Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Takze Cassandry hovorite :-) ? áno tie ramienka sa dajú odopnuť, resp. odpárať, keď som ich skúšala bol tam len špendlík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: proč bez ramínek? alespoň nejsou stejné jako všechny...a budou jí lépe držet janie22: určitě Cassandry! Ale jestli nejsi rozhodnutá tak máš ještě hafo času na zkoušení jiných.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: držet lépe určitě nebudou, jsou to jen jakoby krajková ramínka pošitá kamínky a korálky a je to tam jen na ozdobu, takže žádnou další funkci to nemá :-D já jsem zkoušela těch Sotterek asi 15 kusů a ty ramínka se mi na žádných nelíbily a tady mi to taky celkem ruší ten celkový efekt, takže proto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janie22 taky jsem pro ramínka, vypadaj trochu zase jinak než-li by byly bez.
Odpovědět
Profilova fotka
janie:určitě Cassandry!!!!Jsi v nich překrásná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...kdyby byly ty ramínka tenká, tak asi jo, ale myslím si, že janie zbytečně zakrývají celá ramena...
Odpovědět
janie: mne sa páčia len tie prve...tie sú krásne... :-)
Odpovědět
ale ešte by sok šla poskúšat nejaké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: já vím, je to tam na ozdobu ale korzet to podrží, pokud máš správnou délku a nemáš je úplně volné. Já souhlasím s pavczou.
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: jenomže tenká ramínka nebo bez ramínek, to je 99% šatů ;-) třeba se chce lišit.
Odpovědět
Jéééj ďakujem Vám baby ste fakt zlaté. Mne sa tiež veľmi páčia, ale obávam sa toho, že mi v nich bude strašne teplo v septembri :-) a sú o dosť ťažšie než tie zvyšné dvoje.
Odpovědět
Profilova fotka
...já myslím, že ty šatičky jsou zvláštní a trošku "jiné" sami o sobě takže nevidím důvod proč to ještě zvýrazňovat ramínky...má pěknou postavu, hezký dekolt...mě se líbí holá ramena a podle mě je má zbytečně zakrytá ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tie ramienka sa mne osobne páčia, práve preto, že také nie su na každých šatách. ja by som ich tam asi nechala, ale trebalo by ich posunuť a vycentrovať :-) alebo ich nechať aspon na fotenie, aby aby boli aj s ramienkami aj bez, inak majú funkciu čisto estetickú, šaty držia aj nez nich.
Odpovědět
Profilova fotka
Janie, líbí se mi na tobě ty prvé. Ty druhé mi příjdou hodně přeplácané a ty třetí mi k tobě vůbec nesedí. Ty prvé ti opravdu sluší. Máš ale pořád dost času, tak klidně zkoušej dále.-)
Odpovědět
Profilova fotka
janie, ne že bych ti to přála, ale počasí je nevyzpytatelné a třeba zase takové teplo nebude a budeš ráda za "teplejší" těžší šatky ;-) My taky měli zimu a myslela si, že v červnu bude víc jak +11. Ale těžko říct, to takhle dopředu neodhadnem, leda zamluvit jedny šaty lehčí a druhé Cassandry. A jestli tedy bys radši nějaké vzdušnější a netěžké šatky, tak bych doporučila hledat dál, ty dvoje se mi až tolik na tobě nelíbí.
Odpovědět
no to je tiež pravda, vôbec nemusí byť také teplo ako si myslím ze bude :-)
Odpovědět
no ja neviem..na satach cassandra je priliz moc volanov, cipky, zahybov.. tie prve sa mi zdaju krajsie, jemnejsie. janie...ktore u Teba vedu? ono niekedy menej je viac.
Odpovědět
no veď to, tie Cassandry sú fakt pekné, ale neviem toľké hodiny sa v nich pohybovať, to v tých ostatných dvoch som sa cítila oveľa volnejšie a lahšie. Tie Ivory sú pohodlné a super, len akosi sa stále neviem stopercentne stotožniť s tou farbou, je to diamond white, preto som tam dala aj tú fotku na stoličke, lebo je tam pekne vidieť tú farbu šiat oprati bielym návlekom. Pani v salóne síce vravela, že pod tým ich svetlom sú iné ako na normálnom dennom svetle, že to nikto nebude poznať, že nie sú biele, no neviem. A tie posledné Anete sa mne teraz naposledy najviac páčili, ale zdá sa že už fakt nikomu inému len mojej rodinke a mne :-) aj kamošky mi v podstate vraveli to isté čo vy, takže niečo na tom asi bude :-) ale keď tá čipka tam je fakt krásna, nadherne sa ligoce a na fotke to vobec nie je vidno. Mne sa zdali také ženské, ale asi mám do toho trochu široké boky =-) No ešte určite pôjdem niečo skúsiť keď budem doma a zase sa vám pochválim. Ďakujem Vám baby.
