Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Napíšu Ti do interní pošty, protože už to nesouvisí s touto diskusí.
Odpovědět
Profilova fotka
petra984: šatičky ti sedí krásně...a sem taky pro francouzskej cop, vlásky máš dlouhý a bohatý, tak to bude vypadat nádherně.. ty budeš vypadat nádherně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: ktrerým šatům dáváš přednost ty?
Odpovědět
lenixka - ber urcite c.1, su perfektne, tie 6a7 su nudne, uplne zbytocne by si v nich ako siva myska vyzerala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: problém je, že se mi líbí všechny....nejvíc teda ty co sou na prvním místě v albu...a asi do nich půjdu, střih je podobnej jako 1., ta sukně je v podobným stylu jako na č.7, možná ještě poprosím, až je budou šít o rovnej výstřih..to ještě nevím
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: střihově mi jedničky nevadí, i když je to ted takové hodně tuctové, tak jsou hezké.Ale ten "smotek" na korzetu je strašnej, promiň :-N pořád si stojím za č.6 ale ty co máš první v albu jsou super, máš hezkou postavu tak snad ten risk vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi zariskuju :-D určitě mi budou slušet :-) a když ne, tak furt bude dost času na to, je vyměnit
Odpovědět
Lenixka: Moc Ti děkuju, Tvá slova mne zahřála u srdíčka :-N Ale prozraď mi, jaké šaty si tedy bereš? Jak jsem psala, mně se strašně líbí ty jedničky, jen bych se bála že si na ně šlápnu. pro jaké ses nakonec rozhodla? Já se v tom teď trošku ztrácím, jak na to máme každá jiný názor:-)
Odpovědět
Profilova fotka
petra: asi si nechám ušít ty co mám v albu úplně na prvním místě...střihově jsou hodně podobné na jedničky, aspoň myslím, musím to ještě probrat se švadlenou asi... no a ještě č.7...nemůžu si vybrat... :-/
Odpovědět
Lenixka, podla mna Ti jednoznacne najlepsie idu tie c. 6. A plne suhlasim s manzelinkou.
Odpovědět
lenixka mne sa páčiš aj v tých čo máš pod nimi 7 :-)
Odpovědět
leny za mě stále jedničky :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Za mně také stále jedničky:-) Já myslela, že si jedny z nich v půjčovně zamluvíš? Pokud máš nějakou dobrou švadlenu, kterýá má se šitím svatebních šatů zkušenost, tak to je bez problémů a můžeš si nechat spíchnout šaty svých snů a udělat 1 6 a 7 dohromady. Ale jak říkám, musí být šikovná švadlena. Já bych se bála, že ty šaty nebudou jak z půjčovny, kde je šijí profíci.
Odpovědět
Profilova fotka
petra: šít se budou v číně, podle obrázku, mají tam hodně zkušeností a nebojím se, že budu zklamaná kvalitou...co sem viděla šaty, co si holky nechávaly šít, tak budu spíš nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mrkněte prosím do mého alba "saty" a řekněte, které šaty se vám na mně nejvíc líbí (i v porovnání, jak jdou k žaketu). Do pátku se musím rozhodnout, tak to je taková rychlovka:o) Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se nejvíc líbí miramar :-) Ty první se mi zdají až moc jednoduché a vedle takhle nastrojeného ženicha bys možná vypadala malinko "obyčejně", dendy ti zase dle mého názoru zbytečně přidávají kila (tedy alespoň podle mého dojmu z fotky z profilu).
Odpovědět
civet: najviac sa mi na Tebe pacia dendy.
Odpovědět
pacia sa mi dendy, ale v miramar posobis stihlejsie, chcelo by to styl dendy (trosku viac sa pacia k zenichovmu odevu)+aby som v tom bola stiahnutejsia ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
za mě dendy :-)
Odpovědět
civet: ja hlasujem za dendy, su uzasne ;-)
Odpovědět
presne Dendy alebo styl Dendy, alebo nieco podobne co ti vystihne postavu s dlhou vleckou...ostatne vobec nie.
Odpovědět
Profilova fotka
Dendy jsou nádherné!!!! ;-)
Odpovědět
mně se náhodou miramar líbí,máš v nich krásnou postavu. Dendy jsou taky krásné, ale nevímjestli ti úplně sedí na postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, všem děkuju za názor, zítra půjdu jedny z nich zamluvit (a ještě je naposledy vyzkouším).
Odpovědět
Určitě Dendy, to jsou šaty, které se hodí k žaketu a sednou Ti ze všech nejlépe. Určitě jdi do nich:-)
Odpovědět
Lenixka: Tak co kočko, jaké šaty sis nakonec vybrala:-) Zvítězily jedničky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: Já jsem pro dendy. :-) Jsou krásné a něžná a k tomu žaketu se ekvěla hodí. ;-) Ale já jsem možná zaujatá, protože mám podobné šaty a ženicha v žaketu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dendy ! dendy ! dendy ! podla mna su naj ;-)
Odpovědět
Aislin: vybrala sis nádheré šaty, radost pohledět x-)
Odpovědět
Profilova fotka
petra: Díky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?