Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja sa prikláňam k A a H, podľa mňa Ti veľmi pekne tvarujú postavu v páse. Ale vyberaj aj podľa toho, ako sa v tých-ktorých šatách cítiš, niekedy ten "vnútorný hlas" (niekde vzadu, taký maličký) nám radí dobre. Tak veľa šťastia pri výbere.
Odpovědět
mně se na tobě líbí nejvíc šaty A :-)
Odpovědět
A taky D ;-)
Odpovědět
Samikri, sice budu za rejpala, ale ja radim, hledej dal :-) Vsechny ty saty mi prijdou na jedno brdo a urcite najdes nejaky, ve kterych vyniknes a budes zarit ;-) Mozna bych zkusila vyzkouset i jinej strih :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodně bych volila D1 nebo obdobný styl šatů,máš pěkně objemný hrudník ;-) ,který vynikne v tomhle střihu..naopak rovně střižené nad prsy ti budou dělat mnohem větší balonovitý objem =-) ...a vol hlavně tak,aby ses v nich cítila dobře ;-) ...přeju šťasný výběr
Odpovědět
Já si zase nemyslím, že by měla nevěsta mít velký prsa, naopak na některých fotkách mi přijpadají malinko jako selky. Mě se líbí nejvíc C. Áčka jsou taky krásný, ale myslím, že svatba je jen jednou a zaslouží si malinko zdobenější šatičky. Šperky všechno nedoženou. Podle mě C.
Odpovědět
Ještě jsem se chtěla zeptat jestli jsi nepřemýšlela o jiných než bílých? Zdá se mi, že v tý bílý malinko zanikáš. Nevím fotky taky dost zkreslujou a bez obličeje se to těžko pozná. Já chtěla taky původně každopádně bílý ale nakonec jsem dala na oči a mám objednané champane.
Odpovědět
Profilova fotka
d, g :-)
Odpovědět
H a pak C :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlasuju pro D :-D pokud se trochu popraví ramínka tak budou naprosto dokonalé, moc ti sedí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
samikri?ked je to este aktualne tak D a G ;-)
Odpovědět
Mě se teda taky ty Dčka na tobě moc líbí, dělaj ti pěknou postavu bych řekla a nejsou na jedno brdo:)...
Odpovědět
Článek se načítá
E, dělají ti krásnou postavu :-)
Odpovědět
samikri: Tak to je vtipný :)))) Mě se bezkonkurenčně nejvíce líbí F. A pak šaty A - takhle na fotkách nejsou nic moc, ale ve skutečnosti jsou zajímavé. Ostatní šaty se mi vůbec nelíbí (pardon).
Odpovědět
Tak ja si myslím, ze ti sedí B., C., a H.
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: C
Odpovědět
Profilova fotka
F a H :-D
Odpovědět
Hlasuju pro A. Opticky Ti prodlužují postavu. A neříkám to jen proto, že jsem je měla taky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
D! Jedině D! Dělá ti to nádhernou postavu.
Odpovědět
A dělá štíhlou postavu.
Odpovědět
děkuju moc všem x-) x-) opravdu si každého příspěvku moc vážím :-) svůj výběr jsem zúžila na maximum :-D tak,že rozhoduji mezi dvěma, "C" se mi ve skutečnosti moc nelíbí,ale na fotce mi připajdají moc pěkné (a u Vás získali 1místo :-N ), "D" v nich jsem se cítila skvěle,ale něco mi na nich vadí :-| prostě to není ono... bohužel jsem to trošku flákala,a nikam jinam jsem se na šatečky nedostala,ale do konce týdne určitě půjdu a už musím něco vybrat,nebo nakonec na mě nic nezbyde :-p :-D
Odpovědět
samikri: ja hlasujem pre C
Odpovědět
Ahoj samikri, tak ja by som volila isto B. Sú také iné a zajímavé. V poslednej dobe sa tie šaty začínajú podobať, no tieto sú troška iné....
Odpovědět
samikri - z těch posledních dvou, který sis teda vybrala stoprocentně C ;-)
Odpovědět
tak z tychto dvoch C ;-)
Odpovědět
Na těch fotkách se mi líbí víc C od pasu dolů a D od pasu nahoru. Asi záleží jak budeš mít učesané vlasy, doplňky a závoj či jiné ozdoby. Držím palce při výběru ;-)
Odpovědět
CCC x-)
Odpovědět
D! 8-)
Odpovědět
Tak mě tu máte opět a znova :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Samikri: C, Nevěsta 3
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?