Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki rozhodne z minula...tieto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... vsetky nove suu strasne obyc a nuda oproti nim ;-)
Odpovědět
holky, tak děkuju :-) asi teda zůstanuutěch původních a uvidím,co dneska objevím :-D
Odpovědět
Tak vidím,že po šatech chodím jen já :-D :-D :-D Tak holky...co vy na to??? Přišla jsem ale na něco :-D Na fotkách prostě vyniknou nejvíc šaty barvy šampaň,i když ve skutečnosti jsou třeba bílý nádherný....tak to fotka hrozně zkreslí :-o
Odpovědět
Profilova fotka
suki, stale ty prvni, puvodni... :) jinak ze vcerejsich c.1, ale mam pocit,ze srdickovy vystrich ti sedi nejvice.. ta 3. te rozsiruje v bocich, zbytecne kazi tvou perfektni postavu ;-)
Odpovědět
babuum musímprávě říct, že ty 1 jsou ve skutečnosti fakt nádherný,paní by mi výstřih poupravila,nahoře mi byly malinko volněší,ale to by dvastehy spravily...a jakpíšu...na fotce je to tak polovina ...jak byly krásný ve skutečnosti...Hrozně něžný :-)
Odpovědět
3 a 4 se mi právě střihově moc nelíbí...víc mi sluší protažený vršek a potom sukně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki - naozaj ti sedi ten srdieckovy vystrih... pre mna asi dnesne 1 su najlepsie, spolu s tymi povodnymi (to sa mi tazko rozhoduje). inak dost podobne (charakterovo) sa mi zdaju vsetky ktore si si skusala... a ako tu pises o tych dnesnych 1, zda sa mi, ze si sa uz rozhodla :-D
Odpovědět
Nemůžu najít ty obrázky :(
Odpovědět
Profilova fotka
kop.re.ti.na, si prihlasena? ak ano, klikni na obrazok fotaku co je pri hociktorom prispevku co pisala suki... klikni potom na album so satami a tam na spodku ich najdes
Odpovědět
suki - aj dnesne jednotky su pekne, aj tie povodne favortiky. mas v albume viacero silnych kandidatov, v ktorych vyzeras krasne, tak si budes musite vybrat ty :) moze byt ze na fotkach vyzeraju lepsie Ivory saty, aj ja som si take vybrala pretoze na fotkach jednoducho vyzerali lepsie ako tie ostatne, aj ked povodne som chcela biele. farba Ivory je taka jemnejsia, asi je menej ostra aj pre foto.
Odpovědět
suki, tvoje minule obrazky jsem nevidela, ale z dnesniho vyberu jsou nejkrasnejsi jednicky, pronovias paladium. mela jsem podobne z predchozi kolekce ;-)
Odpovědět
aha, tak pardon, Paladium jsou ty puvodni favoritky, poradne jsem si precetla popisky :-D takze hlasuji pro tyto.
Odpovědět
Článek se načítá
suki...stále vedú tie povodne so srdiečkovým dekoltom ;-)
Odpovědět
kubian nádhera...krásné fotky a to jsou také šampaň??? :-)
Odpovědět
suki, jestli ses preklepla a kubian jsem ja, potom odpovidam, ze saty byly ivory (takova svetla champagne) ;-)
Odpovědět
july, překlepla,promiň- a děkuju,šaty nádhera x-) x-) x-)
Odpovědět
Tak holky,jsem zvědavá na Vaše dnešní hodnocení :-)
Odpovědět
mne si sa najviac pacila v prvych. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě ve 3 :-) :-) :-)
Odpovědět
:-D
Odpovědět
suki - tie povodne favoritky a dnesne c.1
Odpovědět
suki: mne sa lubis vo vsetkych. vrsok sa mi najviac paci na 1. a nepaci sa mi 3 se srdíčkovým výstřihem
Odpovědět
Suki, podla mna TI tie tretie robia uzasnu postavu. Vyzeras v nich bozsky.
Odpovědět
Profilova fotka
za mě ty první
Odpovědět
malajana,mně zas jediný,co se na 1 moc nelíbí,je ten vršek :-o danaxi x-) děkuju
Odpovědět
suki: men pride ze u tych 1 mas najkrajsie prsia. ako 3 myslim dost zmensuje prsia. 2 je nieco medzi. ta 1 je taka zenskejsia ;-). ale ako som pisala vsetky mi pridu pekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
za mna z dnesnzch 3 ;-)
Odpovědět
malajana :-) právě proto bych si nechala udělat srdíčkový výstřih a chtělo byto určitě nějakou dobrou podprsenku :_) jedničky jsou celkově dost velké šaty,moc si neumím představit svatbu v zahradě v takových šatech,ale určitě ještě nevím,které vybrat :-o furt se nemůžu rozhodnout... :-p
Odpovědět
ale musím říct, že v trojkách se cítím strašně dobře x-) x-) Ony holt ty bílý na fotce tak nevyniknou, jak ty šampaŇ. :-o
Odpovědět
Ahojte kocky :-) Prosim, poradite aj mne, v ktorych satam sa mam vydavat :-( ? Povodne som chcela ASM 3158, ale na skuske ma velmi ocarili Amara Royale... a Sa Belle, ktore ma na obrazku vobec nezaujali, sa najviac pacia mojmu buducemu manzelovi. Pozriete sa na to? Moj pripravny album> http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?