Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
lenixka : jednoznace 2 podla mna su krajsie, ale ak sa ti viac pacia 1-ky tak tie su tiez krasne ale ja k tym predlazenym driekom nemam vztah asi preto,ze nemam taku dobru postavu ako ty. ;-)
Odpovědět
lenixka: jednoznačně 2; 1 mají sice hezký střih, ale ta "mašle" na korzetu se mi vůbec nezdá..
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky...já sem hlavně původně chtěla co nejjednodušší šaty, protože oslava bude u nás na zahradě, tak aby to nevypadalo divně a já si mohla šaty nechat na sobě trošku déle... jinak č.1 jsou krásné, ale myslíte, že by mi slušely šatičky, co mám jako první v albu, do těch sem zamilovaná, ale nikde sem je nesehnala na vyzkoušení, šaty si budu nechávat šít, tak proto se ptám ...
Odpovědět
Profilova fotka
ty jou fakt moc krasny. podobny strih jako ty jednicky,ale jednodusi. jestli jsou schopni je presne tak usit tak bych sla do nich.
Odpovědět
Profilova fotka
petrabe: :-) teď si mě moc potěšila :-))) já sem taková nerozhodná v tomhlectom....uvidím, ještě to zkonzultuju doma s maminkou :-D a jestli ještě někdo přidá svůj názor tady....ale jinak sem z nich unešená
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: tak šestky ti sedí jako "prdel na hrnec" ;-) jdi do nich, fakt.Jsou ještě lepší než trojky.Sedmičky ti taky sedí pěkně ale nějak nehezky ti zvětšují a rozšiřují prsa a už jsme viděla snad 10 nevěst tady s těmito šaty ;-) Vol číslo 6! ifoun: tak já mám D, což korzet nezachrání, pokud se v něm chci hýbat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: myslím, že ty první v albu ti budou slušet, sluší ti střih upnutý přes pas i boky, sluší ti výstřih :) manzelinka: Sotterky drží moje E až F úplně v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: a co předklon? ;-) tak máš asi pevná prsa, protože pokud nechceš aby ti vše kolem vyteklo (třeba jen kůže) tak je nemůžeš mít moc utažené. Navíc mám dost rozdíl mezi prsama a pasem, což není pro korzet taky ideální :-| tak musí být podprsenka.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: předklon oka, všechno jsem zkoušela, v pase mám 65, takže rozdíl velký, ale ten střih je na to uzpůsobený, kůže neteče (viz fotoalbum)...ale pravda, že potřeba "dobře poskládat", ale to už navigovala i paní v salonu. Taky jsem tomu nevěřila a nechtěla původně vůbec korzet (natož bez ramínek), ale je to super, krásně to drží. I proto bych si nemohla nechat šít šaty v zahraničí, potřebovala jsem to vyzkoušet a mít jistotu, že celý večer nebudu něco hlídat a vytahovat nahoru.
Odpovědět
Ahoj holky, prosím o radu- vybrala jsem si svatební šaty, které mám ve svém albu- byla jsem si je vyzkoušet a zamluvila jsem si je protože se mi strašně líbily. Můžete se mi na ně prosím mrknout a říci, jestli jsou dobrá volba? Původně jsem totiž chtěla nějaké hodně jednoduché a teď se bojím, abych nevypadala jako přezdobený bonbon, ačkoliv se mi strašně líbí. Pak si nevím rady s účesem- líbil by se mi takový volný francouzský cop- nebo se k těm šatům spíš hodí drdol? Promiňte mi tolik otázek, ale jsem z toho bezradná. :-(
Odpovědět
Jen pro upřesnění- stuha na těch šatech není růžová ale bílá v barvě šatů.
Odpovědět
Petra984 a nemas fotecku kde jsi v tech satech>>> protoze nekdy saty vypadaji uplne jinak na modelce a ve skutecnosti a je tezke posoudit :) zalezi jaky je tvuj styl...jestli jsi se v nich citila dobre, tak neres jestli jsou jednoduche nebo vic nazdobene....a nebo se jeste podivej do jinych salonu at mas neco na porovnani :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, omezila sem počet šatů na favoritky a prosím tedy ještě jednou o zvážení 8-) vím, že už to asi bude otravný, ale nemůžu se rozhodnout, tak kdybyste koukly, moc by mi to pomohlo...díky
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: c. 7 sa mi pácia najviac, c. 6 radsej nie ;-)
Odpovědět
lenixka: vsetky ti sedia krasne, no u mna stale vedu jednicky, oproti ostatnym su ine a neokukane, 6. a 7. su na moj vkus nudne. Ale nech si vyberies ktorekolvek, budes nadherna nevesta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasim s pallacinkou 6 a 7 nuda. 1. sednou strihem a i barvou.
