Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_83 máš pravdu, ty 6. šaty z nevěsty u Lucie v albu jsou ty tvoje:o) Je vidět, že můj vkus mě neklame (líbily se mi i na tobě:o))
Odpovědět
@xxxluciexxx tak mne sa najviac na tebe pacia c.6-vyzeraju byt z pevneho satenu, ked budu krasne vyzehlene, budu na 1* :-) tieto saty som est ena nijakej neveste nevidela, vyzeras v nich uzasne a saty vyzeraju velmi elegantne, ciste linie, krasa :-) ako 2. v poradi by som ti vybrala c.9, ako tretie cislo 8. Tie c.12 neviem ci budu super ked s amusia o tolko zuzit, c.38 ti musi byt strasne velke =-) a osobne mna nejako nezaujali, ale ako uz pisali holky predomnou, daj na svoj pocit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx za mě 6,8 a 9, ale ty 6 jsou asi nej.
Odpovědět
@kajsav Jéé, aha, jo takhle je to, takže proto jsi sháněla hlavně tady! :-) Tak to jsme na tom úplně stejně :-D , já jsem z Moravy, svatbu budu mít taky tam, na severu, ale v salonech jsem tam byla jen ve dvou v Belle, ale v Ostravě a v centru Ovy, ale nic jsem si nevybrala a navíc jsem byla znechucena přístupem, nesmí se fotit, hned chtěli rezervovat, nechtěli se přizpůsobit s dnem zkoušení, když jsem jela z Prahy, takže nic moc :-| No, a protože už taky 3 roky žiju tady v Čechách, tak jsem to omrkla tady, a mnohem víc mě zaujal přístup a i možnost výběru... Ty saténové šatky nejsou těžké vůbec, jsou lehounké, paní říkala - jak už se zmínila nika_83, je to prý nějaký moderní odlehčený satén, takže to byla paráda. Ale hodně těžké byly ty č. 6 v tom samém albu, ty byly z j. Moravy z Madory ušité, zkoušené v Nevěstě, ale byl to klasický satén, a připadalo mi, že mi to každou chvíli sjede z těch prsou dolů... :-D
Odpovědět
@kajsav No a ty v tom druhém albíčku byly favoritky zpočátku, ale byla jsem je dvakrát vyzkoušet a byly mi v nich dost hodně vidět prsa, ta "čárka", ale opravdu hodně, na fotce to nevypadá, ale ve skutečnosti to působilo až lacině :-S Byly jsme to hodnotit s více holkama a neee :-S Takže ty jsem nakonec odbourala...
Odpovědět
@makovaapanenka Jéé, děkuju, asi to vyhrajou, chtěla jsem se ujistit, jestli většina názorů nezávislých holek nebude proti, mi se líbí strašně moc, a v tom salonu mě úplně prozářily... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx No tak tady není vůbec nad čím váhat! :-) Jinak co se týče toho přístupu v salónech, pocházím taky z Ostravy, ale od 18 žiju v Praze a už mě unavuje poslouchat pořád nadávky na Pražáky, jak jsou líní a neochotní a že u nás na Moravě je to něco jiného... ]-( Není, je to prostě o lidech, i když samozřejmě určité rozdíly by se našly, ale tahle paušalizace už mě štve ]-( Takže docela ráda slyším, že i na Moravě jsou protivné prodavačky (ne že by v Praze nebyly, občas se najdou prostě všude) ;-)
Odpovědět
@makovaapanenka No, tak na toto mám úplně stejný názor! Pořád slyším, no, joooo, ona si musí vybírat v Praze, jí jinde nebylo nic dobré, ale o tom to není, je to o tom přístupu :-| Paní byly opravdu nepříjemné, až mi připadalo, jak strašně moc je obtěžuju :-D Ale takové paní najdeme všude, nad lidskou blbost a aroganci je nutné se povznést :-D... A "válka" Moravy a Čech tady bude ještě asi všeobecně dlouho :-S , taky mi vadí... Takovéto trefování se, no, jo v Praze, tam mají všechno... A zase na druhou stranu, někteří Pražáci rádi titulují Moravu vidlákovem, chjo :-N A neuděláme nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx Já se aspoň snažím šířit osvětu - po několika letech se mamka stala obhájkyní Pražáků :-D Teda ne globálně, ale hájí je, že i v Ostravě jsou pěkní blbci a lenoši a jánevímcoještě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka @xxxluciexxx Jé, holky, to jsem ráda, že nejsem sama, kdo je doma za "pražáka", i když nejsem z Moravy, ale z jižních Čech. Když jsem se bavila doma s kámoškama o šatech, vypadlo z nich pohrdavé "no šaty si snad budeš vybírat tady, ne?" Nakonec jsem si stejně vybrala v Praze, protože ceny byly stejné (dokonce levnější v Praze) a výběr a ochota obsluhy se nedá srovnávat.
