Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
civet: jednoznačne šaty dendy ;-)
Odpovědět
civet: miramar, dendy
Odpovědět
Profilova fotka
petra: nakonec to vyhrály sedmičky... :-D budou i pohodlnější, protože pak bude párty na zahradě, tak bych tam vypadala asi divně v takhle honosnejch šatech a tyhle sou taky nádherný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet, miramar ti sedia naj a spolu so zenichom ste stylovi, take retro x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: Jsou krásné a moc ti sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju všem za názory, vyhrály to ty úzké, naživo to bylo jasné:o)
Odpovědět
Ahoj holky,tak mám v albu dvoje favoritky. Už jsem měla vybraný,jenomže jsem samozřejmě vlezla ještě do jednoho salonu a zkusila další šaty a zase nevím. Zajímá mě spíš,které šaty mi víc sedí a sluší než,ketré se vám víc líbí jako samotné šaty.Děkuju:-)))
Odpovědět
Za mě ty jedničky :-)
Odpovědět
Suki, urcite tie c. 2. Fakt bez vahania. Si v nich nadherna.
Odpovědět
:-D no jo tak to je 5O na 50 :-)
Odpovědět
Ale ako som ti uz hovorila, je to len a len na tebe. :)
Odpovědět
Profilova fotka
...no za mě taky číslo 2 a to bezkonkurenčně ;-) akorát bych dala ještě větší kruh aby byla sukně více nadýchaná ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Suki: oboje jsou hezké a dost podobné, ale přijde mi, že č.2 sedí líp a dělají ti moc hezkou postavu :) Jedničky trošku neforemné v pase, ale možná je to ne úplně precizním stáhnutím (jesti je tam šněrovačka).
Odpovědět
Suki, za mě jedničky, taky bez váhání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no ty jedničky se mi taky zdají že jsou nějaké větší a nesedí jak by měly
Odpovědět
právě, že jedničky...totiž jsou malinko větší a muselyby se upravit...
Odpovědět
Profilova fotka
...aha, no je to vidět, na mě jsou ty jedničky dost tuctové když to řeknu blbě, ty dvojky jsou bezva a krásně ti sedí, hlavně bych zkusila tu větší oburč ;-)
Odpovědět
no holky, já mám ty dvojky užrezervované,jen jsem blbec zase vlezla do Evanie i přes to,že jsem si říkala...Nechoď tam!!a zase semi líbily, ale je fakt, že dvojky mi sedí jak na mě šité :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: každý musí projít mnoho variant, aby se vrátil k té první ;-)
Odpovědět
ifoun,asi jo,ale mám ještě skoro dva měsíce do svatby a někdy mě chytne amok,jestli to mám dobře vybraný a pak jednám zběsile :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki: ifoun má naprostou pravdu, víme to z vlastní zkušenosti že? ;-) já jsem taky blbla a pořád chodila okukovat a zkoušet novou kolekci atd. ze všech šatů jsem byla nadšená a nakonec jsem zkončila u těch prvních rezervovaných ;-)
Odpovědět
no kajsav...tak to jsme na tom podobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na tom taky tak, nakonec mám zarezervované úplně první šaty, co jsem kdy na sebe navlíkla :-D
Odpovědět
suki, mně se víc líbí ty první :-) podobné jsem taky zkoušela. neměly tedy vlečku, ale byly super :-D
Odpovědět
no je to dilema,ale zatím to beztak vypadá na ty dvojky...záloha je zaplacená atak nějak jsem se v nich cítila...nepochypovala jsem o nich...jako o všech ostatních. :-)
Odpovědět
som tiez za c.2
Odpovědět
Profilova fotka
suki: dej na první dojem, mě se taky líbily snad všechny co jsem na sebe navlíkla (a že jich bylo) :-D ale jen v těch jedněch jsem se cítila úplně na 1000% jistě ;-)
Odpovědět
:-) kajsav...no jo...za to může to moje šíleně Váhavý znamení :-D :-p
Odpovědět
Ahojte, asi tu hodnotite len svadobne ale co si myslite o mojich popolnocnych su to maggie sottero ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gracy: za me je nej fotka c.13 ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?