Svatební šaty Maggie Sottero. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, já jsem se úplně zamilovala do šatů Maggie Sottero (když tak mrkněte na jejich www stránky, na konci jen .com, určitě nás pak bude víc ) a chci se zeptat na vaše zkušenosti s jejich půjčováním, nebo i koupí. V diskuzi jsem našla, že je půjčuje salón Potěšení 79 v Praze a v Brně Orfea (to by bylo pro mě podstatně blíž), víte některá ještě o něčem jiném? Uvažuju, že bych si je přes ty salóny objednala a koupila, nemáte s tím některá zkušenost? Nebo jsou v dobrém stavu? Já když čtu v těch diskuzích o rozpáraných krajkách a upadaných perličkách, běhá mi mráz po zádech ;-) .
Odpovědět
1
73
74
Profilova fotka
I my nabízíme šaty od Maggie Sottero. Přijďte si je vyzkoušet. Máme i tyto:
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že v salonu Maggie mají tuhle sobotu akci se slevou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám ušité šaty Miri od M. S. na míru :-) a jsou parádní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@senoritapetra :-p
Odpovědět
Ahojky holky, poraďte prosím, kde všude v Praze a blízkém okolí mají k zapůjčení značku šatů Maggie sottero? A to konkrétně modely - Casey, Ambrosia, Cambria marie, Hampton, Maeleigh, Prestyn, SaBelle, Ashley, Victoriana.....a další jim podobné? Děkuji :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@endy85 ahoj! saticky od Maggie Sottero Casey, Cambria Marie a Ashley maji v salonu Maggie v Praze na Vinohradsky ;-)
Odpovědět
@eyecanndy Děkuji, tam se určitě chystám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Svatební šaty Maggie Sottero jsem měla ze salonu "Váš den". Měla jsem šaty odkoupené (viz fota v mém bazárku). Nebyly teda úplně nové, už je nějaká nevěsta měla, ale to mi nevadilo, to fakt nikdo nepozná ;-) Jinak, šaty jsou teď na prodej, pokud by se někomu líbily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoznacne doporucuju saty Maggie Sottero...a zaroven Salon El
Odpovědět
@jersey Ahoj. Šaty Maggie Sottero najdeš v Uherském Brodě ve svatebním studiu DáMa (na hlavním nám.). Jsou opravdu nádherné! Oproti Brnu a Praze jsou cenově dostupnější. A hlavně je, že ti tam děvčata dobře poradí! Hodně štěstí. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Důležitá zpráva - salon El má na webu i v půjčovně novou kolekci:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj holky,připojuji čerstvou zkušenost, šaty Maggie Sottero z pražského salónu Maggie na Vinohradské ul. rozhodně doporučuju, prošla jsem vícero salónů, ale Maggie byla nejlepší, velmi milý a nápomocný personál, takový přístup jsem jinde nezažila, co se týče šatu Maggie Sottero jde o kvalitu, je to poznat, když je máte na sobě, žádná umělotina, příjemný materiál...šaty jsem si koupila v prosinci, v akci byly i boty zdarma, navíc závoj popř.bolerko je také v ceně (k zapůjčení v den svatby) jsem naprosto nadšená.
Odpovědět
Článek se načítá
@elein10 můžu se zeptat, v jaké cenové relaci se pohybuje půjčovné v salonu Maggie?na webu mají krásné šaty, ale nejsem z Prahy, tak nechci jezdit zbytečně (poku by půjčovné bylo moc drahé...)¨ Děkuju!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@themarketusa Ahoj, nedávno som sa objednávala do salónu El v Brne, kde majú tiež Maggie Sottero šaty a písali mi mail, že požičovné sa pohybuje od 7000 do 11500 Kč. Tak v Prahe by to malo byť asi podobne. :)
Odpovědět
@themarketusa Ahoj, určitě si najeď na jejich webové stránky, záložka svatební šaty a potom záložka prodej-po rozkliknutí šatů vidíš i cenu-mám koupené šaty a cena byla mnohem nižší než půjčení, půjčovné-to nehci kecat, ale cca 15tis.kč(včetně závoje,doplňků)-což jinde kalkulují zvlášť. Šaty jsou nádherné i v reálu, řekla bych že i hezčí jak na fotkách a opravdu parádně sedí. Rozhodně nebudeš litovat.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, v maggie na vinohradech jsem byla minulý týden. Ze začátku jsem se bála cen, protože už šatů, které jsem si vybrala na netu cena zrovna nebyla, ale šla jsem to vyzkoušet a musím říct, že jsem byla mile překvapená. Obsluha byla hrozně fajn a cena nakonec taky. Ještě se sice půjdu podívat jinam, ale maggie sottero jsou zatím moji favoriti :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
73
74
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?