Svatebni šaty po svatbě

Profilova fotka
Prosím o radu jak řešíte po svatbě prodej svatebních šatů? Šaty mám za 12000,- a nabízím je za 5500,- ale zatím stále nic 🤷🏻‍♀️ Nechci je prodat úplně pod cenou.. nevíte náhodou zda existuje nějaký odkup nebo tak? Na internetu jsem nic nenašla 🙆🏻‍♀️
Odpovědět
Můžete zkusit nějaký sekáč, ale za 5500 pochybuju. Tohle je u svatebních šatů blbý, že je ve finále prodáte třeba za 2000 abyste se jich zbavila. Zvlášť, když si je člověk nemůže přijet vyzkoušet. Ale počkala bych, až se trošku uvolní covidová opatření a určitě nabídla možnost vyzkoušení.
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova no jo byla jsem přesvědčena ze je za 5000 prodam 🤷🏻‍♀️ Kdyby jsem jen tusila ze ne tak si je asi radši pujcim nebo koupím z ,,druhé ruky” 🙆🏻‍♀️ No počkám ještě je nemám ani vycistene protože jsou čistírny zavřené..
Odpovědět
@katerina_sedlakova Určitě vydržte 🙂 teď je na prodej opravdu hloupá doba, všichni čekají co bude 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli byly nové, tak tam prostě velký propad ceny bude... Já měla právě už z druhé ruky, naprosto nijak nezničené, krásné, a prodala jsem je za stejně, jako koupila (4700), po asi 3 měsících od prvního vystavení inzerátu (byly si je u mě zkoušet asi 4 nevěsty, až té čtvrté byly dobře).. Ale jestli ti můžu poradit - ten inzerát není nic moc. Uprav text - velká písmena, diakritika, rozdělení do vět, do odstavců, lépe formulované věty. Přepočet ze zlotých taky každý neovládá, napiš tam pořizovací cenu i v korunách. Píšeš něco o bolerku a závoji, ale není tam specifikované, za kolik je k tomu prodáš, nebo jestli je dáš k šatům zdarma. Jako úvodní fotku bych zkusila taky vybrat nějakou lepší - nemáte třeba nějakou ze svatby od fotografa? Nedá se nic dělat, fotka prodává. Jestli žádnou nemáš, nech tam zatím tuhle (ty šaty tam jsou vidět dobře, ale prostě takovéhle fotky ze zkoušení nejsou žádné "wow") a počkej, až bude trochu hezčí počasí a popros ještě někoho, aby tě v nich vyfotil někde venku v dobrém světle a z dobrého úhlu. A sice máš u inzerátu těch fotek několik, ale jednak jsou dost nekvalitní, a taky je na všech vlastně vidět to stejné, jako na té úvodní - nikde třeba nemáš, jak ty šaty vypadají zezadu. Můžeš třeba ještě napsat, že je možnost vyzkoušení v Karviné, aby i ten, kdo se tu na webu moc neorientuje, mohli posoudit, zda jsi z jeho regionu, nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, a jestli dobře čtu, tak jsi se zaregistrovala před týdnem. 😄 Tak to bych ještě opravdu žádný zázrak nečekala, za týden se podle mě prodají málokteré šaty, navíc v době zákazu ježdění mimo okresy... Pokud se ti nikdo ani neozve za 2 měsíce, tak si dělej vrásky. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, pokud byste měla zájem, tak se mrněte k nám na web. Mnoho svatebních šatů se tam již udalo za příjemnou cenu. 🙂
Odpovědět
Zkuste inzerovat na bazos.cz, vinted.cz, Facebook....
Odpovědět
Jinak jsem se dívala a šaty jsou hezké 🙂 ještě vydržte...jen bych řekla, že je za tolik neprodáte, ale neberte to zle. Já prodala šaty koupené z druhé ruky, co mi neseděly, až po 14 dnech, prodala jsem za tolik, kolik jsem koupila. Ale cena byla nižší, 2 tis...
Odpovědět
Profilova fotka
@sedmiteckas šaty staly 12000,- nechci je prodat za méně jak 5 🤷🏻‍♀️😔
Odpovědět
@katerina_sedlakova Tak ono chtít a mít je velkej rozdíl. Já bych je tu nechala tak 4 měsíce, pak začala pomalu snižovat. Taky vám kvůli tomu, že chcete 5500 můžou ležet dva roky ve skříni. Navíc bych opravdu určitě předělala inzerát. Krásný fotky jsou opravdu minimum, tohle mi přijde jak vystřihaný ze špatných telefonních fotek. Navíc text inzerátu taktéž působí velmi nedůvěryhodně. Vzbuzuje to ve mě pocity jako mailové spamy ve stylu, umřela strýček v Afrika, velká peníze bude. Doplňte diakritiku, čárky tam, kam patří, dejte tomu nějakou formu, přepočtěte cenu do Kč, a za mě bych tam, že jsou z Polska ani neuváděla.
Odpovědět
já kupovala přes bazoš a hledala i na facebooku ... tak zkus dát tam... pokud možno hezké fotky přímo ze svatby, třeba s oříznutou hlavou ....
Odpovědět
Ja prodala nove saty po pul roce pres sBazar, staly 16tis, prodala jsem za 9tis. Do Vaseho inzeratu bych urcite doplnila foto zezadu, vysku postavy, a napriklad obvod v pase a pres prsa).
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, souhlasim se vsim co tu bylo receno. Plus je jeste treba si uvedomit, jak velka poptavka po tomto typu satu je vseobecne. Momentalne podle me moc velka ne, protoze ted jsou v mode spis jednoduche, splivave saty bez korzetu a spodnic ala vila nez princeznovske korzetovky. Prodavas neco, co ma opravdu hodne vymezenou klientelu. Aby o satech nekdo uvazoval musis se neveste trefit do vkusu, velikosti a musi bydlet v nejake rozumne dojezdove vzdalenosti. Navic si musi byt jista, ze jeji svatba letos bude, coz je velka neznama. Hodne salonu taky vlivem koronaviru prodavalo saty za cenu pujcovneho a to i kolikrat luxusni kolekce, takze hodne nevest to loni a letos resilo takto. V kontextu toho vseho je treba si uvedomit, ze pokud cenu nechces dramaticky snizovat, je treba pocitat s tim, ze se budou prodavat pravdepodobne dlouho.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?