Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
tonkacik...mne sa pacia c. 5 a c. 9
Odpovědět
ale tie c. 5 su zaujímavejšie
Odpovědět
Profilova fotka
tonkacik: ved ty to nevidis aj sam ,ked sa na tie fotky pozriet, ze mas v nich " prazdne" prsia?? ale totalne... napr. na fotke ci 1, 2...tusim aj 6 ci 7,ale uz si presne nepamatam...
Odpovědět
Profilova fotka
5 a 9 ako to uz takmer jednohlasne odznelo ;-) :-) 5 su zaujimavejsie ako celok x-) x-)
Odpovědět
Ahojky. Mně se líbí na tobě rozhodně č.9. Hezký den,
Odpovědět
Profilova fotka
pisem ako magor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoznačne č. 5, najkrajšie ti formujú postavu a aj šaty č. 8 sú pekné. Ostatné absolútne nie. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
10,8,7,1,2 vstetko ti je fakt volne na prsiach.... podla fotiek ,co mas z netu,asi asa ti paci viacej sirsia sukna.. ta si daj 5 :))a j nie, tak tu 9.. jednohlasne sme to vsetky tak odhadli.... :)
Odpovědět
tonkacik: mě se líbí č.9
Odpovědět
Profilova fotka
tonkacik: mě se líbí č.5 a 9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tonkacik: Jestli chceš zdobené tak č. 5, pokud jednoduché tak č. 9 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby, hodila som foto niecoho takeho ineho nez je tradicne :)) a veru sa mi celkom pacia.... tak neviem... drahemu by sa pacili.... ;-) komentujte:) gisele
Odpovědět
Článek se načítá
este ze sedim, skoro som padla na rit. paraaaaaaaadne. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hej? myslis, ze by to slo? bolo by to uzasne lahucke, vzdusne, na leto super.. len teda neviem.. :-D trochu odvazne..ale to mi nevadi... ta pani povedala, ze Fiordo je na mne top..ale ze aj tieto su fajn, ak chcem nieco ine:) ze mi sedia....
Odpovědět
katrin tie Gisele satky ti podla mna sedia perfektne a vyzeras v nich uplne dokonale a krasne. A ako si pisala, aj mna osobne by lakalo to, ze take saty nema kazda nevesta a este ked vravis, ze by sa aj nastavajucemu isto pacili, tak nie je o com :-)
Odpovědět
Katrin - jsou nádherné, ale já bych si je na svatbu nevzala.
Odpovědět
Profilova fotka
katrin: no ty jsou vážně dokonalé, krása, jsou nezvyklé a padnou Ti jak ulité, pokud víš že by se ženichovi líbily, tak proč mu neudělat radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no.. a je to moja druha svadba, takze nemusim mat klasicke saty..aj ked aj tieto stoja 290€. tusim....ale pacia sa mi... aj ked Fiordo tiez..
Odpovědět
Profilova fotka
ale musela by som mat opatky, takze by som bola vyssia..aj ked danko stale hovori, ze mu to nevadi,ale predsa.... :-p
Odpovědět
Mě přijdou Fiordo mnohem víc "nevěstovské". :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ved ano, to je jediny rozdiel..ale kedze my budeme mat viac ,menej malu svadbu a pre obochu druhu, tak by mi to nevadilo... tie Fiordo su strasne tazke, som a v nich skusala teraz trochu viac hybat,a veru mala som co robit... tieto by bolo proste aj pohodlnejsie.. u nas je svadba len formalita a tretnutie rodiny, tak by aj stacili :)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin, no mně přijdou málo svatební, ale to je na vkusu každého, já bych si je vzala třeba na převlečení :-D ale jestli tobě se líbí a manžílkovi taky budou, tak jdi do nich. PS. Tvoje sestra měla krásné šatky.
Odpovědět
Profilova fotka
no.. na prezlecenie su moc drahe.. to budem mat jedny z mojihc dvoch spoloc. siat co mam kupene,ak sa teda budem vobec prezliekat,lebo tym, ze je mala svadba, tak mozno ani nie.. a chcem si vychutnat saticky :)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: teda ked vezmem do uvahy to, ze sa jedna o druhu svatbu a malu, tak jednoznacne tie Gisele, vyzeras v nich neskutocne smrncovne, peffektne Ti sedia. Nehodili by sa podla mna na velku svatbu na zamku, alebo tiez do kostola su lepsie saty s vleckou, ale ked beriem do uvahy, ako si popisala vasu svatbu, nevahala by som a sla do nich, zenichovy vyrazis dych ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no. budeme mat svadbu len na urade.. a dve nase baby budu druzicky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katrin: jak píšeš, druhá svatba v takovém klidnějším duchu, myslím že na tuto příležitost se hodí dokonale a skutečně v nich jsi šmrncovní jak už někdo psal výše ;-)
Odpovědět
katrin21 rozhodne tie co si prihodila su perfektne ! vyzeras v nich uchvatne a konecne inak ako vsetky ! aj ked mate malu svadbu, ale podla mna sa hodia aj na velku ;-) ide o to ze ti neskutocne sedia a podla toho by sa mali saty vyberat, nie podla trendu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pupav a: naprosto souhlasím, měly by se vybírat šatičky podle toho jak sedí a tyto mi přijdou opravdu padnoucí a sexy ;-) některé holčiny chtějí být za každou cenu princezny a někdy si vyberou obří šatičky, v kterých jsou naprosto utopené ikdyž mají jinak krásnou štíhlou postavičku a podle mě je to škoda...proč neukázat svoje přednosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) vyhoda je, ze tym ze su z toho isteho salonu, naozaj sa aj posledny tyzden mozem rozhodnut, ze ktore :) pokial budu obe volne...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja prave take uplne princeznove nechcem.. take som mala na prvej svadbe a hoci neboli moc nacohrane, boli na styl Roweny, len mali kratke rukavy..ale to bola ina moda a ina doba, 10r dozadu.... chcela by som byt taka sexi pre moju polovicku a ina ... tak snad...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?