Menu Forum

Úzké krajkované svatební šaty, hodí se na postavu 160cm?

18. led 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
lily023
3
Registrovala se 2. května 2011 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
lily023
3
Registrovala se 2. května 2011 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 3 přátele.
 Holky zajímá mě Váš názor, myslíte si, že se tento typ šatu hodí i na málé nevěsty cca 160cm?štíhla jsem.
Tento typ šatu pry nesluší každém, zajímalo by mně jakému typu podle Vás ten styl šatů sluší??
7. črc 2012 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 1269 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 65 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
limda
249
Registrovala se 1. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 1269 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 65 přátel.
 @lily023 Na tohle téma by mohla vyprávět @racerunner . Ta měla nádherné šaty, podobné na které se ptáš a i přesto, že je menší jí naprosto sedly. emoticon A to tu myslím, kdysi taky psala, že u nich byl popisek, že jsou vhodné pro vysokou bezchybnou postavu... a nebyly emoticon
7. črc 2012 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
racerunner
46
Registrovala se 3. října 2011 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 36 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
racerunner
46
Registrovala se 3. října 2011 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 36 přátel.
 @limda dík za podporu emoticon, fakt to tak je @lily023 - vždycky si ty šaty musíš zkusit než začneš soudit, zda by slušely či ne... Jen co mi zprovozní album- mám důkaz, že i při mých 150cm to nebylo tak zlé emoticon
(dala jsem tam původně pár fotek s reklamou na fotografku, už jsou pryč )
8. črc 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
 Vyzkoušej a uvidíš. Měla jsem podobný střih šatů jako máš na obrázku a jako měla @racerunner a myslím, že to bylo dobré (měřím 157 cm).
8. črc 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkame (29 r.)
6
Registrovala se 11. července 2012 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Utrecht, Nizozemsko.
  • Svatba byla 13. července 2013
    Český Krumlov, Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
lenkame (29 r.)
6
Registrovala se 11. července 2012 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Utrecht, Nizozemsko.
  • Svatba byla 13. července 2013
    Český Krumlov, Region Český Krumlov
 Taky Ti radím nejdříve pár šatů vyzkoušet. Já do salonu šla s tím, že chci trošku širší sukni a skončila jsem v podoných šatech jako jsou tady na obrázku... Slečna v salonu nejdříve prohlásila, že to na mě není (mám 164cm).. Jenže ostatní mi připadali, že ty šaty nosí mě a já z nich jen tak vyčuhuji... Tyhle byly jediné, kde jsem se cítila jako já. Je to hodně o pocitu.... Hodně štěstí emoticon
18. led 2013 v 17:41  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
torpen
79
Registrovala se 3. února 2010 na beremese.cz. Přidala 409 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
torpen
79
Registrovala se 3. února 2010 na beremese.cz. Přidala 409 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 Myslím si, že přiložené šaty může mít bez problému i menší nevěsta, pokud jí nebudou dlouhé, jelikož pochybuji, že se dají zkrátit, když je spodní lem zdobený. Řekla bych, že naopak tento typ šatů drobným jemným typům sluší. emoticon
18. led 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
NUANCE fanclub
Viktor Blažek PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
51

“NUANCE hledá nekonformní, břitké, ale férové, inteligentní a schopné vidět do hloubky, blogerky a blogery. Takové, kteří se zde nespokojují s mnohdy bezbřehým plkáním, jen, aby se něco napsalo nebo pro pocit uspokojení z posledního slova či domnělého vítězství. Vyhlašuji projekt "BEREMEHO", ze kterého by mohli vyjít budoucí erudovaní (!) blogeři svatební branže v ČR, tedy takoví, kteří se budou”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
nuance_pronovias
NUANCE fanclub
Viktor Blažek PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
51

“NUANCE hledá nekonformní, břitké, ale férové, inteligentní a schopné vidět do hloubky, blogerky a blogery. Takové, kteří se zde nespokojují s mnohdy bezbřehým plkáním, jen, aby se něco napsalo nebo pro pocit uspokojení z posledního slova či domnělého vítězství. Vyhlašuji projekt "BEREMEHO", ze kterého by mohli vyjít budoucí erudovaní (!) blogeři svatební branže v ČR, tedy takoví, kteří se budou”
(Před 1 rokem)

Jsou to šaty Adela / Pronovias 2011 (horní obrázek), ještě jsou u nás na Národní 23. A zkrátit i zúžit je umíme. Rezervujte si termín, telefon i obrázky najdete na našem webu, za zkoušku nic nedáte. Přeji vše dobré.
18. led 2013 v 19:06  •  cz: www.nuance.cz | en: www.svatebni.com  • Odpověz  •  To se mi líbí