Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, jsou takové obyčejné :-| Rowena taky nejsou špatný, jen když mám být upřímná, trošku mi tam vadí u toho vršku ty rožky, u těch La Sposa nejsou tolik a je to jemnější, aspoň takhle na fotkách....ale jinak ti sedí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no potom ako druhe tie okolo krku. ale neviem..este by som na tvojom mieste skusala... =-)
Odpovědět
monikponik: ty druhé šaty. První mi přijdou přeplácané. katrin21: La Sposa - FANAL. Nááádhera. A nemají je ve větším?
Odpovědět
Profilova fotka
monikponik: no tak to mě se fakt líbí ty první hlavně proto že nejsou přeplácané, jen hladká látka a zdobení jen pod prsy a na boku...zkoušela jsem spousty šatů z kolekcí 2010 a všude jsou miliony kamínků a korálků a někdy je toho moc, mě se na Tobě opravdu líbí moc, máš krásnou postavu a sedí Ti jak ulité :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: praveze nemaju... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
browneye: no a mne sa prave ten vystrih do U pacil,lebo mi trochu lepsie sedi na moje mini prsia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: ty Fanal Ti moc sluší, jak je ta látka lesklá, úplně Tě rozzářila, nebudou je mít v jiném salonu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: Ty fanal a Rowena jsou super od pasu dolu (dělají ti hezkou postavu), ale nahoře mi přijde, že ti splácávají prsa. Ty poslední jsou nevýrazné, opravdu tuctové a ty za krk se mi zase nelíbí od pasu dolu (nahoře je to OK). Pokud by ses musela rozhodnout a vybrat z těchto 4 modelů, tak vzhledem k tomu, že fanal jsou ti malé, tak Rowena.
Odpovědět
Rowena sa mi z nich najviac na Tebe pacili. Este skus pobehat nejake salony, ci Ti nieco nesadne viac.
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: souhlasím s civet...taky mi Rowena přijde,že ti splácává prsa,ale když Fanal ti není a větší nebo jinde by jsi nesehnala, z těchto 4 modelů, je to druhý nejlepší...i když fakt ten vršek u Roweny působí na mě tak nějak divně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katrin tie fanal su ako na teba site ;-) i farba ti sekne c18-19-20 ee na tebe satky sice vyzerajuu ok, si tenunka aale ty si v nich obyc :-N rowena ee uu :-. :-x tie 26-27 nie suu zlee ale je tako ako s tymi c.18-19-20....oproti fanal nuda ;-) zohnala by som tie v inom salone...su vazne na teba...cas od casu suu satky presne na niekoho ze luko? ;-) tvoje boli len a len na teba :-) x-) a uz sme tu paar kociek okukali..co mali netradicnee bud uplne jednoduchee satky alebo o stranku skor slahacky co sa luubia i antislahackovyym damam ;-) x-) x-) monik - jednicky ano spodok ale vrch za mna ee druhe su na tebe faadne teda za mna skusat dalej cosi co ma takto strihanu suknu ale vrch by ti sedel inyy...ten vejar prisne strihanej latky sa mi k tebe nem lubi na foto c.1 to vyzera paraaadne ale tam ten vejarisko neni stred pozornosti je tam strih tej sukne a bolerko...a toto ti pasuje veru..sikno strihana sukna dozdobena cimsi pjeknyym takee ma maggie sottero vela ak by to malo byt viac klasickee tak takto: http://www.maggiesottero.com/dress.as... http://www.maggiesottero.com/dress.as... http://www.maggiesottero.com/dress.as... ak viac "ine" tak toto http://www.maggiesottero.com/dress.as...
