Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: rozhodně dvojky, ale možná bych se ještě rozhlédla po úplně jiných :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vím že to sem přímo nepatří, ale já už mám vybráno.Jen potřebuji něčím "přidržet" korzet na prsou. Zvažuji výběr mezi dvěma tenkými ramínky, ramínkem za krk, anebo balonkovými rukávky z krajky podobné té, co je na vrchní části korzetu. Co byste doporučovaly, nevěsty? Nevím, co by se hodilo nejvíc, nejsem moc přííznivcem ramínek a myslím že rukávky ve stylu šatů od La Sposa - Mansion by vypadaly hezky, ale nevím, zda-li se to k šatům hodí?
Odpovědět
i.sana,to víš,že se chce člověk lišit :-D ale aby to nedopadlo taky špatně,myslím tím,že se budu tak lišit, až to pěkný nebude :-D No acho jo.Já si myslela,že se rozhodnu tak,že prostě budu vědět,že jsou to ty ONY, ale to se mi jaksi nedaří...
Odpovědět
mazelinka,rukávky by vypadaly pěkně :-) Já ramínka taky moc nemusím :-o
Odpovědět
suki: Myslím, že v těch šatech vypadáš vážně spokojeně..a pěkné to je..toho bych se nebála.. Ono je asi na výběru šatů nejhorší to, když se podíváš na internetu na nějaké obrázky dopředu a pak jdeš teprve do salónu, maximálně do dvou..a tam buď takové nemají vůbec, nebo v jiných velikostech..a pak je jasné, že si nejsi jistá, protože někde v tobě už je ten obrázek těch vysněných a srovnáváš..já to měla taky tak..a snad nebudu litovat, že jsem se nenechala zviklat.. Srdíčkový výstřih fakt ne..
Odpovědět
suki teda ty saty c 2 se mi na tobe moc libi :) mas krasnou postavicku a pekne v nich vynikne ;)
Odpovědět
suki..najviac sa mi pacis v .c. 2 a potom c. 3 a c- 6
Odpovědět
suki, 6 x-) x-) x-)
Odpovědět
podla mna 2ky ale aj tie marhulove ti dobre sedia :)
Odpovědět
i.sana teď jsi na to kápla, já totiž určitou přestavu mám a ty šaty jsem ještě nenašla :-p třeba možná ani nenajdu a nebo mi nebudou sedět,to je taky možný...ale 3 jsem ještě z výběru nevyřadila,jen prostě nevím a mám pocit, že bych právě měla vědět, že je chci...
Odpovědět
Profilova fotka
Suki: já jsem taky pro dvojky :-)
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
za mě 2
Odpovědět
Hlasuju Suki pro druhé šatky :-)
Odpovědět
Suki, podla mna teba vziat saty ktore su krasne a ti sadnu aj ked to presne nemusi byt ta vysnivana predstava. ja som mala tiez svoju vysnivanu predstavu - siroku organzovu suknu a vo vsetkych salonoch som skusala najma taketo romanticke modely. v jednom salone na zaver som vyskusala aj ine, lebo tam nemali az tak vela sirokych sukni, rozsirene az od bokov, a sadli krasne, dobre tvaruju postavu, a su super. aj ked nie su take ako som si vysnivala, su lepsie :), jednoducho sedia super. v tych sirokych sukniach mi tam stale nieco chybalo, nebolo to 100 percentne a nevedela som ze co a ono to chybal bol lepsi strih na mna :) poda mna tie 2 na tebe sedia dokonale.
Odpovědět
bianka,krásně jsi to napsala :-)
Odpovědět
holky, tak já šatečky zase smažu ;-) a jak bude něco nového tak zase přidám fotky ;-) Děkuju za komentáře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papuelka jednotky ak to maju byt z nich jedne - tie trojky maju paradny len vrsok, spodok je akoby z inych siat :-N ;-) suki som chcela pisat, ze ta nem vidiim nikde a kukaam, ze uz si to zmazala...tak priiste ;-)
Odpovědět
atinka,brzy zase přidám,zítra a pozítří jdu asi na poslední výpravu po salonech, tak pak zase dodám fotečky:-)
Odpovědět
Holky, tak jak to vidíte po dnešku????Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki ja som za tie povodne. podla mna ti u zasne seknu :-)
Odpovědět
Dnešní č.1 jsou divné a hrozně tě zkracují. Č.3 jsou nijaké :-| Docela se mi líbí dvojky, ale původní favoritky mi připadají takové jemnější...
Odpovědět
ladie,já myslím,že to se ti zdá,že mě zkracují, ony naopak, jak mají protáhlý vršek,tak v nich nejsem tak malá,mně se právěl líbily,ale chápu,že na fotce tak dobře nepůsobí :-)
Odpovědět
Právě ten protáhlý vršek mě osobně připadá, že mám kilometrový trup a pidi nožičky :-D
Odpovědět
suki urcite bych zustala u tech puvodnich :) prijde mi ze ti tak nejvice slusi....opravdova krasna nevesta, elegantni ale moderni.... ;-) a hlavne je dobre ze si muzes satky porovnat na fotkach protoze nekdy se citis v nejakych dobre ale na fotkach nejsou hezke....no alety puvodni ti slusi a fotky taky super ;)
Odpovědět
tak to mám teda dilema,protože jsem měla dneska sebou dvě kamošky a obě mě viděli i v těch šatech, co se vámlíbí,i v těch dnešních jedničkách a jim se líbí ty jedničky víc... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
suki - mě se rozhodně nejvíc líbí ty původně vybrané :-) .
Odpovědět
holky :-N tak co s tím??? :-p No nic, asi ještě zítra vyrazím,jsem objednaná ještě do jednoho salonu,tak pak už se asi rozhodnu :-) Jinak teda taky ty kamošky tvrdili, že mi víc sluší bílá,než šampaŇ, ....tak užjsem fakt zmatená....
Odpovědět
Jo, a další problém je,že jak jsem si dneska ty původní oblíkla,tak už jsem se v nich úplně necítila,jak bych si představovala,ale to nevím,jestli nebylo ovlivněný těma kamarádka a nebo tím,že mně se ty bílý jedničky fakt líbily :-o :-o :-o
Odpovědět
A v jakých ses sama cítila nejlíp?? Já jsem třeba u šatů, které mám zamluvené měla pocit, že to jsou ONY
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?