Ty pravé, vysněné svatební šaty. TY ŠATY

Profilova fotka
Holky, asi se Vám jdu pochlubit, nebo nevím jak to říct. Spadl mi těžký kamen ze srdce, věc co už intenzivně řěším asi 2 měsíce a už kvůli tomu nespím. Jasné, někdo řekne, že to hrotím, že se bereme až v roce 2022, ale my se snažíme mít všechno hoooodně dopředu zařízené, a ne pak na poslední chvíli panikařit a nebo pak dělat kompromisy Měla jsem mít šaty berta (viz fotka), velikost 38, dorazily mi ze slovenska, nikde jinde se neprodavaji, no cena hříšně vysoká, ale vdávám se jen jednou (teda doufám), našetřit si na ně dokážu a jsou za 1/3 cenu než když jsou úplně novy... Co vám budu, nevím jak se v izraeli číslují, ale já se do nich nedostala a nedostala se do nich ani moje družička s velikostí 34-36. Díky kurzu a postovnymu jsem přišla asi o 5 tisíc, ale nic se nedalo dělat... Hlavně v ten moment začalo moje zoufalství... Žádný šaty nebyly hezký, většina přezdobený záclony, pak mi přišly domů jedny docela hezký, ale odstávali mi na kosickach, a asi fakt nechci řešit, zda pásky drží a nebo se to odchlipuje, takže taky vracim... Až dneska! Byly jedny co se mi moooc líbily, ale na fotce nevypadaly úplně podle představ (přišla mi ta sukně malo vrstvená)... Dnes jsem je díky jednomu salonu, spíš díky paní, která má salon doma, takže vlastně nic neporušuje (ale nebudu jmenovat samozřejmě) vyzkoušela a bože, to jsou ony! Došla jsem domů a řekla chlapovi, že mu garantuju, že se rozbreci jakmile z te stodoly vyjdu a to on nikdy nebreci.. 😅 Az takhle moc dokonale jsou.. Jaký je vas příběh za honbou šatů? Nebo čehokoliv co jste na svatbě moc chtěli a osud vám nepřál? A hlavně fotky pokud už mate po, nebo vám nevadí, že tady budou vystavené P.s. ano jsem "náročná" nevěsta, ale někdo chce od mládí děti a já si přeju jen jednu věc - mít svatbu, to je ten můj největší sen v životě, takže ano, podle někoho přeháním, ale pro mě to je jako pro někoho zjistit, že je těhotný a nebo ho povýšili. Děkuji za pochopení
Odpovědět
Ahoj. Moc ti gratuluju a upřímně přeju. 🙂 Co se týče mých svatebních šatů tak já věděla od začátku nebo teda spíš už hooodne let že až se budu jednou vdávat tak chci šaty čistě bílé. Prostě se mi to líbí nejvíc. Jelikož moje postava není úplně ideální ale zjistila jsem,že to vůbec nevadí protože jsem oblíkla šaty vel.40 🙈( já byla úplně v šoku...a fakt seděly) nicméně mám na rameni a kousek zad oheň tudíž jsem celou dobu koukala po šatech co mají nahoře krajku atd.....no zkrátka aby se to aspoň trošku schovalo. Takže jsme hledaly ten styl šatů. Měla jsem na sobě asi čtvery a u těch posledních jsem řekla jo, jsou hezký líbí se mi nejvíc. Potom jsem pronesla otázku"ještě nějaké zkusíme"Mrkly jsme znovu do katalogů a říkám paní...na tyhle jsme ještě ukazovaly..... paní říká že můžeme ale je to jiný střih než těch před tím a neví jistě jestli mi budou sedět ( střihem.... mám hodně boky🙄) ale že samozřejmě vyzkoušíme. Holka.... já když je oblíkla( jo opravdu oblíkla) potom vyšla ven před velký zrcadlo tak jsem si řekla sama pro sebe....ty vole to je ono! Byly to ony! Úžasný jednoduchý bílý šaty s vlečkou a dokonce nahoře bez krajky.