Svatební šaty pro malou postavu 151 cm

Ahoj holky, budu mít svatbu v září 2020 a porozhlizim se po nějakých šatech. Jsem docela prcek 151cm. Nevíte, kde bych sehnala nějaké šaty v Brně a okolí? Případně jestli některá neprodáváte. Zatím se mi líbí tento styl, silueta A line, ale nebráním se ani jinému stylu. Velikost 34 Díky za tipy :-)
Odpovědět
Skus si zo salónu odkúpiť šaty z výpredaj a pak si ich môžeš skrátiť podľa potreby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pvln34 sama za sebe můžu říct, že zkrácení není zas až tak jednoduchá záležitost, neb kromě celkové délky máme my, menší postavy, problém v i dalších proporcích: délka trupu, délka rukávu, hloubka prsních záševků.... Pro @giang doporučuju spíš ušití na zakázku, v půjčovně budete shánět těžko. Zkušenosti mám, měřím 149cm ;-)
Odpovědět
Ahoj, mám 158cm.Šaty jsem si koupila v salonu a tam mi je komplet upravili. Byla to velikost 38 a celé mi byly velké. Zkrácení je to nejmenší. Byl to tedy salon Maggie v Praze.
Odpovědět
Ja byt tebou, tak si necham saty usit presne na sebe a sve miry. Holky maji pravdu, ze na malou postavu neni zkraceni jen o zkraceni sukne, ale celkove o zmenseni proporci. Navic skoro vzdy to vyjde levneji nez pujceni a budou ken tve.
Odpovědět
Dobry den :-) Ja prodavam tyto saty. Je to puvodni fotka z katalogu. Momentalne v mobilu nemam fotku,na ktere jsem ja v satech. Jedna se o velikost 34/36, saty byly zkraceny na mou vysku 158 cm. Kdybyste mela zajem,muzete je prijit vyzkouset ;-) Jsem z Brna.
Odpovědět
Asi bych je případně také prodala. Pokud budeš mít zájem, napiš. Poslala bych fotku do soukr. zprávy...
Odpovědět
@lili2016 ahojky, jj pošli prosím :)
Odpovědět
@kiti66 dobrý den, děkuji vám za nabídku, ale není to úplně můj styl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přikláníme se k tomu šaty nechat ušít. Neb budou za podobnou cenu jako půjčovné a budou Vám sedět. Jinak salóny dost často zkracují nevkusné zakládáním krajky což jde pak vidět na fotkách. Nebo pod šaty rvou co největší spodních aby se nadzvedl a sukně. Měřím 163 cm a i to byl v salonech problém
Odpovědět
@giang Pošlu zítra, dnes jsem nebyla vůbec doma.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
@kiti66 dobrý den prosím,kde jste tyto krásné šaty sehnala ?Vykozkli na mě , když jsem hledala ideální pro mou kamarádku,ale je to moc starý příspěvek😞
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?