Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
jdu k Vám na radu :-N :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: určitě B2 :) !!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Za mě určitě A x-)
Odpovědět
ja som za E, G, a trochu aj H
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: tak za mě teda rozhodně C, ale ještě bych zkoušela, tohle jsou hodně podobné typy šatů a ráda bych viděla i něco jiného
Odpovědět
Tak podle mě: A jsou krásně jednoduché. Mohla bys k nim zvolit více bižu a zdobenější kytici. Navíc krásně tvarují postavu. B Narosto šílený tvar přes prsa. Navíc vlečka mi připadá jako prošívaná peřina ;-) C moc hezké. Stejně jako A. D jsou nudé - ať už barvou, vůbec netvarují postavu a ty ramínky... nééé :-D E přes prsa vypadají hodně divně. F sedí, ale A a C se mi na tobě líbí mnohem víc G jako u E - přísně rovný výstřih :-| To není to pravé ořechové. H ty mi přijdou celkově divné
Odpovědět
holky díky ;-) jdu vstřebávat informace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, podle mě A a B Ti nesedí přes hurdník, jinak můžeš mít vše. Nejlépe bych řekla, že sedí H. G jsou moje srdcová záležitost, ty budu mít já:-)
Odpovědět
A.C,F,H Ti idu najlepsie, uz sa len rozhodnut, v ktorych sa citis naj naj..rpip.sa rozhodnu podla doplnkov ake si chces dat, co sa Ti paci, co preferujes.Nie vsetko sa da skombinovat. :)
Odpovědět
jednoznačne A ;-) a potom ďaleko za nimi ešte C ;-)
Odpovědět
hlasuju pro C, případně F :)
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: Určitě NE A, B, jsou ti malé, vzadu nejde víc stáhnout šněrování. Za mě C nebo H!
Odpovědět
Článek se načítá
Mne sa pozdavaju H a G ;-) Budes mat asi tazke rozhodovanie |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak A a B urcite nie, a pacia sa mi na tebe G a H :-)
Odpovědět
no milá Sami, asi sme ti moc nepomohli :-| držím palce a verím, že ešte nájdeš tie "pravé" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sami, za mě C a H :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tebe velmo pristanu hladke saty H aj Gno su hlado skladany material...riasenie na prsiach a velke vzory preklady ti troska podla mna deformuju postavvu..tu ti krasne vynikne pas zbytocne vela materialu,hladne na prsiach cez boky sa mi na tebe pacia...H1 je pekny zaber z predu ked sa pozries ale ja som mala rento isty problem..ni tedA VYBRAT a bojim sa ze ich zmenim na skuske lebo kamoska mi potom povedala ze mam v nich silne ruky.aj ked teraz tvrdi ze su su to svaly ale ten cervik tam dlabe tak viem ake to je ,zarezervovat a byt uplne rozhodnuta
Odpovědět
Profilova fotka
Me se nejvic libi C ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak za mě taky C ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nejlepší zdají H, určitě ne A a B.
Odpovědět
Profilova fotka
U mňa je to tiež C.. tie sú krásne, také by som aj ja chcela :) A veľmi ti svedčia :)
Odpovědět
tiez sa pridavam A,B,C urcite nie, su male a vyzeras v nich poriadne natlacena a este aj zvyraznuju siroke ramena. Najlepsie su na tebe saty v poradi F, G, H, E
Odpovědět
mne sa najviac pacia B..ale naozaj trochu deformuju prsia ... na prvy pohlad ma zaujali na tebe D ;-)
Odpovědět
holky, díky Vám všem, každé připomínky si moc vážím, opravdu děkuju x-) zatím podle Vás vedou C,H a G já se nejlépe cítila v A (ikdyž takhle na té fotce mi přijdou takové "obyčejné"),C a D (ikdyž v originále se mi vůbec nelíbí, a sou na zip), ale na fotkách se mi zas tolik nepozdávají, naštěstí ještě mám čás vybírat :-D Určitě bych ještě chtěla zajít alespoň do jednoho salonu a nějaké vyzkoušet, hnedka se pak s Vámi opět podělím o fotky opět budu moc ráda za rady a připomínky :-)
Odpovědět
u mňa C - H pripadne E
Odpovědět
tak mne sa najviac pacia na tebe saticky cislo F :-) krasne na tebe vyniknu ;-) a potom v poradi G a C :-) A a B by som urcite vynechala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlepší = H!
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: tak mě se nejvíc líbíš v D dělají ti krásný výstřih a pak ti moc sluší G
Odpovědět
to je teda sranda, co člověk to názor:-) Tak abys to neměla tak jednoduché tak u mě vede C a potom B, oboje mají pěknej dekolt, vypadáš v nich nejštíhleji, u B mi vadí ta mohutná sukně, která mi připadá, že ti nabobtnává ruce...D jsou jak sepraný a zbytek běžnej...:-)Hodně štěstí, jednou narazíš na ty, u kterejch budeš vědět a pak už žádný jiný nebudou mít šanci:-)Jako já...
Odpovědět
Profilova fotka
D jednoznečně potom A ostatní někde nesedí, zvol to včem je ti nejlépe ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?