Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: andělské 2, barevně velmi hezké i andělské 3, pak andělské 8 - sluší ti srdcový výstřih, rozhodně víc než ten useknutý rovný jinak, snadse neurazíš, ale ve většině šatů máš prsa moc nízko, klidně bych volila i šatky za krk, ale nic z toho, co máš vyzkoušeno. A antický styl mi k tobě nijak moc nesedí. Zkoušela bych dál a úplně jiný typ šatů.
Odpovědět
sarpei : mne sa na tebe najviac pacia : Adina č.4 a Andělské č.5. Myslim ze k farbe tvojich vlasov i odtienu pleti ti viac sadne biela farba ako ostatne odtiene bielej;-) mas stihlu postavu, mozes mat aj sirsie sukne, v tych padavych rovnych tvoja postava vobec nevynikne a u niektorych sa mi zda, ze dekolt je posunuty dost nizko.
Odpovědět
sarpie, pokud chces a budes mit svatbu v tom stylu jak mas album, tak foto/obrazek 73 - adina 3 jinak jak pise clifulka, rovny strihy ee, spis neco co Ti pujde jeste nad prsa, jelikoz me se taky zdalo ze je mas moc nizko i kdyz muzes mit akorat velkej hrudnik - takze raminka nebo za krk.. s ni souhlas
Odpovědět
Profilova fotka
...mě se moc líbí andělské číslo 5, 9 a 12 krásné a zajímavé šaty a hezky Ti sedí ;-) číslo 9 jsou model Roble, ty zbožňuju, byly to i moje favoritky, na něvěstách jsem je už viděla a vypadaly fakt luxusně ;-)
Odpovědět
Za mě andělské č.3 ;-), v antických ti moc nesedí ten vršek, to souhlasím s ostatníma.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, andělské 5 jsou taky hezké... prostě bych nedoporučovala volit úplně úzkou siluetu od hlavy k patě, ale úzký vršek, který zvýrazní hezky tvarované tělo, a širší (nikoli širokou!) sukni, nějak zajímavě řešený vršek a vhodnou podprsenku!
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holky, jediný kdo se trefil do mého vkusu je gepe. U nás doma zatím vedou Adina Pankrác č. 2 nebo 5. to jsou stejné jen jiná barva. Na ty korzetové prostě nejsem, možná to vypadá hezky, ale není to pro mě.
Odpovědět
Profilova fotka
Alique, vsechny troje saty Ti skvele sedi... x-) Takze podle me: c.3 uz jsou moc prezdobene a princeznovske, c. 2 Ti dela krasnou postavu a skvele Ti padnou pres prsa a c.1 se k tobe proste hodi... :-N Ja bych vahala mezi 1 a 2, ale asi bych si vybrala 1 ;-) Hodne stesti pri vyberu, ale at uz se rozhodnes pro kterekoliv, budes moc krasna nevesta x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no jak vidno tak jsme se s holkama shodly že Ti sluší úplně něco jiného než co Tobě se nejvíce líbí ;-) upřímně já nemám moc ráda ten antický styl v případě svatebních šatů, aby se mi to líbilo, tak to musí opravdu sedět na 100%...v albíčku nemáš příliš princeznovské šaty, jsou tam vesměs všechny takové decentní...já souhlasím s úzkým vrškem a malinko širší sukni, tento typ Ti sluší a dělá Ti dokonalou postavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ještě Adina Pankrác číslo 4 jsou zajímavé a stylové ;-)
Odpovědět
suhlasim s kajsav 8-) tiez si myslim ze aj trebars tie Roble nie su mega siroke, aj tie by nakoniec mohli byt. praveze ty mas horny objem hrudnika taky ze pekne ukaze v takychto satach + stihly pas, preto si aj ja myslim ze pekny dekolt+zasnurovanie v pase ta krasne vyformovali, u tych antickych mam pocit u kazdych ze vrsok nesedi - je nizko a opticky rozsiruje. ale samozrejme ide o to aby si sa ty v prvom rade citila super. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarpie, ja si nejprve prohledla saty a pak precetla co se Ti libi... A podle me Ti nejvice slusi Andelske 1, hned v zavesu Adina Pankrac 4 a pak Klenoid 6 ;-) Ale i ty dvoje saty co se libi Tobe Ti slusi...Jen Ti musi perfektne padnout velikosti. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a ty z Pankráce č. 2 a č. 5 se Vám nelíbí? Já se právě v těch korzetových necítím vůbec. Nějak se mi to k sobě nehodí. Říkám se, že když se nějaké ty antické upraví přesně na mě, tak by to mohlo sedět.
Odpovědět
Profilova fotka
Sarpie, kdyz je budes mit presne na miru, tak budou super ;-) Ale jinak taky souhlasim s tim co tady pisou holky...
