Svatební šaty na 180cm, Liberc

Profilova fotka
Ahoj nemáte náhodou na prodej někdo šaty na vysokou postavu? Já mám 180 cm a 60 kilo mám opravdu problém, šaty doma mám ale jsou mi trochu malý a délka sedí jen bez bot. když tak nabídněte díky
Odpovědět
Dobrý den, navštivte nás na www.svatebnísalonstesti.cz Dobrý den, přijeďte za námi do Jablonce nad Nisou a určitě pro Vás krásné šaty i na Vaši výšku vybereme, hezký zbytek dne případně volejte na 739677581
Odpovědět
Profilova fotka
Podívejte se na naši nabídku, máme tam více šatů na Vaši výšku, záleží jakou máte velikost. www.svatebnisatyrozarka.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Díky
Odpovědět
Budu mít na prodej, ale jsem od Prahy...
Odpovědět
Profilova fotka
@luckiesj už jsme si dnes psali na fcb :)
Odpovědět
Já mám 179 cm a v pohodě jsem si vybrala ve svatebním salonu sweet v Jablonci. Jsou tam moc milé paní, které dobře poradí. Vřele doporučuji :-)
Odpovědět
@7of9 jééé, to jste vy :) aha :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam 183 cm a saty prodavam;) Ale osobne si myslim ze sezenete v kazdem salonu...
Odpovědět
@denisatal Jedině, pokud jsou nové. U nás jsem snad do žádných šatů nemohla mít boty na jehlách, protože byly krátké. A dvoje mi byly krátké dokonce i na boso. A to mám prosím průměrných 170 cm.
Odpovědět
Profilova fotka
Saty co prodavam jsou z me svatby takze samozrejme pouzite:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím že v salonu seženu ale nepatřím mezi ty nevěsty co vyhodí za šaty na pár hodiny kupu peněz. proto sháním nejdřív z druhé ruky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?