Ušití šatů na míru v Praze do 10 000,-

Drahé dámy, vím, že toto téma je tady asi po stopadesátéprvní, ale ráda bych jej aktualizovala. Byla jsem si zkoušet šaty v několika salonech a zjistila jsem, že na mé disproporční tělo (malá prsa, širší boky a 160 cm ) asi nikdy šaty v mém stylu nenajdu. Proto uvažuji o zakázkovém šití, ale bohužel neznám nikoho ověřeného. Chtěla bych vílí, éterické splývavé šaty s širokou splývavou sukní, která bude při chůzi krásně vlát viz obrázky + vlečka z šifonu nebo podobně jemného materiálu. Ráda bych nechala šaty ušít u někoho opravdu ověřeného, aby především sukně vypadala dle mých představ. Bohužel jsem ale dost omezena financemi a více než 10 000 si nemohu dovolit. Znáte nějakou šikovnou návrhářku v Praze či blízkém okolí, která je šikovná a zvládla by takové šaty v této cenové relaci? Nebudu chtít žádnou krajku, výšivky, korálky nic....jen jednoduchý živůtek na nějaký typ ramínek a tu širokou sukni.....Díky za rady :-)
Odpovědět
Zalezi na jky termin, jsem z Berounska a volala jsem do Berouna a nastesti kveten ma volny, jeste za me neni proverena, ale muzes kouknout :-) na peerless atelier
Odpovědět
Díky, termín svatby mám na konci července.
Odpovědět
@monireh zkus tam zavolat, pani je byla po telefonu mila, maji i FB :§
Odpovědět
A nemáš z toho šití strach? To co mají v salonech (viz tve fotky) musí být asi kvalitnější když 10000 je většinou cena pujčení ne? Abys pak za tu cenu nedostala ňákej hadr =-) pořád s tou myšlenkou koketuju ale tenhle argument mě vždycky vrátí zpátky k vypůjčení.
Odpovědět
@monireh Mam dobre zkusenosti s Petrou Brzkovou. Mela jsem saty z praveho hedvabi a krajky a do 10 tis. jsme se vesly. Krome toho je Petra moc mila. Najdes ji v pohode na webu. Drzim palce!
Odpovědět
Profilova fotka
http://renatasvobodova.cz/ ahoj, já si nechávám šít šatů na míru podle šatu od Maggie Sottero :) S paní se super domluva! Nejprve jsme se nezávazně sešly u ní v salonu, vše probraly, ukázaly si možnosti a domluvily na pevné ceně! a už šije ... zkus jí oslovit, pokud ti její práce líbí.
Odpovědět
@m0nca Bohužel ne. To, že půjčovné stojí klidně i 15 tisíc neznamená, že šaty mají takovou hodnotu. Pokud jsou šité v Číně atd tak jejich hodnota je třeba 5 stovek. To jen půjčovna si naúčtuje vysokou marži, aby z něčeho žili. Nemám teď na mysli šaty tipu Pronovias, ale to co vídám v salonech je Čína na sto honů a chtějí za to nehorázné sumy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,mohu vám ušít šatky dle vaseho přání...(šiji vetšinou netradiční,dle přání a postav nevěst)...muzete se prosím stavit na os konzultaci,kde vse probereme do detilů,materiál,návrh šatů...staci mi sms na tel 775376243 a domluvime se na termínu...hezký den Rena salon Václavák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte ode mne zprávu..hezký den Rena salon Václavák@monireh
Odpovědět
Diky vsem za reakce, nakonec jsem sehnala krasne saty v salonu Mireli za cenu vice nez priznivou, neb byly ve velke sleve :-)
Odpovědět
Dobrý den,Já si nechávám sít šaty v Beroune v již zminenem ateliéru Peerles. Slečna je moc mila a zda se i sikovna,s šaty jsme sice teprve na začátku,ale uz ted vypadají krasne.Máme svatbu na konci června.
Odpovědět
@xrobinzonka Je, to jste me potesila, jedu za slecnou v dubnu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rozhodla jsem se tu konečně zaregistrovat a je hrozně milé číst, že můj ateliér doporučujete. Moc děkuji. Dita
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, vidim ze jsi uz sehnala saticky :) Ale pro jine nevesty jsem k dispozice. Mam jenom spokojene zakaznici! Usivala jsem saty takoveho typu i minule sezony za 10-12ooo + latky. Saty "krajkovy vrsek+jednoducha skne" cca vse naklady 15-20ooo. Spechejte objednavat, mam omerzeny pocet objednavek! 100% kvalita servisu a prace! Navrharka, Naila Afandiyeva
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?