Odpovědět
sarpie: no uprimne, mne velmi nie. ale ked uz si rozhodnuta medzi tymito dvomi, tak pankrac c.5 sa mi vidi ze lepsie sadne. 8-)
Odpovědět
sarpie, jsem si myslela ze to budou ty adina 3 ;-) takhle i raminka, pripadne stahnout pod prsa a volne pak podel tela, aby se zvyraznily vic krivky
Odpovědět
Profilova fotka
...mě teda upřímně taky ne, ale to neřeš, Tobě se musí líbit a ty se v nich musíš cítit ;-) když mě ty vyloženě antické přijdou dost takové neforemné, jak je to střižené pod prsy tak mi to někdy přijde že Ti to dělá zbytečně boky...pro mě je kompromis Andělské číslo 5 a 12 nejsou úplně antické ale mají moc hezké ty vršky a nějaký nádech tam je a moc Ti sluší, zase to nejsou žádné nabírané princeznovské šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: no ty jsou v závěsu za těmi dvěma, u těch 3 mi neseděly ty ramínka, měla jsem je dost zařízlé, ale to se dá vyměnit za jiná. když mě ani zas tak nezáleží na tom jak v tom mám vyrýsovanou postavu, hlavně se v tom chci cítit dobře a to v těch korzetových se právě vůbec necítím. Ta andělské 12 se mi z těch korzetových líbí nejvíc, ale jsou pouze na prodej
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: za mě andělské č.6 moc ti sluší x-)
Odpovědět
Mne sa najviac pacili klenoid 2. Inak celkom pekne Adina 4, Andelske 2,6 8.
Odpovědět
Profilova fotka
...a když už teda antické "volnější střih" tak co něco takového? ;-) http://www.1-svatebni-saty.cz/Saty/39...
Odpovědět
sarpie, mas siroky ramena, tak to chce raminka ci neco jemne pres ne, aby Ti je opticky zuzilo, korzety Ti podle me nejdou, pokud nejsou protahly nahoru nad prsa... strihove bych to na Tebe videla na neco takovyho, kdyz vezmu v potaz i Tvoje album http://www.edenbridals.com/2364-p-166... http://www.edenbridals.com/2357-p-159... http://www.edenbridals.com/8073-p-913...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: a co tyto: http://www.davidsbridal.com/Product_S... u těch jsem uvažovala o koupi a ta cena :-)
Odpovědět
a jééé raději už nikam nechoď a nic nezkoušej a nikam se nedívej neb z toho budeš akorát zblblá a nebudeš vědět vůbec nic, :-) :-) , nene samozřejmě je třeba jsi být jistá za mne Andělské 3,6,8 perfektně ti zvýrazńují štíhlou postavu a pas...ale věc názoru.
Odpovědět
ty jsou dost podobny tem z adiny :-D cena je fajn, ja jsem puvodne chtela pouze koupit, ale budu mit sity tady v cr od jedne velmi sikovne blizke pani :-) hele, jestli chces takovyhle empirovy, tak bez do nich, ale vzala bych si na Tvym miste do nich podprsenku push up apod., aby Ti to opticky zvedlo prsa jeste bych na tvem miste zvazila strihove takovy http://www.davidsbridal.com/Product_S... http://www.davidsbridal.com/Product_C... http://www.davidsbridal.com/Product_C...
Odpovědět
chocolte ted si me pobavila :-D ale souhlas s tebou, aby uz radsi nikam nechodila, jinak si nevybere ;-) :-D ja byla v jednom, abych vyzkousela strihy a to mi bohate stacilo, uz do zadnyho salonu nepujdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: ty v tom prvním odkazu jsou super ;-) a ty v mém odkazu se Vám nelíbí? Už je to moc? :-)
Odpovědět
kajsav, me se ty v tom prvnim taky nejvic libi ;-) a prave myslim, ze by sarpii sedly nejen co do stylu svatby, ale i strihove ty od tebe jsou naprosto skvostny! ;-) ale sarpii by to podle udelalo jako u tech co ma v albu opticky prsa niz.. a typove podle me taky pro ni nejsou.. jsou pro holku co ma jemny rysy - jak ja rikavam spis panenka... sarpie nic proti a neber to prosim osobne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já pořád tajně doufám, že v nějaké salonu narazím na nějaké podobné co jsou mé vysněné a mám v albu jako druhou fotku. Nebo na nějaké u kterých si řeknu wau to jsou ony. gepe: na ty jsem se také dívala, no musím to v klidu projet a pak možná nějaké objednám. kajsav: ty jsou taky hezké, ale nevím jestli by mi takové seděly, nic takového jsem nezkoušela.
Odpovědět
sarpie, ja svoje "vysnene" mohla koupit pres salon 8-( a to na primou objednavku ciste pro me.. 8-( takze nez riskovat ze by mi neslusely, tak budu mit usity, coz ma obr vyhodu ze se da kdyztak prubezne prizpusobovat apod. :-D ok, co Ti poradim - jestli nechces dortik, tak vyrad vsechny s dortiky, pokud chces raminka, vyrad vsechny ostatni atd. atd., aspon se Ti tim hodne zuzi vyber pro pripadne dalsi hledani ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?