Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mam nad cim rozmyslat, tak piste nezory... ROWENA? ALEBO MOTYLIK ? ALEBO FIORDO?( tomu sa zacinam prilanat najmenejm chyba mi lesk...)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin, líbíš se mi v nich a sluší ti a jestli se v nich cítíš dobře a maj i výhodnou cenu, tak bych ti je doporučila. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
este tam pojdem aj s kamoskou, pozriet v jeden den vsetky 3, lebo tak to clovek najlepsie posudi, ze ktore su naj..ale zatial zistujem tu :)
Odpovědět
katrin21: ty poslední ti fakt sedí! Roweny se mě osobně nelíbí. Váhala bych mezi Fiordo a těmi posledními a vyhrály by princeznovské :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: fiordo nebo ty poslední. Moc ti to v nch sluší :-D
Odpovědět
Katrin, su pekne aj tieto ale mne sa aj tak z toho celeho vyberu najviac na tebe pacia Roweny. Tie maju ten spravny smrnc ;-) , ktory u tychto poslednych mi trosku chyba i ked ti na postavu sedia. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no... asi mas trochu pravdu.. aj ked v skutocnosti aj tieto su strasne pekne tym, ze maju po obvode zivôtika taky jemny kammienkovy lem... velmi pekne to ukáze v skutocnosti... fotila ma 9r dcera, takze detail nie je :)
Odpovědět
Katrin, vsetky co ti sem piseme nazory, mame len hlas poradný :-) ty sama ked ich mas na sebe, musis sa rozhodnut, v ktorych sa lepsie citis, v ktorych ti srdce tak poskoci pred zrkadlom, ze ano, presne o tychto som snivala :-) Nevadi ze nie je vidiet detaily, odfotila to super. Tak drzim palce aby si sa dobre rozhodla a sama bola spokojna s vyberom :-)
Odpovědět
Katrin21: mně se na tobě líbí nejvíc ty první, (fotka 15) s tím zavazováním za krk, lepší než na té modelce. :-))
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaj, claire: ked mne sa rovnako pacia tie troje... ale hovorim, este tak pojdem v jeden den,to je lepsie.. vtedy vie clovek lepsie porovnat ten pocit...
Odpovědět
jasne, poskusaj, posed v kazdych, este raz sa pofot a podla mna sa budes vediet rozhodnut ked uz mas takto zuzeny vyber ;-) pripadne si premysli ako by sa k danym satam hodili vybrane doplnky ale aj uces ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vlasy chcem nejake rozpustene, prip.jemne na bok a rozpustene, lebo drahy miluje moje vlasy rozpustenem tak kvioli nemu
Odpovědět
Článek se načítá
Dievčatá, mohli by ste aj mne poradiť? Ak stihnem, ešte pôjdem nejaké šaty pozrieť, ale ak sa nepodarí, tak si neviem vybrať :-( Šaty a sukne veľmi nenosím, preto si vo všetkom pripadám ako cvok, tak potrebujem nejaký "nezaujatý" názor. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pre mna jednoznacne c 5 ale aj jednotky su celkom fajn.. na ostatne podla mna zabudni.... ;-)
Odpovědět
5 urcite ano, ostatne mi k tebe nejdu, si chuducka. ale mozes si dovolit aj extravagantnejsie...ci chces klasiku?
Odpovědět
Zajo, nepreferujem výlučne klasiku, len keď práve preto, že som chudá, tak na mňa hodia hocičo a ja neviem čo potom vybrať :-D V podstate ani neviem aký strih by mi najviac sekol.
Odpovědět
kolko merias?
Odpovědět
174 cm
Odpovědět
tiez asi tie 5, no ale este by som sa sla popozerat po inych. Inak tie klasicke ti vobec nepristanu, to je asi pre silnejsie zenske ;-)
Odpovědět
zabka123: v albume "sny a skutocnost" mas tolko inspirativnych fotiek, nieco na taky styl si vobec neskusala, takze odporucam..
Odpovědět
erykah, mne sa strašne páčia šaty s rukávkami, ale od dlhých rukávov ma už odhovorili (svadba je v júni) a keď som si v salóne pýtala čipkované rukávky, tak mi povedali, že to väčšinou majú na šatách s väčším konfekčným číslom. Možno som však len trafila nedobré salóny...
Odpovědět
nieco v com vynikne, aka si pekna chuducka. inak...vela siat v nicole co su, su na chude baby...skus vyskusat. na tebe super vyniknu. x-)
Odpovědět
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... tata baba ma pekne v albume, tie do ktorych sa nedostala.
Odpovědět
ahoj holky... můžu se taky přidat... opět mě zachvátila panika... jestli jsem si vybrala šaty, které mi sedí.... :-( jsou to ty s poznámkou (babo raď) jen je třeba si domyslet ozdůbku - je na modelce.... děkuji předem za názor
Odpovědět
yanicka, zajtra to kuk... dnes mi uz rozum spi...akurat co mi ten zavoj bije do oci..taky by som tam nedavala. =-) dobruuu. yanicka...to je zaaaklad, ked vyberies, uz to neries, lebo len sa zneistis.
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka, tak mně se líbily víc ty z druhého výběru, byly hodně zajímavé a ještě jsem je na nikom neviděla. ;-) Ty vybrané, možná by to chtělo lepší fotku, přijde mi, že je máš pod prsy takové nakrabocené, ale možná nestojíš rovně. zabka, jsi hodně hubeňounká, chtělo by to něco, co by ti opticky přidalo kila, můžeš si to dovolit, mně asi nevíc padly do oka ty č. 4, že jsou rozšířenější od pasu a neobepínaj uzounké boky.
Odpovědět
Profilova fotka
zajo: som rada ze sa ti pacia saty v mojom albume :)))
Odpovědět
zabka 100% pětky,ty ti moc sluší :-)
Odpovědět
zajo,mně se víc líbíš v šatech ve druhém výběru,jsi v nich nádherná,vynikneš. Ty,které sis vybrala,nejsou úplně to ONO. Nějak mi připadne, že v nich zanikáš,ale v těch z druhého výběru vynikáš x-) ;-)
Odpovědět
promin ,ne zajo ale yanicka :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?