Odpovědět
Profilova fotka
pallacinko: abych se nezačala červenat :-) děkuju
Odpovědět
Deni.P Tak jsem doplnila svojí fotku v šatech. nechtěla jsem jí tam dávat, protože je hodně špatně nafocená a já na ní vyypadám jako nějaký slaboduchý chlap, ale hodila jsem jí tam. Jsou to ty samé šaty jako na fotce. Strašně se mi líbí, ale jak říkám, jsem baba pochybovačná a ráda bych znala názor jiných. Opravdu bych nerada na ostatní působila jakom přecukrovaný bonbon:-)
Odpovědět
Profilova fotka
petra984: určitě nevypadáš jako bonbon, viděla jsem přezdobenější šaty, pěkně ti sedí ;-) Jinak francouz.cop by byl super volba myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: za mě nejkrásněji vypadáš v 6. Určitě jsi se v nich sama dobře cítila, protože úplně záříš.Jedničky mají opravdu podlé mého ošklivý ten uzel na prsou, sedmičky jsou pěkné ale na prsou se mi to nějak nelíbí.Takže pokud zvažuješ šestky, podpořím tě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka - já jsem stále pro jedničky :-).
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: ahojky 07 jsou nejlepší 6 vůbec.... můj názor:)
Odpovědět
Manzelinko moc děkuji za radu. Já ačkoliv jsem z nich byla nadšená, tak budu až do svatby pochybovat:-) ]-(
Odpovědět
Lenixka: Ahoj Jedničky jsou úžasné- líbí se mi ze všech nejvíc- jen nevím, jaké se v nich budeš cítit v chumlu při tanci. Já bych se bála, že mi zezadu vlečku někdo přišlápne a šaty mi roztrhne. Ale jinak jsou krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
petra: já například chtěla od začátku jednoduché šaty.Jsem prostě taková, že nechci být moc výrazná....no ale nakonec vyhrály šlehačkové taky, a každý mi chválil jak mi sedí.Tak jsem si řekla, že u šatů je možná dobré dát na první dojem a je důležité jak sedí...tak proč to řešit ;-) A máte svatbu na obřadě, hradě, zámku?
Odpovědět
Vydrž, hned Ti odepíšu, jdu se mrknout do Tvého alba, na šaty, pokud je tam máš:-)
Odpovědět
Manzelinko, šaty máš krásné, pěkně Ti sedí a myslím, že z Tebe bude krásná nevěsta, až všichni zapomenou údivem zavřít pusu :-o U mně to probíhalo jako u Tebe- chtěla jsem něco jednoduchého- pak jsem vlezla do těchto šatů a věděla jsem, že v nich odejdu, ačkoliv jsem měla ještě jedny favority. Pak jsem zkusila plno dalších, ale přesto jsem se vrátila k těmto. Svatbu máme na zámku a Vy podle fotek asi taky viď? Odkud vlastně jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
patra984: ale prosím tě, ted se snad i červenám, taková pochvala =-) Jsme Plzeňáci, ale svatba bude u Prahy.Tak pokud je svatba na zámku, tak se zdobené šaty hodí, vždyt budeš princezna ;-)
Odpovědět
Manzelinka: Kdepak, pochval není nikdy dost. Já vždycky říkám, že nevěstu je třeba chválit, chválit a chválit. Ne každá má doma chlapa, který při pohledu na svou nevěstu samou krásou zkoprní. Dost chlapů neumí vyjádřit pochvalu, i když se jim třeba nevěsta líbí. A proto Ti vyjadřuji pochvalu. Šaty máš nádherné a myslím, že Ti pěrfektně sedí a hodí se k Tobě. My to máme 17.7.2010- rychle to utíká a těším se jako blázen.
Odpovědět
Profilova fotka
patra984: ten můj mi vyjadřuje pochvalu i v běžném životě, to se musím zastat. Ale za pochvalu moc děkuji.Pane jo, to už máš za chviličku.A jaký zámek?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?