Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
i.sana: asi to má každý jinak ale já teda hledala šatičky do té doby, dokud jsem si nebyla 100% jistá že to jsou ty pravé...to jsem si právě myslela že je "normální" ;-) než jsem šla do salonu tak jsem si vybrala šaty na jejich stránkách, pak jsem tam přišla rovnou se seznamem a zkoušela všechno co se mi líbilo...teď mám jistotu že jsem odzkoušela opravdu vše co jsem chtěla, aby mě to pak nemrzelo nebo abych pak pořád neváhala že jsem třeba ještě mohla zkusit tyto nebo tamty...prostě ty nej jsou vybrané a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka: u těch 3. je celkem pěkný ten korzet ale na mě jsou moc do tvaru A, máš pěknou postavu a ty šaty Ti dělají široké boky, taky je to na mě trošku mimo současnou módu ;-)
Odpovědět
papuellka: Mně se líbíš ve všech, nejvíc asi v prvních a třetích! ;-) Ty druhé opravdu vypadají trochu jako z minulých dob... Ale záleží na tobě jak se v kterých cítíš a třeba mně hodně záleží na tom co se líbí i mému přítelovi i když nemáme stejný vkus tak abych se mu aspoň trochu zavděčila, ale hlavně jak se v nich nevěsta cítí...
Odpovědět
Profilova fotka
papu - já byla snad ve všech salonech,, v Evanii paní byla milá, ale všechny šaty byly na zipy a to já nechtěla, to šněrování je lepší,,, já mám 165 cm, takže taky se mi musí šaty upravovat a je pravda, že ne všechny jdou,, ,třeba šaty s hladkou sukní nebo tylovoíu by šly hodně blbě a v židlochovicích já jsem tak moc spokojená s přístupem, ochotou,, není tam pro ně problém kdykoliv tam přijet, nebo převést šaty z Hustopečí, i když třeba nemají otvírací dobu,,, já taky pořád pokukuju po šatech a říkám si jestli jsem vybrala dobře,, ale já chtěla hlavně bílé, lehké, pohodlné, bez vlečky a to mám, takže asi tak ,,,, hodně šatů mi nesedělo přes prsa, a to byla moje priorita, aby mi seděly a nemusela se pořád hlídat a upravovat
Odpovědět
Profilova fotka
papu - jinak mě se pořád líbíš v těch prvních,,, líbily se mi i předtím, koukala jsem na ně na netu,,, jsou jednoduché, pěkné
Odpovědět
romca13: pěkné šaty a to se opravdu tak lesknou nebo to dělají ty fotky? Jinak kolik se platí záloha na šaty a kolik potom? Jako jdou sehnat šaty třeba za 5tis. celkem? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
dulik - to je na těch fotkách,,,navíc, oni mi ty stejné šijí úplně nové a jsou z tochu jiného matroše,,,, takže ve skutečnosti se tak nelesknou,,, já mám tyto šatky za 4500,- ale vzhledem k tomu, že mi šijí nové, tak za ně dám 5400,- ale i tak je to nádhera oproit cenám v Brně... zálohu jsem zatím platila 2000,- a zbytek doplatím při vyzvednutí,, máme odtama i oblek
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: já jsem platila zálohu na šaty 10% z celkového půjčovného...5.000 za půjčení svatebních šatů možná reálné je ale to asi záleží na náročnosti každé nevěsty. Já jsem běhala po salonech a ceny 10.000-18.000 za půjčení takže fakt záleží kam se vypravíš a jakou máš představu o materiálu, o zdobení atd.
Odpovědět
papu: no na fotkach posobiš snedo.... :-) ako tie jednotky nie su zle, sedia ti dobre....
Odpovědět
Profilova fotka
luko, ty první sedí fajn, ale nějak to není ono, ikdyž doma se líbí... romco, já zase v Evanii, zkoušela snad všechno na šnerování. Taky jsem chtěla šaty bez vlečky a hlavně musí sedět prsa, většinou je teda mám úplně jinde. Asi zkusím ještě někde kouknout , ikdyž záloha mi propadne, možná ještě i kde to mám zamluvené, jestli něco neobjevím, co bych mohla mít. Můžeš mi ještě napsat, kde všude jsi byla a kde to stálo za to? dulik, šaty jdou sehnat za 5tis, možná to tam tak začíná kolem 5,4 a až za deset jsem si zkoušela.:)
Odpovědět
Profilova fotka
papu: mne sa pacis jednoznacne v č.1..
