Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasim - nevesta 3- dela ti super postavu
Odpovědět
Profilova fotka
rozhodne nevesta 2
Odpovědět
adina 3, nevěsta 1
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ja myslela, ze 2 a 3 jsou ty same- takze se pridavam k 2 :-)
Odpovědět
taky bych vybrala nevěsta 2
Odpovědět
Profilova fotka
samikri, koukám že v Nevěstě a v Adině jsi zkoušela stejný šaty, co já (aspoň některý):o)) Adina 3 mi přijde, že ti trochu neseděj (ten zlom na zádech). Adina 4 jsou obyč, Adina 5 vypadají dobře na fotce, bohužel z vlastní zkušenosti vím, že dělaj velkej zadek. Nevěsta 1 dělají pěknou siluetu, ale opět upnutí vlečky přidává zadek (taky jsem je měla na sobě). Já hlasuju pro "nevěsta 2". Ty jsem na sobě neměla a lituju toho, vypadaj moc dobře! Nemáš fotku z boku a zezadu? Nevěsta 3 dělaj divný prsa (dělaly i mně), nevěsta 4 ti tady dělaj moc pěknou figuru, ale na ty nevěsty 2 nemaj:o)
Odpovědět
civet: :-D bohužel víc fotek nemám, to byla jen taková rychlovka :-D slečna nevěsta,co tam přišla řešit botky říkala, že ty 2 sou hezký, ale 1 hezčí :-D jinak máš pravdu ty 3 dělají opravdu divný prsa :-|
Odpovědět
samikri: rozhodně nevěsta 2 !!! Koukal na tvé fotky můj fešný manžel a u 2 konstatoval, že tě velmi zeštíhlují... A jsou i zajímavé. 3ky dělají opticky opravdu děsný prsa, 4 jsou divný.
Odpovědět
samikri: mne sa lubi 2, tam len trosku upravi vzadu pod snurovackou a bude to dokonale.
Odpovědět
westerr: děkuji Vám oběma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
samikri ak môžem, nevesta dva, fakt ti to v nich sekne! ;-)
Odpovědět
Souhlas, "nevěsta 2"! Nevěsta 3 se hodí na vyhubliny, řasení přidává a v jednoduchosti je síla. Na větší prsa se taky hodí ramínka.
Odpovědět
Článek se načítá
děkuju všem :-) u těch "nevěsta 2" jdou ty ramínka i sundat
Odpovědět
Líbí se mi jedničky nebo dvojky.
Odpovědět
radkaja: které? =-) :-N
Odpovědět
Poslední :-)
Odpovědět
C, Adina3, Nevesta 1,2 to sem moc neporadila,co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tiež si myslím, že Nevesta 2 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
***errilo • Dnes o 22:54*** aach nevesticky, neviem ako ste na tom s vyberom siat.. ja som nasla hned niekolko.. a je nacase rozhodnut sa.. vopred dakujem za pomoc :-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
errilo, pozrela som si album viackrat a chapem, ze sa nevies rozhodnut :-) Mne sa najviac pacili na tebe asi Ashley a halle
Odpovědět
errilo, mne sa na tebe najviac páčili Halle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
errilo mne sa na tebe najvac pacia prve a osme :-)
Odpovědět
errilo: ja hlasujem za Ashley su dokonale. ostane sa mi az tak nelubia. Dalila mi pride ze trosicku nesedi vrsok, inak su krasne. Halle mi nejako nesedia, ale to je subjektivne. JSM1238 mi pridu take obycajnejsie. Neviem najviac sa mi lubi Ashley, tie su dokonale. Cambria Marie su tiez krasne, to je ako druhy v poradi.
Odpovědět
sorry, mne pridu vsetky rovnake ... dost podobne modely :-N :-N :-N
Odpovědět
aha Halle su odlisne, vrch sa mi paci, velmi zaujimavy...ale spodok vobec.... hmmm Dalilu by som vyradila, zbytocne rozsiruje, ale pokial mas rada torticky, tak preco nie :-) no Ashley asi najviac a 1238 ma super vlecku a krasne krasny korzet, ktory vystihuje tvoj driek ;-)
Odpovědět
radlinka chichi rovnakee? tak potom nemam co riesit :-D babybubble pozeram, ze aj tebe sa pacia maggie sottero malajana klobuk dolu ako ste to rychlo z vladli pripravit simika vy uz to mate o chvilu, uz si nejake saty skusala? dakujem velmi pekne vsetkyyym
Odpovědět
Hej, su velmi podobne, tak na fotke to vnimam ako podobny dizajn, material a aj vyber hmm...daj na svoj pocit a bude to vyriesene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
errilo ja uz mam kupene a cakaju na mna pekne vo vaku doma v skrini ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
errilo mala som na mysli obal, nie vak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj errilo, mne sa najviac na tebe pacia Cambria Marie a Ashley ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?