Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
mazelinka pěkné,šatičky ti hezky sedí :-)
Odpovědět
suki: mně se na tobě líbí nejvíc šaty č. 4 v prvním salonu, ale být tebou tak bych ještě hledala, protože mi přišlo, že tam nebyly takový, u kterých bych si řekla: jo to je ono. Máš krásnou postavu, nebála bych se jí nějakými šaty podtrhnout :-))
Odpovědět
Profilova fotka
suki:mě se nejvíc líbí na Tobě č.4 a č.6 ;-)
Odpovědět
suki: me se naprosto nejvic libi 4, ta krajka bolerka i potom ty saty samotny ti strasne moc slusi! a potom jednicky a sestky.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
suki: náš hezkou postavu, ramana i paže, takže Ti sluší všechny a můžeš si dovolit jakékoliv šaty. Mě osobně se na Tobě líbí šaty č. 6. Přijdou mě zajímavé a hlavně odlišné od ostatních, které mě přijdou všechny téměř podobné a vidíš je většinou na každé druhé nevěstě. :-)
Odpovědět
katrin21: mylsim ze si k sebe prilis kriticka 8-) mne sa napriklad tie MAE na tebe velmi pacia a ze hrozne boky v nich?? =-) ziadne take tam nevidim 8-) to tak ma byt ten strih, myslim ze ti sedia ;-) Tabret-waaaw! =-) :-) su uzasne! ano tu ti trosku tahaju cez boky ale myslim ze 1-2kg dole aj predsvadobnym stresom a vybavene, len skoda tej dlzky :-( . Su naozaj krasne a pasuju ti. Toto su typy siat o ktorych si odzaciatku myslim ze ti sedia najlepsie a vidim ze aj ty si v salone siahala instiktivne po takych-leskle, hore uzke, korzetovy strih, dole sa rozsirujuce :-) dalej tie bele s maslou akoze zo srandy-su krasne, jednoduche,sedia ti, mne osobne sa velmi pacia a keby si si aj tieto bola vybrala, nespravila by si zle :-) Celkovo co si tu skusala saty, boli diobre vybrate a sedeli ti. ;-) Citala som o tom termine a nastavajucom :-S -nuz, to su chlapi :-| . Neviem ako ste to mali dohodnute ze ci ste svadbu riesili len v cisto teoretickej rovine a ty si bola taka "akcnejsia" :-N a isla si rovno saty vyberat alebo ste sa napevno uz dohodli, v kazdom pripade drzim palce, nech to dobre dopadne ;-)
Odpovědět
suki: z tej prvej varky satov salon Damborska: c.4-uplne nadherne, si v nich krasna! :-) a potom este c.3-jemnucke, svedcia ti ;-) z toho salonu Bella sa mi na tebe ziadne nepacia 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: mne sa pacia aj 6ky su ine ako ostatne. Alebo ked sa ti nepaci taky strih, tak potom z tych vypasovanych co si skusala v prvom salone, si stihla, tak si myslim ze je skoda si davat princeznovske saty so sirokou suknou.
Odpovědět
Profilova fotka
suki: Jestli chceš jednoduché tak č. 1 a 6, zdobené č. 4. Ty v Belle č. 2 jsou hrůza :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mne by sa pacili na tebe aj č. 5 , keby boli z inej latky.. ako strih ti sedia uzasne... paci sa mi ako su riesene, take nieco uzsie ti sekne:) len ta latka to pokazila.... skus este nieco take pohladat... aj tie 6 su zaujimave
Odpovědět
suki: 4 a 6, mi prisli na tebe najkrajsie, aj ked si mozes dovolit ktorekolvek ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
suki: tak mě se taky nejvíc líbí ty 6. jsou to moc krásné šaty které tobě prostě sedí a jsou "neokoukané". x-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki líbí se mi na tobě více šatiček, ale úplně nejvíc na mě působí č. 4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě se nejvíc líbíš ve 4 a i ve 3 v prvním salonu
Odpovědět
Suki: šaty č. 4 Ti idu uplne najlepsie, aj ked musim povedat, ze Ti isli vsetky z prveho salonu, ale v stvrtych nalpesie vynikas, mas peknu postavu, tak je skoda skryvat taku postavu. Len to bolerko sa mi na nich nepacilo.
Odpovědět
suki mne sa velmi pacia saticky cislo 4, ale napriklad aj tie 1-vé.
Odpovědět
Suki. Mas nadhernu postavu, mne si sa najviac pacila v cisle 4. cislo 6 su krasne, ale na moj vkus prilis jednoduche.
Odpovědět
Ahojte,tak už som našla tie správne šatky,,,, :-)
Odpovědět
suki: me se libi c. 6! V jednoduchosti je krasa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
č. 6 - krása!!
Odpovědět
holky,děkuju za komentáře,mně se taky zatím nejvíc líbí 4,ale musím říct,že ve skutečnosti šaty č.5 se líbily mamce i kamarádce.které se mnou byly.A ve skutečnosti jsou hodně zajímavé. Na fotce ale nevyniknou... Jinak salon Bella mě dost zklamal,přístup nic moc a šaty děs běs... Taky semi líbí šaty 3...ty jsou fakt takový jemný a něžný :-)
Odpovědět
Jo a 6 se strašně líbí mamce,ale není to styl do kterýho si troufnu :-N ale nevypadá to špatně:-) Ještě se určitě rozhlídnu, zatím jsem neměla ten pocit,že bych narazilana ty pravé,ale vybrat by se z nich dalo :-)
Odpovědět
jinak albumek mažu,aby to náhodou nezahlédl miláček :-)(překvapení musí být) a jak budu mít fotečky zase poprosím o hodnocení :-) Moc děkuju. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?