Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
no mne sa ten link co dala kajsav paci, myslim strihovo, ked uz je sarpie viac naklonena tym empirovym. nezda sa mi ze by jej typovo nesadli - podla mna ano- len moj nazor ;-) zase treba brat v uvahu ze sice my jej piseme ze v tych jemne korzetovych vyzera super ale ked sa ona v takych dobre neciti, tak nemoze si take dat vo svoj velky den ;-)
Odpovědět
claire, je pravda ze bude hodne zalezet na liceni a ucesu :-)
Odpovědět
sarpie : andelske 2, adina pankrac 3 -tie prve adina + naive su nejake zvlastne na hrudniku
Odpovědět
jop, adina 3 pankrac jsou ty samy jako DB :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarpie, ja bych jeste hledala a zkousela dal...az najdes ty prave nebudes si je chtit sundat a dalsi 2 dny se neprestanes usmivat x-) Drzim palce.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: jsou to Maggie Sottero, mají je tady v Praze v salonu, mrkni na jejich stránky je tam více takových ale bohužel jsou skoro všechny jen na prodej za nemalý peníz ale ty co jsem sem dala odkaz jsou na půjčení tak si je tam skoč vyzkoušet, já myslím že by ti sedět mohly, prsa máš takže do dekoltu je co dát a MS dělají opravdu luxusní korzety které udrží i velká prsa bez podprsenky tak věřím že u těchto šatů budou mít tu "prsní část" nějak dobře pořešenou ;-) já hledala úplně jiný styl ale z těch z odkazu jsem si právě sedla na zadek ;-) zkoušej dál co se ti bude líbit a pak buď najdeš ty nej a nebo tě to utvrdí v tom že tvé vybrané jsou ty nej ;-)
Odpovědět
za sebe to uzavru co se tyka sarpie, souhlas s veronilou a kajsav :-) a hlavne to sedi i s tim usmevem na rtech, ja se uz co se tyka svych satu rozhodla a budu mit dvoje.. a tvarim se od ty doby co jsem se rozhodla porad jak spokojenej debilek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem se pry usmivala jak mesicek na hnoji :-N
Odpovědět
gepe: dvoje?? =-) :-D ale to poznam :-D :-D tiez ked na niecim dlho spekulujem a neviem sa rozhodnut, tak potom ked uz kooonecne spravim to rozhodnutie, tak som tiez jak v inej dimenzii :-N :-D
Odpovědět
veronila, presne :-) claire 767 jj, presne :-D nastesti ty kratky jsou sice slozeninou ze dvou, ale jsou to jednoduche strihy :-) a u tech dlouhych, ty teda slozeninou nejsou :-D ale taky jsou "jednoduchy" na strih... akorat u tech dlouhych tapu mezi dvema typy, ale i tak jsem uz ted spokojena :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie, já být tebou, tak se na zkoušení vykašlu a seženu si švadlenu, která ti ušije tvoje vysněný šaty... spousta švadlen je fakt šikovných a výsledek stojí za to. hlavně ti poradí a budeš chodit na zkoušky, takže ti šaty budou sedět a v průběhu šití se můžeš vyjadřovat, co bys třeba chtěla jinak... já si taky šaty nechám šít ;-)
Odpovědět
Ahoj sarpia, tak ked empírový strih: Andelské c.12, Adina Pankrác c.5. a Kleinod c.4. Aj z ostatných ti ide viac, napr. Adina c.4. Ale ked stále nemás ten pocit, ze tak toto je fakt "pecka", tak hladaj pokojne dalej. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak u mne by vyhrali Andělské - č. 8 a Kleinod - č. 2 :)
Odpovědět
Ahoj Sarpie, me se moc libi Pankrac cislo 4 a pro tebe Pankrac cislo 6. Opravdu Ti vice slusi saty s raminkama. Hodne stesti.
Odpovědět
Souhlasím s těmi ramínky. i když třeba ty Kleinod č.6 ti moc sluší. Za mě ale určitě nebrat střih těch Pankrác č.1-dělají ti opticky ramena ještě širší a také zkracují krk. Ještě se mi líbili andělské č.3 a 8.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně by spíš zajímalo, jestli vůbec v salonech mají na půjčení nějaké normální úzké šaty. Kdysi jsem už měla tu čest se spodničkou s kovou okruží a nikdy víc. Takže sukně maximálně tak široká, aby ji "unesla" tylová spodnička... Něco na styl toho, co mám v albu. Zatím jsem v salonech nebyla, tak nevím, co můžu čekat... :-S
Odpovědět
Třeba úzké krajkové šaty jsou La Sposa.Myslím si,že pod ně nemusíš mít spodničku.
Odpovědět
Ahoj holky...ktere saty by jste mi poradili? Ja uz predstavu mam, ale vice hlav, vice rozumu :-) diky za rady a hezky den preji. Jana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
meindzi - absolutne bez vahania foto 36 :-) najlepsie sa prisposobili tvojej postave a su krasne!
Odpovědět
meindzi: saty maggie sottero rachelle...moc se mi libi i ty kremove...ale zalezi na vsem ostatnim jak chces ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...mě se tedy na Tobě nejvíce líbí hned ty první La Sposa, ty jsou nádherné a sedí Ti jako ulité a pak se mi taky moc líbí foto číslo 28 - Ronald Joyce Lucilla...jinak bych určitě zkoušela dál, máš tam dost šatů, které jsou dost přezdobené a dle mě malinko zastaralé tak se zkus mrknout ještě i jinde ;-)
Odpovědět
meindzi a ty preco riesis saty ked uz tu mas svadobny album?sice z buducnosti ale mas:))))
Odpovědět
Profilova fotka
mofa: stačí si přečíst co je v tom albu napsáno ;-)
Odpovědět
tob yma tiez zaujimalo meindzi, ved uz mas svadobne foto...mne s anajviac pacii la sposa a maggie sotero Rachelle.
Odpovědět
Jeje, z buducnosti?:-) nejak se tam pozmenil datum...je tam psano, ze jsme v Praze meli svadbu jenom pred svedky a za rok cirkevni snatek v kostele se vsim vsudy...
Odpovědět
Profilova fotka
meindzi: měla jsi tam špatné datum, rok 2011 ale nevidím na tom nic zvláštního že by se to muselo řešit v diskuzi a ještě aby Ti to mofa psala do gratulací, to mi fakt hlavna nebere :-|
Odpovědět
nikto nic nerisesi len som sa spytala.
Odpovědět
Profilova fotka
...chápu to tady v diskuzi, že se zeptáš, ale nevím proč máš potřebu to ještě psát do gratulací s dvaceti otazníkama ;-)
Odpovědět
jezis ty si nejaky jej hovorca alebo co?dufam,ze z teba neubudlo teda.napisala som to tu aj tam,aspon som dostala rychlejsie odpoved,spokojna?
Odpovědět
Profilova fotka
mofa čo sa hneď rozčuluješ, kajsav sa len slušne opýtala a tiež nechápem prečo to musíš hneď písať s toľkými otáznikmi, akoby si sa ty nikdy nepomýlila, bolo jasné, že to bol preklep :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?