Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
danaxi, dakujem pekne :-) A moj drahy tiez povedal na Amara, ze mi zvacsuju zadne partie =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
olivia...aj mne sa pacia sa belle
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se nejvíc líbí ty poslední! Jak píše kristi
Odpovědět
ahojte baby. tak už som pridala aj fotky z posledného salonu, už viac asi skúšať nepôjdem, takže môžete hodnotiť :-D
Odpovědět
kristi, lelacik, radmarus > kocky, dakujem moc za vase prispevky ;-)
Odpovědět
lucka06 > ako som ti uz pisala, mne sa najviac na tebe pacia tie posledne :-) urcite ;-)
Odpovědět
ja viem lucka, už som ti odpísala, :-D
Odpovědět
olivia u teba sa mi páčia prvé, tretie ale bez toho vtipného bolerka a posledné ale s väčšou spodničkou
Odpovědět
Profilova fotka
olivia tak sa bell bez bolerka, potom asm amary sa ti dla mna nehodia...dako ta uzemnuju...ale suu to nadherne satky, takze premyslaniu rozumiem ;-) x-) to bolerko do kostola by som hladala ine, ved i tam vas budu fotit ;-) luci za mna furt palladium ;-) a potom to foto 65 ;-)
Odpovědět
Bolerko sa ma zevraj obliekat takto =-) >http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... len to mi nikto na skuske nepovedal, takze som sa dost na sebe pobavila :-N Kocky, dakujem za prispevky ;-) Bolerko urcite este poriestim, len dufam, ze budu mat este nejake vkusne k dispozicii :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přidala jsem nějaké fotky šatů co mám doma.Co na to říkáte? A poradili byste spíše účes s rozpuštěnými vlasy, nebo drdol? Závoj ano či ne?A co bižuterie? Mě třeba závoj přijde k nim už moc, takže ho nejspíš vynechám.Nesluší mi.
Odpovědět
Článek se načítá
manzelinka pre mna závoj nie, bižutka je v pohode a vlasky asi radšej vyčesané, vyzeráš tak elegantnejšie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: nooo nové fotečky a šatičky vpadají úplně jinak, krásnééé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...bižu je v poho, vlasy bych vyčesala a ten závoj by dole pod vlasy klidně mohl být ale nahoru nee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucka06: díky za názor, já kdybych je měla rozpuštěné, tak by byly asi zvlněné, upřímně o účesu jsem zatím nepřemýšlela, ale culíky mi nesluší, takže jedině nějaký drdol hodně uvolněný :-) kajsav: taky díky za názor, já si to taky říkala s tím závojem, protože nahoře je to děsný, fakt :-D S těmi vyčesanými vlasy...taky se mi to zdá lepší, ale obecně mi v civilu culík nesluší,dělá mi tlustší obličej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka ja budem mat urcite rozpustene, zvlnene a mozno zivy kvet. Vycesane vlasy sa mi ani moc nehodia a aj fotograf mi povedal ze sa mu lepsie fotia nevesty s rozpustenymi vlasmi ako s ulizanymi.
Odpovědět
Profilova fotka
avenev: živý květ je u mne samozřejmost, zelená orchidej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci vás poprosit, jestli byste koukly do alba a řekly mi, ve kterých se Vám nejvíc líbím..díky moc
Odpovědět
lenixka: za mna c. 1 pekne su aj 3. s odvaznym dekoltom
Odpovědět
Profilova fotka
lenixa: za mě 1 - krásné, jednoduché, hezky sednou, moc ti sluší. 2 - na mě dort, ale v rámci dortu moc hezké (hlavně ta krajka vzadu), přijde mi, že nesedí na prsou, ale možná klame fotka 3 - vůbec nelíbí, nesedí, vypadají jak brnění 4 - taky hezké dortového typu, hezky sedí dekolt. Ale v rámci bohatších se mi víc líbí 2. 5 - jak pytel na brambory, nesedí přes pas, zbytečně rozšiřují. Navíc ten tylový pruh dole (nebo co to je) je akorát tak na urvání... A ve kterých ses cítila nejlíp ty? fotky můžou klamat... ;-)
Odpovědět
1a...potom 3a.. x-) x-) .najmenej sa mi pacia c. 2 a c. 5 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no při zkoušení sem byla nadšená z 2 naprosto, ale když koukám na fotky, tak nejvíc se mi líbí 1 :-) jinak mi neseděly skoro žádný šatky, mám dost úzkej pas a o to větší prsa...
Odpovědět
mne sa najviac pacia 5ky :) ale vsetky su krasne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mě se nejvíc líbíš ve 2, mám podobné, ale mohla bys mít všechny
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: mám stejný problém a prubla jsem Sotterky a je vyřešeno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě 1 a 3 ti dělají krásný dekolt, dvojka nevím n mě jsou už moc zdobené
Odpovědět
lenixka: za mna jednoznacne c. 1, su krasne a ty v nich tiez :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuju :-)))
Odpovědět
určite jednotky...c.5 na tebe tak nejak visia..nevidno ziadny pas,,,,a dvojky su moc zdobene...este c. 3 su pekne...ale v tych c. 1 podla mna zahviezdis najviac
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?