Svatební šaty jako v Ty momenty

Ahoj, hrozně moc se mi líbí šaty, které jsou v salonu Ty momenty😁, akorát je pro mě salon z ruky.😟 Nevíte o nějakém salonu v Praze, který má podobný výběr jako v Ty momenty?
Odpovědět
Já se v tom úplně nevyznám .......ale nemá podobné Elody?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila Kristýniny šaty, Svatební salon MAGGIE, White Day nebo Oblékárna Melantrichova. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované salony rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@hankatr Dobrý den, mám malé krejčovství v Praze. Šiji snad úplně všechno ale specializuji se na svatební šaty.... 🙂. Šaty, které jste vložila na ukázku Vám mohu ušít... 🙂 Na mou práci se můžete podívat na webu nebo na FB: Zakázkové krejčovství Tinakli. Na zakázkové výrobě je ideální to, že můžeme z několika šatů udělat jedny....🙂 A při zkouškách můžeme spoustu detailů stále měnit...🙂. Pro mně jako krejčovou je důležité aby nevěsta odcházela spokojená...🙂. K nevěstě mohu samozřejmě došít kohokoliv ze svatebčanů družiček, maminek nebo u ženicha...🙂. Martina
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?