Odpovědět
Profilova fotka
no...baby, FANAL zabudnite, to nehrozi... teraz som sa vratila zo salonu... od oktobra ich zuzili este viac a a ja ich uz ani nedam vyssie ako po boky.... :-p :-p ale skusila som ine.. fotku hodim do albumu o chvilku.,... sutiez La SPosa, v to salone robi moja kamaratka,a povedala, ze tieto mi seknu viac ako Fanal este... ze mi krasne formuju postavu a ja som vysoka, tak na mne vyniknu .. prsia... no baby, ja ziadne nemam, takze skor mam problem, aby mi tam neodstavali... uricte mi ich nesplacavaju tie Roweny, ale tiez su mi cez boky fest uzke..sice ich zapnem aj obleciem, ale mam pocit, ze keby si sadnem tak mi prasknuuuuuu..... :-( bola som este v dalsom salone a tiez dam o chvilu foto.,..ale nula bodov.... vsetky saty su mi kratkie( mam 180cm) alebo siroke cez prsia.... alebo su strasne prezdobene... takze asi sa priklanam k tomu co som si teraz skusala, lebo su uuuzasne spanielske, cipkovane a posobia luxusne, alebo ta ROWENA...... ale teda musela by som do nich zhodit 3kg cca... takze uz len tento uzsi vyber.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a tiez su smotanove tie Fiordo, co som dnes skusala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,... bohuzial fotky su moc velke.... musim to doma nejako vymysliet a potom ich pridam.. vecer..
Odpovědět
atinkaa: Diky za nazor a za dobre typy. len kde tie saty zohnat. na mna maju v jednom salone tak po 2ks - nosim 34-ku :( Maggiesottero su fakt uzasne!!! Kazde na tych linkoch sa mi pacia :)
Odpovědět
Profilova fotka
MAGGIESOTTERO maju u nas v PD.. ja mam odtial tie ROWENY.. ;-)
Odpovědět
katrin21: mne sa velmi pacia tie na fotke c. 10. Su velmi pekne, tie si neskusala?
Odpovědět
Profilova fotka
noo v ke maju a majitelka i babule tam suu fajn, viem, ze toto je novaa kolekcia..ale tak snad by nem bol probleem daco z toho mat...cengala by som brno ma tiez maggie ak je blizsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21 - jeden opačný názor, ty Fanal se mi vůbec nelíbily, za to ty Roweny ano :-) Jen mi přijde, že všechny šatky ti jsou krátké.
Odpovědět
Profilova fotka
pavca: no.. kratke mi nie su, ale len tak tak... akurat. zase nechcem si po nich stupat... dokonca, tie co prihodim vecer su az moc dlhe... ti Fiordo.. skusim zatial aspon z netu fotku dat..
Odpovědět
Profilova fotka
baby, pridala som fotky..... :))))))))))))) co poviete na tie FIORDO? v skustocnosti su krasne... sedia, akurat na prsiach by trochu sli zuzit, ale vzdy lepsie zmensovat, ako zvacsovat, co uz nejde.,..
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: tak mě se ty Fiordno na tobě moc líbí, jsou na vysokou postavu, myslím že sedí hezky akorát to zúžit jak píšeš, šatičky jsou krásně zdobené, na fotce bohužel nevynikne ale myslím že musí být na živo krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano,preto som dala aj tu fotku inej baby, ze detail aky je... no ano, aj v salone povedali, ze este asi nikomu tak nesedeli, loebo su na vysoku postavu a vysokych neviest nie je vela.... ze aby som ani nevahala... ved ma videli aj vo Fanal a ze toto je na mne lespie.... su zo spanielskej cipky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: sluší Ti moc opravdu, krásně Ti to zvýrazní štíhlou postavu, moc hezké ;-)
Odpovědět
Kartin: jsou parádní!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak sa tesim !!!!! som sa bala, ze sa vam ani tieto nebudu pacit ...ale som rada, lebo uz som pobehala vsetko, posledna sanca bola este toto..... ked uz fanal mat nemozem :-( :-( snad budu OK :))) zuzime ich a su pohodlne aspon, cez boky a pas su ako na mna site :))
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: mě se na tobě nejvíce líbí ty podlední v albíčku...
Odpovědět
Profilova fotka
aha.. tie sa pacia aj kamoske.. ja neviem..,me sa pacia tie zboku a zozadu.ale spredu nejako neviem.. ta sukna...
Odpovědět
Profilova fotka
katrin21: v šatech se musíš cítit a vypadá to že se cítíš, takže super, žádná kila dolů nemusí jít, postavička jako modelka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katrin tie fiordo su kraaaasne. ja hlasujem jednoznacne za tieto! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?