( Samozřejmě total jiný než jsem si myslela že budu mít a budou mi sedět nejlíp 🙈) Sama paní v salonu říkala že je neuvěřitelný jak člověku sedí úplně něco jinýho než si myslí a že mi fakt sluší nejvíc. I kamarádka to říkala ( a ta by mě řekla že vypadám jako debil😆) Takže u mě bylo rozhodnuto. Doladilo se to šperky a upřímně si myslím že až mě můj uvidí tak mu taky ukápne a o mojí mamce ani nemluvím. 😊 Ještě doladit kytici , líčení a je to.🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 to je hezky! Moc gratuluju! Já včera zkousela ty co jsem mela doma s tatou, protože umí šít (vim, ze by je neměl vidět, ale raději on, než ženich a družičky jsou zapikaný stěhováním a problemama v práci), tak ze bychom nějak ty odstavaci vršky vyřešili a říkal jak jsou pěkný atd a ze to bude dobrý... Pak jsem mu ukázala ty, který jsem dnes vybrala a on okamžitě "tyhle, na ty co mas zapomeň, vrať je". Tak jsem volala paní, ze jsem zoufalá a že prostě už nevim a zda me někam nevmackne o víkendu, ze jsem už fakt skoro měsíc nespala, že usínám s myšlenkou nemám šaty a ráno otevřu oči a hned me přepadne úzkost (holt mám panickou poruchu), že nemám šaty a ona, ze mi odpoledne napíše.. Prostě potřebuji mít vše vyřešené, jinak jančím. Takže jsme hned druhy den-dneska jeli... Vzala jsem i toho tatu a když je uviděl jen na raminku, tak řekl "jsou skvělý, ještě hezčí než na fotce" pak jsem oblikla a řekl, že jsou top, pak jsme oblikla ještě 4 a ještě jedny by šly, ale už měli moc perliček na siťce a ke stodole asi ne... A hlavně, takový to, jak naberes tu sukni aby jsi třeba šla do schodů, jak to dělají princezny... Jakýkoliv jsem takhle chytla, tak to nebylo ono, cítila jsme ten materiál a ne ten pocit "jsem princezna a ted si všichni sednete na prdel 😅" úplná blbost, ani schody na stodole nejsou 😂, ale ty jsem takhle chytla a vyšla z te kabinky a věděla jsem, prostě jsem věděla, že jsou to ty pravý, a to jsem je zkoušela první... Hele ráda kouknu na fotku (klidně katalogovou, já taky ani nemám svoji, pže mi byli malý ma je tam jen v 36, ten vršek mi neseděl, ale ušije mi moje) ve soukromých zprávách pokud chceš, pokud ne, tak chápu... A chápu co jsi si vytrpěla, je to fakt boj, jsem rada i za tebe a taky gratulace 🙏❤
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova jsou to tyhle.🙂 ( jsou opravdu čisté bílé) Vím že pro hodně holek nesplňují dnešní nároky že je v módě asi něco jinýho ale pro mě jsou top. Origoš fotku na mě stejně nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 tak ty jsou top! Jako beze srandy! Kdybych chtěla bílý (jsem tmavý typ, svítila bych asi kilometry daleko 😅), tak bych volila něco takového, fakt ale... Já jsem zastánce, že v jednoduchosti je krása. Já mám podobný jak ta berta, jen trošku jinak vršek udělaný, je tam ještě nad pasem koralkovy pasek, jinak střihové stejný. Já tomu právě říkám "přezdobené záclony" pardon, za me je jednoduchost krásná, ale viděla jsem i celokrajkovy a fakt pěkný (tak dvoje), ale byly zase jen bílý 😊 krásne jsi vybrala! Fakt!
