Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
babuum : w1, jennifer, roble, lasarte :-) asi v tomto poradi, ale si krasna vo vsetkych tychto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj..no ja som jednoznacne za Sabelle..to je asi aj preto ze ja zboznujem velke sukne :-) ale vyzeras v nich super...
Odpovědět
Profilova fotka
jennifer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babuum vyzeras paradne takmer vo vsetkych ;-) uplne naj w1, jennifer, roble a myslim, ze u teba i sabelle ;-) luko mojik pre take sa nemusis vydavat....to staci nejaka akcia :-) a mas ich mat ;-) :-)
Odpovědět
x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
za mě w1
Odpovědět
Profilova fotka
Babuum - ale i ty w1 dělají supr postavu! x-) Ty jsou fakt podle mě na tobě nej! ;-)
Odpovědět
mně se líbíš nejvíc v jennifer :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
babuum - posledne 3 saty su najlepsie, W1, Sabelle a Jeninfer myslim, z nich si vyber
Odpovědět
Profilova fotka
babuum: mě se líbí Jennifer ;-) přidala jsem nějaké fotky v šatech ještě :-)
Odpovědět
manzelinka, rada by som si pozrela tvoje saty ale neviem preco ta neviem najst, babuum som nasla hned, podla abecedy, tvoj album nejak neviem najst
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bianka2: tak klikni na ten foťáček nad mým textem vpravo ;-)
Odpovědět
babuu: mne sa na Tebe páčia lasarte alebo jennifer
Odpovědět
lucka06: ja som za paladium s tým bolerkom, krásne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucka_ceryova: že jo, já si taky myslím, že je to bezkonkurenční ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Babenky, dakujem ! jednoznacne u vas vyhrava W1... potom Jennifer a Roble...mozno pojdem este na druhe kolo ;-)
Odpovědět
babuum - ja si myslim, ze druhe kolo by bolo tiez fajn, zavisi na tom, ako sa v tom citis, proste nevyberie si clovek, ked maju len velke velkosti modelov, ono to tak na postave neukaze a clovek ma skreslenu predstavu. Tiez ten model na obrazku vyzera inak ako v skutocnosti, pretoze fotka je upravena profesionalmi ze ano, taktiez je model vytvorenu priamo na vysku modelky, tiez jej velkost perfektne sadne. :-S Mne sa paci vlecka Lasarte a pekne na tebe ukaze W1, krasne vytvarovana, mozno by to chcelo este dalej skusat dalsie modely, aby si ziskala co najlepsi obraz. Daj na pocit, jemnost kvalitneho materialu a pohodu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už jen jedničky nebo dvojky? Prosím! Musela jsem si vybrat v tom salonu, kde jsem zaplatila zálohu, propadnout by ji byla škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
papu - za mě pořdá 1 :) ty dvojky jsem na sobě taky měla
Odpovědět
papuellka: mne sa viac pacia jednicky. :)
Odpovědět
Profilova fotka
urcite jednotky :-D
Odpovědět
Papuellka :Za me taky 1
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky. Jedničky sednou skvěle, jen u dvojek se mi líbí ta sukýnka, taková jinačí, že je...:) Ale oproti minule, ty šaty byly pěkně špinavý, snad ty fleky půjdou dolů...
Odpovědět
ja som za jednicky.... ;-) uz kvoli tej sukienke sa mi dvojky nepacia i ked su ine... :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jednotka
Odpovědět
Určitě jedničky.
Odpovědět
papuellka - vidim ze tie povodne cislo 2 si vymenila za ine a mne sa tieto "nove" s cislom 2 pacia viac ako tie prve :-) co som si tak vsimla tak tie prve si davaju nevesty trosku silnejsej postavy a su podla mna troska starsi model, ja si myslim, ze ty si so svojou mozes dovolit "slehacky" ;-) . takze za mna c.2 :-)
Odpovědět
a tiez mi pridu c.2 menej okukane a ta sukna sa mne osobne viac paci ako na c.1;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?