takže jiné šaty mít prostě nemůžu :-) .Pro krásu se musí trpět. Chci hlavně šaty pohodlné, aby se v nich dalo tančit a sedět a pokud se tohle splní a budou mě jen trochu škrabat ty korálky tak jdu do toho.
Odpovědět
Profilova fotka
korzet ano, ale misto v podpazdi je hladky
Odpovědět
Máš určený čas na rozhodnutí?
Odpovědět
Profilova fotka
zatim ne, tim ze mam svatbu 2.4., coz je mene oblibeny termin, tak by to melo byt v pohode, ale blizi se veletrh a tam je velka mznost, ze si je nekdo veme na posledni chvili
Odpovědět
Opravdu se mi líbí ty druhé šaty. A myslím, že budeš mít tolik emocí, že si toho škrabání ani nevšimneš.A zkusila sis v těch šatech sednout a procházet se a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
ano zkousela...ty druhe jsou o malinko tezsi, tim ze je tam vice latky, nez to ty druhe jsou prevazne organza....ale o tak vice tihnu k tem druhym
Odpovědět
Já bych si vybrala ty druhé. Podle sebe. Je to typ šatů, který se mi líbí, ale rozhodnout se musíš ty. Já sice budu mít šaty šité na míru, ale třeba na nich bude taky něco co mi nebude úplně vyhovovat, ale vysněné svatební šaty jsou holt vysněné svatební šaty.Kvůli pohodlí jsem ubrala na bohatosti sukně, ale kamínky a flitry mít budu i kdybych se měla uškrabat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka Za mě určitě ty druhé a pokud jsi sportovní typ, tak tím spíš. Já jsem spíš na jednodušší šaty a ty první mi připadají už dost přeplácané, ty sama se v těch záplavách volánů nějak ztrácíš. Ty druhé jsou něžnější, zajímavější a podle mě ti dělají i lepší postavu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?