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova díky.🙂 Tak tohle já jsem total bledule... takže jsem klidná.😆
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 jooo tak to ti závidim! Pro me, v létě když jsem opalena, je barva jakkyhokoliv makeup v drogerce proste světla 😅 a nejsem cikánka, jen na upřesnění, jen jsme prostě tmavá 😅 když jsem se narodila, tak jsem měla vlasy jak uhel a ted jsem bruneta 😅 no a nevěřila by jsi jak malo je běžných merunkovych a růžových šatů... Nebo teda aspoň když mas nějakou představu no 😊 Bílých jsem ve svém stylu viděla plno, už jsem i chvilkama přemýšlela, ze vezmu bílé. Jak já jsem ráda, že je to za mnou, fakt ale 🙏
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 poslední možnost byla si je fakt nechat ušít od základu, bez vzoru v Madoře, ale to nikdy nevíš jaký tam zrovna budou krajky nebo korálky atd...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova a jinak jsem se teda v ten moment rozhodla že upouštím od tulipánů.Ač je miluju tak mimo k tomu nejdou. Takže potřebuju něco víc romantičtějšího a jemnějšího.😊
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 to me mrzí... Pro co jsi se rozhodla?
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova nejdou mi k těm šatům a stylu. To tě mrzet nemusí 🙂 Mám jiný krásný tipy.
Odpovědět
Co říkáte na tyto? Fotky jsem s dovolením ukradla z místního inzerátu 😀 moc se mi líbily ale už byly fuč. A chtěla jsem je prvně vyzkoušet a spíš asi svoje a nové nebo alespoň znát původ. Většina na inzerátech mi připadala buď obnošená nebo levná kopie. Chtěla jsem si teda nechat ušít a vyjela si prvně zkusit styl. Jestli mi vůbec bude sedět. No a paní na mě oblékla tyto a já jooooo 😍 kolik za ně chcete? 😀 No..... a hned jsem je vezla domů. Pořád si říkám jestli jsem to neuspěchala ale pak se podívám na fotky této paní (vypadám podobně a styl svatby bude taky podobný) a to mě vždycky uklidní. No ale už jsem je chtěla několikrát prodávat 😀 hezčí jsem zatím teda nenatrefila. Natrefila ale půjčení 20 až 30 tisíc a ja chci určitě svoje. A já ty prachy zase radši procestuji, to je zase moje priorita. A díky za názor 😉
Odpovědět
Našla jsem origo fotku. Na paní v horách jsou ale hezčí 😁
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lumakalu ty jsou moc krásné! Já jsem teda příznivce bohatých sukni, ale jsou fakt pěkný! Hlavně se mi líbí jak je řešeny ten vršek na straně, je to dost rajcovni 😍 určitě jsi to neuspechala! Jsou krásný a budou ráda, že to šlo tak jednoduše, já si to taky tak jednoduše představovala a az třetí pokus vyšel 😅 pokud chceš poslu fotky mých a odkaz na video na instagramu, jiný fotky nebo videa bohužel nejsou 😣 to je jediný co jsem nasla... Nechci je dávat veřejně, kdyby náhodou me tady někdo ze svatebcanu našel 😅 mám to totiž propojeny s facebookem
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Moc gratuluji k vysněným šatům. Musí to být hezký pocit. Jen jestli teď rok vydržíš čekat, než přijde TA chvíle pro TY šaty? 😉 Dělám si samozřejmě legraci. Ale já bych třeba nevydržela. 😄 Mě mé vysněné šaty teprvě čekají a jelikož jsem si jejich koncept navrhla sama, cesta to bude dlouhá. Ale udělala jsem první krok a to mě inspirovalo rozkliknout Tvé fórum - oslovila jsem návrhářku, se kterou dáme šaty dohromady. A souhlasila! 🙂 I když to chtělo hodně odvahy, jelikož mé vysněné šaty jsou inspirované indickým lehenga (na obrázku), ale se zakázkovou výšivkou. Paní návrhářka se pak postará, aby to nebylo přeplácané a směšné... Takže musíme upravit střih (protože budou opravdu jen inspirované, budou opravdu střísmější), vybrat látku, nechat ji vyšít, nechat ušít šaty. Taky do toho trochu zhubnout lockdownová kila. 😄 Ale moc se těším. 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@bjelke93 Tak to budou opravdu netradiční šaty! Zajímal by mě výsledek, nemáte fotku? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@bjelke93 Šaty jsou super. Taky jsem zvědavá na výsledek 🙂. Věřím, že paní, které jste je zadala na ušití musí mír strašně velkou radost. Já jsem vždy nadšená když příjde nevěsta s nějakým zajímavým projektem, který můžu doladit a ušít 🙂. Hodně štěstí 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?