Spodnička pod svatební šaty

Profilova fotka
Ahoj nevěsty a novopečené mladé paní scháním jedno kruhovou tylovou nebo obyčejnou spodničku pod svatební šaty univerzální velikost v pase. Obvod kruhu do 100cm nevíte kde bych sehnala klidně i použitou, ale zase aby nebyla dráha max. za 600Kč moc děkuji svatba 26.6.2021
Odpovědět
Já bych ji za pár kaček objednala na Ali, když člověk koukne na recenze a na reálné fotky, dá se najít i plno věcí relativně kvalitních
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@kvopicka Dobrý den, jednu úplně novou spodnici s obručí jsem odkoupila od jedné mé nevěsty za 300 Kč. Mohu Vám jí za tuto cenu prodat. Jen mám technickou otázku 🙂. Píšete, že stačí obvod obruče do 100 cm, což je opravdu málo. Obvod mé obruče je 183 cm a nepříjde mi to velké. Průměr je cca 63 cm. Tak nevím zda jste nechtěla napsat "průměr" do 100 cm. Mohu Vám ji vyfotit. Mám malé krejčovství v Praze, tak si jí můžete i vyzkoušet pokud jste někde kolem 🙂. Někdy je potřeba aby přes obruč byl tyl aby se obruč nezvýrazňovala přes šaty ale to záleží na šatech. Kdyby jste chtěla poradit, klidně napište...🙂. Jinak na mou práci se můžete mrknout na www.tinakli.cz nebo na FB: Zakázkové krejčovství Tinakli. Hezký den Martina 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@tinakli Dobrý den, ano chtěla jsem napsat průměr obruče do 100 cm a mohu poprosit o foto moc děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kvopicka 🙂
Odpovědět
Ahojky, našla jsem levné spodničky na webu svatebni šaty rozarka. Ja mam tam oddtud šaty a i spodničku, ale ta je bohužel 3"kruhová a moc široká. https://www.svatebnisatyrozarka.cz/sp...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty moc děkuji už jsem sehnala na stránkách www.tinakli.cz super jednání a perfektní cena 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?