Odpovědět
romca13: Jsi z BK? A odkud že máš šaty za tak pěknou cenu? Já počítala tak s 6tis. za šaty, mám nějakou představu, ale sama ještě nevím co mi nakonec padne nejlíp. Kolem BK třeba v Boskovicích, Horní Lhotě nebo přímo v BK nevíte jak se pohybují ceny, jako jestli jsou menší města levnější než Brno...???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
papuellka: a kolik šatiček jsi vyzkoušela? Na mě působíš moc odevzdaně ;-) nevěš hlavu...jsi štíhlounká máš pěknou postavu, krásných šatiček v tvojí velikosti musí být všude plno, jen jít tam kde je možnost šaty zkrátit...pokud Tě to lítání po salonech nebaví jakože tam, tam a tam tak bych šla rovnou třeba do té Belly kde těch šatů je opravdu hodně, velký výběr a nebudeš muset běhat všude možně.
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: nejsem teda z Brna ani okolí, ale pokud se nebude jednat o "značkové" šaty známějších značek, tak by jsi asi mohla za tu cenu sehnat...spíše ale na nějakém tom menším městě. Jinak pak ceny ve "značkových salonech" jsou opravdu někde jinde...a jestli to byly šaty Pronovias tady v Praze nebo pak u nás v Opavě tak ceny šli od 11.000 nahoru a to jsem si myslela že v Opavě třeba pořídím fakt levněji a ono nee :-D
Odpovědět
papu: chapem...to sú šaty v zmysle...nič nepokazí...ale ani neprekvapí..ideš teda skúšať ďalej?
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav, docela hodně, ale kolikrát mě navlékly i do dost příšerných věcí, co na moji výšku neseděly. V Belle jsem byla dokonce dvakrát, ty ženský mi daly katalog a ať si vyberu, podruhý, když jsem řekla, co si představuji, mi zase donesly jedny šaty, vůbec neporadily.
Odpovědět
Profilova fotka
...tak ten přístup v salonu mě mrzí, já měla na tohle štěstí...být tebou tak to zkusím ještě jinde a když nic nesedne tak vem jedničky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papu - já byla v Chantalu, Evaniie, Oriela, Paulině, Palomě, Sedm, Krissbey,v Orfea, ale nakonec mám šatky ze židlochovic,,, do belly jsem ani nešla, po tom, co tu holky psaly, jaké měly zkušenosti, platit za zkoušku šatů teda nebudu a navíc tam mají šaty drahé,,
Odpovědět
ifoun: 1 su moc pekne papuellko: skusaj radsej dalej, ale tie 1 asi celkom ujdu, ale vsetky na mna posobia tak "staro" taky typ siat nosia vacsie vahy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Papu: jednicky moc hezke, dvojky vubec, zbytek me nezaujal.
Odpovědět
papu jedničky, ale trojky taky nejsou úplně špatné :-) Dvojky vůbec ...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
me se nejvic libi ty čtvrtý
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
papu-sem jednoznačně pro ty čtvrtý :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romco, Orfea sídlí v Brně, myslela jsem, že se přestěhovala do Vyškova? Ty čtvrtý jsem tam dala pozděj, už ani nevím, jak jsem se v nich cítila.:)
Odpovědět
Profilova fotka
papuelka noo vsetky vratane prvych su starsie modely ale tie prve su z tych styroch rozhodne najlepsie ;-) ifoun ja mam pocit, ze by to dokonca mohli byt ktorekolvek z danych troch ;-) ale adriana a benecia su rozhodne o stupienok nad antoniou ;-) ktora tiez uz tak trosku zavana rokmi minulymi ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
atinkaa: jdu dnes jeste znovu zkusit adrianny a toničky a přidám k nim Rachelle, ty jsou tak mezi. Adrianny jsou moc hezké, ale když se připne vlečka, tak je na nich takový pytel, to Toničky to mají hezky řešené. Benecie jsem zavrhla, měla bych strach o krajku, že to sejmu. No a Rachelle mají hezký střih dekoltu, tak by to mohlo být něco "mezi", jen velikost je 38/40, tak mám strach, že to bude velké :(
Odpovědět
Profilova fotka
papu -- my byly v té Orfee v Rousínově,, paní to tam měla v rodinném domku
Odpovědět
Profilova fotka
papuellka ..taky sem pro čtyřky..možná ještě jedničky, ale ty 4. mi příjde, že ti krásně sedí
Odpovědět
papuellka: ja jsem pro jednicky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?