Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
libi se mi 4 a 6. 6 by byly na zamek super...
Odpovědět
Ahoj Karin. ja som tiez neverila, ze to su tie iste saty, ako maju v albume. a podobne ako ty som si myslale, ze to su saty s ramienkami, ale ja som z nich bola praveze prijemne prekvapena. ta cipka sa mi strasne zapacila a ani ten spodok siat mi nejak extra neprekazal, krasne sa ligotali a aj to bolerko bolo podla mna velmi pekne. Len mi na nich prekazalo to, ze mi to trochu viac ako je potrebne zvyraznovali boky a prijala by som saty volnejsie na nohach :) , dalo sa v nich sice aj behat aj tancovat, ale asi prijala by som volnejsie. v tych prvych satach co mam v albume som sa asi citila najlepsie, ked tak nad tym premyslam, boli lahucke a volne a s tou farbou by som sa asi vedela vyrovnat, este sa opalim do septembra a malo by to byt potom lepsie. Aj ked mi prisli take dost obycajne, nicim vyrazne. Tie Cassandry su s tychto siat najtazsie, ale podla mna velmi pekne. No budem musiet ist znova na prieskum.
Odpovědět
Profilova fotka
me se nejvic na tobe libi 2 a 4
Odpovědět
Profilova fotka
janie: ja som KATRIN :)) nie karin :))ale v pohode :) ja by som bola stale za tie jednotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
tetefisch č. 7 a pak se mi líbí 2
Odpovědět
mne sa pacia 2-ky, 6 tie maju krasne tie volaniky a vyzeraju nadychane, ale pritom lahko. 7-ky su sice jednoduchsie, ale velmi pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tetefisch, jednoznačně č. 2!! Nádhera, krása, prostě bohyně...:-) Krásně ti sednou, dělají souměrnou a pěknou postavu. U tebe jde hlavně o prsa. Tyhle šaty dvojky ti přes prsa jdou přesně a vůbec je nezvýrazňují. Ostatní šaty ti prsa zbytečně zvětšujou buď střihem (např. č. 3) nebo tím, jak jsou nahoře řešený (č. 1 nebo 4 - že přes prsa mají svislý "varhánky" a pod prsama vodorovný a to na prsa ještě víc svede pozornost). Šaty č. 6 jsou zas prapodivně řešený tím, jak mají zabranou tu látku už hned v pase. Zepředu to vypadá ještě jakž takž, ale zezadu fakt divně... Č. 7 ti padnou taky dobře, jen se mi tam nelíbí to prohnutí živůtku, ale to je jen záležitost vkusu. Takže za mě: JEDNOZNAČNĚ Č. 2, popřípadě č. 7!
Odpovědět
Profilova fotka
tetefisch: mne sa pacis aj vo 4:)) uricte si nedavaj taky hlboky srdiekovy vystrih, to ti nejde.... 4 alebo 7.. to je podla mna.. 4 ti pekne sedi hore..
Odpovědět
Profilova fotka
tetefisch: podla mna best of 2 vyzeras v nich jemnunko, vynikas v nich ty....krasne sa budu hodit k miestu svadby ;-) dalsie ktore by slo vziat do uvahy su satky c.6 ....i ked v nich budes viac obyc...tak este stale su to saty ktore ti sedia paradne, nezanikas v nich....budu sa hodit k miestu svadby ;-) ostatne su podla mna uplne mimo c.7 narozdiel od kociek nikde nevidim :-N c.6 2 best of dla mna - fotky 13-14-15 - http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... c.5 foto 11-12 nie su zle ale su na tebe obycajne...ak by boli napr jemne modre alebo fialkove aalebo naopak vyrazne zlte ci cervene, tak by som povedala ze mas paradne popolnocne ;-) ale ako svadobne u teba myslim ee - najma na zabere zpredu http://www.mojasvadba.sk/album/view.p..., to vyzeraa skor na pani "z kuchyne na zamku" :-N :-x nez na krasnu mladu pani zamocku na ten den ;-) :-) c.4 foto 9-10 su podla mna divne uz tie saty same...neviem ci by niekomu sadli...ak sa bavime o tychto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p..., tak ta harmonika moze byt plus na prsiach asi len pre niekoho, kto nema ziadne vlastne...vazne ak by slo o kocku co nosi podprsenku A-kosicek alebo nemusi ziadnu...tak toto mozno zaberie..ale tebe to zbytocne zohavuje dekolt c.3 nie su zlee ale su obyc a uz i tusim preco ja nemaam sedmicku, kedze ty mas dve trojky :-D :-D :-D 8-) taakze cislo 3 ako druhe uvedene - foto 6-7-8 ty v nich obyc...sedia ti to ano....ale