Odpovědět
Tie 3 si vyskrtni zo zoznamu :-D a podla mna tie Cassandry ti sekli ako uliate, ale najdolezitejsi je fakt, v ktorych sa ty citis ako kralovna. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janie22: a co zkusit něco na způsob Cassander ale bez vlečky?V tom by se ti pohybovalo dobře ne?
Odpovědět
Profilova fotka
janie22, furt přemýšlím o tvých šatečkách ;-) A napíšu ti toto, bejt tebou, tak se rozhodnu podle toho, co se líbí tobě, z čeho jsi nadšená a jak píšeš líbí se i tvojí rodině, oni budou s tebou na svatbě ne my, nezávsilé rádkyně, které tě neznáme. Každé se líbí něco jiného, já jsem vždy uchvácená z bohatých šatek a když je vidim na někom jako ty, krásně štíhlém, komu padnou, tak je doporučim, ale ty v těch šatech budeš celý den, musí ti být pohodlné, když ne, může se stát, že budeš nervozní, bude to tvůj den a musíš ho strávit v něčem, v čem se cítíš krásná a pohodlná. Mně se tedy taky trochu zdá, že v těch třetí ti to víc zvýrazní ty boky, ale zase je vidět, že jsi ženská, že máš krásné tvary a jestli se tobě líbí, není nad čím přemýšlet. Kdyby to byly šatky, které ti vůbec nesednou, tak ti je nikdo nedoporučí. Takže správně se rozhodni, píšu to, protože sama jsem ze svého výběru šat byla dlouho nesvá a nevěděla, vlastně doteď, zda-li jsem udělala správně. Tedy šaty mi sedly, ale nebylo to to, po čem jsem přesně toužila.
Odpovědět
Profilova fotka
pavcza: To máme stejné, každý říká jak skvěle mi padnou, ale já jsem trochu nesvá, protože nebyly přesně takové, po jakých toužím.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka - právě, já ty své oblékla a všichni mi řekli, ať už nehledám další, že mi dělaj nejlepší postavu. Ale tak trochu jsem chtěla něco jiného tedy toužila jsem po bílé, měla šampaň, ale je pravda, že já v těch co se mi líbily, bohaté, šlehačkové ;-) vypadala širší než ještě jsem, i když jsem skoro takové ani nezkoušela. Jedny, které splňovaly požadavky mé a i mi slušely, se musely objednat, ale hrozilo, že nepřijdou včas a já se lekla a couvla z toho za cenu, že jsem v saloně přišla o zálohu a ještě si paní rozhněvala. Ale všichni mi říkali, ať nespolíhám na to, jestli šaty přijdou nebo ne, běž jinam. Obdivuju nevěsty, které píšou, že i na poslední chvíli změnily šaty, protože to byly ty pravé. ;-)
Odpovědět
janie22- tie cassandry ti podla mna super sedia, si v nich krasna, aj tie vlasy ako mas vycesane hore k tomu pasuju, ja by som nevahala :-) je pravda ze su viac nazdobene ako ine ale zase nie kazdej take viac zdobene saty sedia, ty si skor ta vynimka, nikde nic neodstava ani netaha, pekne priliehaju ako maju, aj na tej fotke si ako profi modelka, takze ja by som vybrala tieto , a stotoznujem sa s nazormi, ze ta tak rozziaruju ;-)
Odpovědět
Joj baby ake ste zlate :-) ja ako modelka :-D, dakujem velmi pekne za kompliment, ale to iba preto, že mi nevidno nohy :-D. Pojdem sa na tie Cassandry určite ešte mrknúť. Pani majitelka hovorila, že pojdu skracovať tú vlečku, tak to možno potom bude to pravé orechové, tým pádom by mali byť aj ľahšie. Ale neviem, či to celkovo ten satén má takú váhu, alebo to môže robiť aj tá vlečka.
Odpovědět
Profilova fotka
janie: pokial ide iba o farbu tych siat prvych, tak ta farba je praveze krasna... mne osobne sa este viac pacia saty, ktoré nie su cisto biele... asi by som dala tie.. za ktoré si uz dala zalohu? a k tym 3... ja som ich vazne videla, aj skusa...ale boli mi okrem ineho po clenky :-D co sa tyka siat ako takych, tak praveze ta krajka aj samotne saty su krajsie na fotke s modelkou ako v skutocnosti... mna napr. zarazilo, ze to je bolerko a saty a nie ramienka... na fotkach to nevidiet..a neviem.. ten volan dole, posobi strasne lacno , je z takeho leskleho sifonu.. daj si prve alebo druhe... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady další nevěsta, která by taky potřebovala s výběrem šatů :-( Už se mě nechce nikde nic zkoušet.. Budu ráda za každý váš názor,ať bude jakýkoliv :-)
Odpovědět
4 - 5 su pekne, som myslela ze 6 su moc velke, ale ked to mate na takom zamku, tam sa to hodi. tie prve tri..neako eee.
Odpovědět
Profilova fotka
č. 4 a 7 ti pěkně sedí.
Odpovědět
jaj, tie som si nevsimla. pekne aj tie.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?