Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka: 1 nebo 4, pekne ti sedi oboje.. ;-) Ja taky prosim o radu.. Bud ty rezervovane, nebo ted jak tak koukam, tak ty favoritky 1 taky nejsou spatne.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun : satky 1 a 2 jsou moc pekne a slusi ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucsynka: děkuju. Mám zamluvené dvojky, ale dá se to kdykoliv změnit, takže jsem si moc nepomohla :-D
Odpovědět
lucsynka-zo salonu cislo 1 jednoznacne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucsnka: jedničky, rozhodně, ty dvojky, ehm, dělají divný dekolt. A u jedniček je hezčí i ta sukně. Když už šlehačka, tak pořádná, u těch dvojek je to na půl cesty.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucsynka: tak za mě teda dvojky ;-) moc pěkné a zajímavé, u jedniček je na mě tak nějak moc zdobená sukně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc, já jsem pro 2, ikdyž jedničky taky nejsou špatné. :-) Holky, mám ještě jeden dotaz, bude se k těm mým jedničkám, kdybych si vybrala hodit kytice z kal? A co doplňky, štras? Šaty jsou zdobené, jak kdyby to byly takové ty korálky.:)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: jednoznacne č. 1 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifounku, šaty Corrine, se mi moc líbí...:)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: mě se líbí ty první šaty, ale přijde mi že rovný vršek korzetu ti dělá hezčí dekolt než ten vykrojený do srdíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: ale ted jsem si všimla Corrine a ty jsou nej!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Corrine nee ty tam byly vloženy pro mě na čumendu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luc: rozhodně dvojky!!!!!!!! Ty trojky (nemyslím to zle, naopak) ti dělají ošklivá prsa.
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: ale byla by to nejlepší volba!
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka: podobné jsem zkoušela, jsou moc hezké a krásně ti sedí, vybrala jsi dobře! Rozhodně kaly se hodit budou, řekla bych čím delší kytice, tím lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
man, já bych si teď vybrala úplně jiné šatky, něco jak jsou ty Corrine, jenže už nemůžu. Kaly jsem myslela ty menší , páč jsem prcek, ale nebyla jsem si jistá, jestli se hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: myslím že ifoun právě hledala nějaký střih takový jako u těch prvních tří modelů, ne každému se asi líbí princeznovské šaty s velkou sukní ;-) má hezkou postavu, do výstřihu taky co dát, takže proč ne ;-) ještě jsem ji nahlodala ať zkusí dlouhý závoj když má sukni hladkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka: myslím, že jsi vybrala dobře ;-) Už je máš doma, nebo nejde změnit rezervace? Já myslela dlouhý stonek, ten je úzký, tak by myslím nevadil, kolik měříš?
Odpovědět
Profilova fotka
Corrine jsou krásné, ale ke mně se to nehodí, navíc se nehodí k místu, kde bude akce. A kajsav nahlodala drsně, takže se opravdu bude zkoušet dlouhý závoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
man, už mám zapl. zálohu, jen si vybrat z těch, co jsem zkoušela. Mám necelých metr šedesát.:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, ja viem ze som tu uz pisala no stale sa neviem rozhodnut,pozrite prosim moj album a poradte mi. Moja predstava o satoch bola skor rovny strih 'na telo' no vzhladom k tomu ze sme s priatelom vyskovo rovnaky mi vacsina radi aby som si vybrala saty skor sirsie ' a la torta ' vraj aby som pri zenichovy neposobila vysoko :-| tak neviem...dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
monikapaal, tak teda klobouk dolu.. si krásná, a vsechny ty saty jsou náádherny a slusi ti uplne vsechny..ani nevim který bych mela vyzvednout:-) ale jako originalni a pekny s emi na tobe libi ty st.patric emble to je takový mix:-) pak ty ze zacatku druhý:-) ty jsou taky krásný:-) jinak ty uzsi ti slusi asi víc:-) kdyz mas krasnou postavu tak proc ji neukázat:-)
Odpovědět
lambel a ombra su krasne, perfektne ti sedia a su uplne ine ako ostatne...
Odpovědět
Profilova fotka
diky lambel mam rezervovane,mne sa tiez osobne viac pacia uzke ale okolie mi ich chce vyhovorit kvoli snubencovej vyske vraj v nich budem pri nom vytrcat :-(
Odpovědět
moni...mne sa na teba páčia aspoň 4, a medzi nimi aj lambel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
monika: mě se na tobě líbí Lambel!!!! :-)
Odpovědět
monika mne sa páčiš skoro vo všetkých, ale najviac emblema a lambel.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monika: sedia ti vsetky. lambel su podla mna ine ako vacsina svadobnych siat, takze ja by som si vybrala tie. ale ak sa lepsie citis v uzkych, tak chod do nich. nenechaj si do toho kecat, dolezite je aby si sa ty citila dobre. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem vam baby ste zlate ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: já si hlavně myslím, že ti jdou ty Lambel více k postavě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?