Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
určitě dvojky:-)1 se mi vůbec nelíbí a 3 mi přijdou moc přezdobené, na té modelce se to ještě dá, ale ve skutečnosti si myslím, že by nebyly nic moc...můj názor... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta uprimne,...ako pisala luko dalsej kocke...tak toto sice nie su kopie site dla originalov ale ide o korejske satky aspon myslim, ze kukaam dobre a vyberas z tychto - ano? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ja som v lete sa takto ulakomila a cez mimibazar som si kupila letne troje satky a to co prislo sa neda s obrazkom porovnat, teda davala by som na to bacha, nenositelne nekvalitne uplne cosi ine ako ukazuje obrazok to iste i pre kocku mojden skodovka a mercedes je presne prirovnanie :-N :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
atinkaa: toho se taky bojím, ale i s poštovným vyjdou ani ne na 300,- tak si říkám že za tu cenu bych je třeba pak využila alespoň "na doma" :-D uvidím, ještě mrknu po obchodech, ale drahé se mi kupovat nechtějí, nevynosila bych je, potřebuji je jen na těch pár hodin..
Odpovědět
Profilova fotka
hladala som ale teraz maju babeny nahodeny zimny tovar na mimibazare jak ceskom, tak slovenskom, teda ziadna z nich nema v ponuke co som kupila....kazdopadne ten rozdiel je vidiet citit....za seba nemala som to na sebe vobec...ani neviem, ci by som to vedela za 10EUR predat, ked ma kazde stali 18 :-N skusila by som radsej cosi co je aspon kus dobreee...okrem toho na fotkaach sa s tym neda nic urobit...a to by bola skoda ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
lucijeta: daj na atinku...niektore satocky sa predsa daju vyuzit aj neskor ako koktejlove Mas svadbu v juni, takze nemusis mat dlhu robu ;-)
Odpovědět
Ahojte baby. Co poviete na saty v mojom albume? Dakujem za nazory.
Odpovědět
Profilova fotka
lin123: krasne, si v nich kocka, fakt sedia, doplnky, makeup a hotova nevesta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se nejvíc bílí č. 1, ale ten závoj moc ne a potom 7
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jedničky :)
Odpovědět
lin123: saty5 a saty6, i keď mne sa veľmi nepáči ten lesk.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
lin123: aaha, tak ja som to okomentovala, kym tam boli este len jedny :-) tak za mna najlepsie jednicky. aj 5 nie su zle, sedia Ti pekne, ale ta latka je sa mi moc nepaci.
Odpovědět
Profilova fotka
lin123: saty c.7!!!
Odpovědět
Profilova fotka
c.6 netradicni a padnou ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin123: na první pohled č.6 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin123: možná č.5, ale máš hezkou postavvu, můžeš vybírat, možná bych zkusila i jiný typ šatů.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin skoda, ze nie su vsetky satky fotene z predu..tazko sa to takto porovnava saty c. 1 ta myslim kus "uzemnili" asi to robi cely ten look vratane zavoja a plus ten strih satiek na sponu sikmo ..neviem ale podla mna nie su naj, vrsok siat po pas ok, i so zavojikom ale dalej by to chcelo cosi ine saty c.2-3 nemam :-N asi nepostupili hned od teba ;-) saty c.4 z daneho pohladu uz len teraz pri skuske wau...neviem ake su z predu..neda sa to odhadnut, ale takto v nich vyzeras paradne a vyniknes v nich ty saty c.5 zas v nich posobis ako v jednotkach, kym v 4rkach posobis vyssie, honosnejsie a vynikas ty...tak tu je zas vidiet skor saty a to "zberkanie" smerom dole vyzera, ze ak by boli na niekom inom, tak by pokracovalo dalej :-N :-. (ale vrsok takyto ti sekne) saty c.6 ee...uu..auch ..toto su torty se vsim vsudy, vratane tej farby a blystiaceho sa materialu s ktorym bude mat co robit i najsamlepsi fotograf, za mna rozhodne nie saty c.7 suu tak obyc(co samo o sebe nie je zle a niekto v takych skutocne rozkvitne) ale ty nie...vyzeras v nich ako len v dakej zasterke na doma (bez vlecky of course) takze z danych u mna jasne vedu 4 a myslim ze i v jednotkach ak by sme ich brali iba po pas a dalej by si vymyslela cosi ine ;-) takyto mermaid styl, volne rozpusteny do Ackovej sirsej sukne, cipka a spanielsky zavojik a budes nadhernaa :-) :-) ..i ked to si i tak ;-) 8-) nieco taketo by ma na tebe bavilo moc http://www.maggiesottero.com/dress.as...
Odpovědět
c. 4 ano :-) :-) a uplne by som vylucila c. 6....nic netradicneho na nich nevidim, obycajne slahacky, hrozny material. Mas krásnu postavu, takze treba ju nechat vyniknut :-)
Odpovědět
no ale kolko ludi....tolko nazorov.... ;-)
Odpovědět
ešte k tej 6tke...na fotke to vyzera ako nič moc materiál ale možno v skutočnosti to tak nie je, len tie leskle materialy tak mozu na foto posobit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
libi se mi 5 a 6 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin123: nejhezčí jsou č.5
Odpovědět
Ahojte. Dakujem vsetkym za nazor k satam. Saty oznacene ako prve a stvrte su vlastne tie iste. Priznam sa, ze se priklanam najviac k tymto, lebo su take lahucke a ta vlecka sa mi na nich najviac paci. Tiez som si s tou sponou nebola ista...to je detail, ktory sa mi na nich moc nepacil...ale ked si predstavim tie saty bez tej spony, tak mi potom pridu take obycajne... a spanielsky zavoj mi odporucila pani v salone,nakolko si myslim, ze mam nepekne ramena a tento zavoj mi ich pekne jemne prekryje. Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si to i myslela....nooo hore su jednotky peknee..ten detail tie satky kus spati...ale ja myslim, ze ty to zachranis ;-) sama si peknucka,....takze vyraznejsie nausky..nieco co z predu pritiahne pohlad vyssie a budes v nich najsamkrajsia :-) ak uz nebudes skusat dalej..tak myslim, ze je to zo skusaneho to najlepsie ;-) ;-) zavojik k satkam je peknucky..hodi sa k nim ;-)
Odpovědět
amen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) 8-)
Odpovědět
lin123: 1 nebo 6, ale ty první jsou asi nej :-)
Odpovědět
Lin nejvic se mi na tobe libi satky cislo 1 s tim zavojem ;-)
Odpovědět
lin, určitě ty první:) Píšeš, že šaty 4 jsou ty samé- na té fotce jsou bez ramínek a jsou tak podle mého názoru ještě hezčí než na fotce č. 1. Bez ramínek vypadají jemněji a něžněji:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?