Odpovědět
@ptjj :-D :-D :-D tak to vítej v klubu :-D :-D U nás na Moravě taky v salonech byly ceny srovnatelné, a v mnoha případech i vyšší než tady v Praze a navíc tady v Práglu je mnohem větší výběr, a já jsem tedy narazila i na mnohem milejší obsluhu..., takže pro Moravu mínus :-S
Odpovědět
Taky nemám ráda dělení na Pražáky a zbytek republiky, nebo Češi x Moraváci atd...vždy je to o lidech...já jsem třeba šaty vybírala v Brně a celkem spokojenost...salón, odkud jsem měla šaty, Paloma na Masaryčce, byl moc fajn...;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ptjj A můžu se zeptat, kde sis nakonec vybrala? Já se chystám zítra, sice svou "trasu" už měnit nebudu, ale abych byla připravená na případnou hodně pozitivní/negativní zkušenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Já jsem nakonec vybrala v Nevěstě na Pankráci. Měli tam minulý týden 50% slevy na La Sposu a 30% na všechny ostatní šaty. Nakonec jsem vybrala La Sposa, i když to nebyl záměr, prostě byly nej, šaty mě vyšly na 6,5 se spodnicí a závojem, takže jsem dost spokojená. Pokud by se ti tam něco líbilo, tak bych být tebou počkala na veletrh v Diplomatu, loni tam měli slevy 50% týden po veletrhu a 30% dva týdny po něm. Já jsem chtěla mít vybráno co nejdřív, protože ten můj termín je takový nešťastně frekventovaný, tak aby mi někdo nakonec nevyfoukl, co se mi líbí. Ale dobrou zkušenost jsem měla skoro ve všech salonech v Praze, byla jsem kromě obou Nevěst i v Natali, Berenike, Kleinodu na Chodově, Andělském studiu (tam je to ale spíš na menší velikosti) a obou Adinách, nikde si nemůžu na nic stěžovat, ačkoli někde byly asistentky víc příjemné, někde míň, ale ne každý je příjemný každý den, to se stává, nikde si ale nemůžu stěžovat, že by mi nevyhověli. V Nevěstě jsou moc příjemní a měli se mnou rozhodně velkou trpělivost. Ale určitě si vezmi s sebou nějakého poradce, pokud můžeš, je to lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Díky moc, potěšila jsi mě (až na to Andělské studio - já budu potřebovat asi 38 nebo 40 :-N ). Dnes večer kvůli tomu přijede mamka a beru ještě nejlepší kamarádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka nechci tě odrazovat, určitě tam taky zaběhni, mají tam teď výprodej loňských a předloňských modelů, třeba ti něco padne do oka, 38 tam myslím ještě měli, já jsem potřebovala 40 a to už bylo hodně slabý. Tak hodně štěstí a ať něco vyberete, pak dej vědět, jak jste dopadly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Samozřejmě tam půjdu, když už jsem objednaná :-) A právě uvažuju i o koupi, tak jsem zvědavá, co nakonec vybereme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky poradte, ktere?nevim.....jsem ztracena.....
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka ...už jsi oboje zkoušela??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka to nejde moc porovnávat, když máš jedny zepředu a jedny zezadu, když ty šaty neznáme
Odpovědět
Profilova fotka
ano, dneska, mam z toho cerstve dojmy prvni jsou nadherne, presne muj tip, jen ta krajka na dekolku....nejsem zvykla, jsem sportovni typ..... druhe, jsou take krasne, ale nevim ci ten dekolt jak je jiny nez zbytek satu.......chjooo
Odpovědět
Profilova fotka
...no ono to nejde vůbec porovnávat když je nevidíme jak je má na sobě...každá holka má své šaty vybrané třeba na obrázku a pak zjistí že je nemůže vůbec mít, že nesedí, nesluší atd.
Odpovědět
Profilova fotka
sorry, tu jsou ze predu
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka dokud je neukážeš na sobě, tak ti můžeme radit do alelůja, ale k ničemu ti to nebude:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka a fotky nemáš???
Odpovědět
Profilova fotka
oboje mi sedi upe perfektne co se tyce vzhledu na me, uz je mam na fotaku, lae nechci je sem vkladat bo sem ma pristup i pritel tak aby me nevidel jen ty druhe mi delaji mensi brisko, a to je kvuli tomu rozdeleni tou krajkou
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm jsem ve slozite situaci
Odpovědět
Profilova fotka
...tak je hoď na chvíli do alba, my na to mrkneme a pak to hned smázneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, uz mi je nastavajici svagrova posila na mail:-))vydrzte holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka OK jsem zvědavá protože Maeleigh jsem měla sama na své svatbě x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?