ty si mozes i z daneho vyberu dovolit viac nez len to ze by sadli...v tychto neziaris nevynikaas nic c.3 prve uvedene teda tieto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... myslim absolutne nie su pre teba vsetkeho su, to su i oboje dvoje obyc krasne...tieto ti robia zbytocne velky dekolt...ak by neboli postriebrene...tak ako pani vycapnej, co bude chlapom v dany vecer nosit pivo :-x..plus si myslim, ze ta zbytocne rozsirujuu co je skoda ;-) c.1 mas na fotke 1 a 4 su opat jedne z trojice tych co sedia ano ale zanikas v nich ano...uplne obyc na tebe..ty v nich, zas je tam ta (sice teraz krajsia harmonika cez prsia) a tym jak je to leskle satenove...tak zas vynikaju vsetky partie...ba dokonca si myslim, ze su zas prehnane zdoraznene a teda sirsie c.2 jednoznacny favorit....na tebe lahke, nadychane, robia ti velmi peknu postavu...posobis v nich jemne, romanticky...uz len vyladit doplnky...ktore by este tieto satky mohli "zabit" ak nebudu vhodne volene a budes krasna ;-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tetefisch..č.4 ;-)
Odpovědět
tetefisch: mne sa na Tebe pacia c.1 a c. 4. Oboje su asi rovnaky styl, velmi pekne Ti sedia, mas v nich uzasnu postavu, taky osi driek :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tetefisch: mě se na Tobě líbí číslo 4 a číslo 7. Ty čtyřky už jsem viděla na několika nevěstách a vypadají moc krásně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
inak, ja som ukazala drahemu len tak zo srandy saty ROwena a Fiordo.. ani jedny sa mu nepacili..! potom ostatne, ani tie,... nechapem.,.. ani uzke, ani siroke..ziadne.. tak som tam kde som bola... asi si ich proste musim ist este raz vyskusat hned po sebe, aby som zistila, v kt. mam lepsi dojem ja sama, lespi pocit.. lebo ako vidim, nasim chlapom je to jedno, darmo sa im chceme pacit.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katrin: zkoušet určitě ještě jdi, aby jsi 100% věděla ve kterých se nejlépe cítíš. Chlapy neřeš, oni na ty šaty koukají jen tak jak je tam vidí na té fotce a neumí si představit jak Ti to pak bude slušet s účesem, kytkou, hezky namalovaná atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tetefisch, super 4,6 .-) Nelíbí se mi 5,3 .-( Jinak jednoznačně ti sedí čistě bílá barva.-) Nebrat v barvě ivory! Jsi v nich zašedlá.
Odpovědět
Profilova fotka
tetefish:rozhodně dvojky,taky jsem je zkoušela a byly jedny z favoritek.-) katrin21:sluší ti všechny.-)
Odpovědět
Profilova fotka
kattynka: no hej, v podstate mi sedia vsetky,ale niektore su take tuctovejsie.... tak zostali ako favoritky tie dvoje.. uvidime.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí 7
Odpovědět
tetefisch: mně se na Tobě nejvíc líbí šaty č. 7
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za tipy,tak ted se jen musím rozhodnout které :-D katrin21: já jsem taky ukazovala šaty a neshodli jsme na stejných šatech,takže vidíš že nejsi sama:) Jim je to stejně jedno,hlavně ať jsme my spokojené a oni budou taky ;-) držím pěstičky při výběru :-)
Odpovědět
Tetefish. Mne sa pacis v c. 6. :-)
Odpovědět
Tetefisch: šaty č. 1 a č. 4 jsou dle mého ty nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tete: no..mne dokonca zahlasil, ze najviac sa mu pacim bez siat :-D :-D :-D len to by asi neslo :-D :-D
Odpovědět
Tetefisch: za mě asi nejvíc 2, ty se mi vážně líbí, pak 4 a 6,
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: :-D to jsou chlapi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tetefisch mě se líbíš nejvíc v č.2 máš v nich úžasný dekolt a jsi štíhlonká tak ti krásně zdůrazňují postavu :-D
Odpovědět
u mna c. 6, ale este by som hladala dalej...
Odpovědět
Profilova fotka
4
Odpovědět
Mě se na Tobě teda nejvíce líbí č.6
Odpovědět
Profilova fotka
tete: já bych byla rozhodně pro č. 6, jsi v nich jako princezna :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?