Sleva 5000Kč na šaty Elody

Ahoj, mám slevu 5000Kč na ušití šatů - online objednávka Elody. Šaty musí být objednány do 25.9.2020 a mají být z nové kolekce 2021 Light. http://elody.cz/obchod/kolekce/light Pokud by některá měla zájem, ráda jej daruji. Bohužel těhotné ske nejsou ani jedny, takže nevyužiji 🙂
Odpovědět
Nabízím SLEVU 3 000 KČ NA ŠATY ZE SHOWROOMU Elody. Nemusí být z nové kolekce 2021 Light. 🙂
Odpovědět
Bohužel je to jedna velká fraška a reklamní tah, také jsem vyhrála a spousta nevest také. Přítel si že srandy zaútočil kolem a ejhle, taky dostal slevu! Škoda, kazí si zbytečně pověst.
Odpovědět
Tak to se omlouvam. Nikdy jsem nic nevyhrála a měla jsem tedy radost...a chtěla slevu prostě jen nabídnout 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem vyhrála 5000,- slevu a také přenechám. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si myslela, ze tu "slevu" vyhral uplne kazdy ne?🙂)))
Odpovědět
Profilova fotka
@lacikam_komarom Ne, první místo vyhrálo ušití šatů zdarma, druhé místo slevu 5000,- na ušití a třetí slevu 3000,- na vybraný model ze showroomu.
Odpovědět
Profilova fotka
Musím říct, že jsem schválně zkusila soutěžit ze 4 různých e-mailů a na každý jsem vyhrála druhou cenu v podobě slevy 5.000,- Kč na novou kolekci. 😄 Jelikož pracuji v online marketingu, tak dobře vím, že toto je prostě jen marketingový tah. :/
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem ji dostala a chtěla zde nabídnout, koukám, že nás "naletělo" více 😞 škoda, přitom šaty mají moc krásné, nemají to podle mě zapotřebí
Odpovědět
Profilova fotka
@kayak Tak sleva 5.000,- je super, já bych to i využila, kdyby tam byla delší platnost, protože ty šaty mají opravdu nádherné. 🙂 Už jsem byla i na zkoušce v jejich showroomu a opravdu v reálu jsou šaty ještě krásnější, než na obrázku. Jen škoda, že mají k vyzkoušení většinou úplně jiné modely, než bych potřebovala zkusit. Takže ještě vyčkávám, až naskladní novou kolekci. 😎
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem vyhrála 5 000,- a hned na to jsem ještě vytočila 3 000,- 😄 První jsem měla radost a řekla jsem si, že teda za zkoušku nic nedám. Ale chodí mi teď každý druhý den newsletter, ať si zarezervuju termín, že se strašně rychle plní a že pokud nepřijdu, ať se určitě ozvu, že mají spoustu čekajících zájemkyň 😂 Tak určitě...
Odpovědět
Profilova fotka
To víte že jo, určitě mají narvaný kalendář, teď po sezoně, když do nových svateb je min. 3/4 roku času. Jednoduchý trik jak zaplácnout mrtvé období 😄 A hlavní cenu vyhrála jistě paní Columbová...
Odpovědět
Kde se dalo “vyhrat”? 😄 hodilo by se to 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Za mě Elody ne. Mají spoustu bezvadných recenzí, fotek... Ale jejich garance, že budou šaty těm na fotkách podobné jako vejce vejci je jen žvást do větru. Jen během letošního roku bylo několik nevěst, které musely objednávku zrušit nebo si vybrat jiný model, protože ti jejich slavní návrháři prý neměli k dispozici látky, ze kterých šaty měly být, a náhrada, která byla nevěstám nabídnuta, odpovídala kvalitou Aliexpresu 😠. Na nějakém blogu jsem viděla i fotky toho, co bylo nějaké nevěstě nabídnuto jako alternativa... Když se podíváte na web na ty jejich nevěsty, tak je i tam někde psáno, že je použita náhradní krajka, takže to očividně není problém, ke kterému dochází maximálně jednou za 10 let... 😕 Co vím, tak zákaznický servis mají dobrý, reagují rychle, i když ten jejich marketing je jinak taky kapitola sama pro sebe 😄.
Odpovědět
Profilova fotka
@ellux Byla jsem na zkoušku šatů v jejich showroomu v Praze teď v červenci a ke kvalitě šatů mohu říci to, že jsem byla příjemně překvapena, jelikož šaty byly přenádherné a mnohdy hezčí, než na obrázku. 😉 Jen mě tedy naštvalo, že než jsem se na zkoušku stihla dostavit, tak se zatím prodaly některé modely, které jsem chtěla vyzkoušet, tudíž v den zkoušky v mojí velikosti 32, tam měli jen jedny šaty. Musela jsem tedy zkoušet 34 až 36 (což už mi bylo dost velké, ale slečna mi je upravila speciálními skřipci, tak pro představu to stačilo). Chtělo by to více zásobit showroom. 🙂 Jinak ale za mě super servis, já i družičky jsme byly spokojené. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@el_ha Ta akce byla na jejich stánkách, ale už je ukončena. Pokud chcete, klidně Vám přepošlu tu svou výhru, já ji nevyužiji, jelikož je platná jen do 25. 9. a jen na Kolekci 2021 Light. 🙂
Odpovědět
@werasz jestli bych mohla poprosit? Jedny se mi tam libi (kupodivu), tak kdyby sedly, sleva by se hodila. Co za to budete chtit?
Odpovědět
Profilova fotka
@el_ha Nechci nic, kupón ráda věnuji, pokud ho někdo využije. 🙂 Já ho nevyužiji, jelikož kolekce Light 2021 na kterou se vztahuje bude v showroomu až koncem září a platnost slevy je jen do 25. 9. Pokud o něj máte zájem, tak mi prosím do zprávy pošlete mail. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@werasz Já tam taky byla, když jsem v létě "vyhrála" na kole štěstí slevu až 10 000 na šaty ze showroomu. Jsou fakt moc krásné, nakonec jsem si nevybrala, protože právě platnost byla moc krátká a svatba za dlouho. Proto mě mrzí, že dělají pořád takové falešné soutěže (u toho kola štěstí jsem schválně zkusila točit z více mailů a vždycky stejná výhra), podle mě to nemají zapotřebí, protože ty šaty mají fakt krásné a kvalitní.
Odpovědět
Profilova fotka
@kayak Také jsem tam v červenci byla na základě výhry v Kole štěstí (v něm jsem také vyhrála asi 3x), ale mám svatbu až v květnu 2021 a chci si prostě vybrat opravdu ty top šaty 🙂 Škoda těch krátkých platností, kdyby alespoň bylo v showroomu z čeho vybírat, protože šaty mají opravdu nádherné a kvalitní. V mojí velikosti 32 tam tehdy byly bohužel jen jedny šaty a ty se mi nelíbily. :/ Tak když už tyto akce, tak alespoň pořádně zásobit showroom.
Odpovědět
Profilova fotka
@werasz Naprosto souhlasím, já si navíc vyhlídla troje šaty, které měli na webu napsané, že jsou v showroomu v mé velikosti, a nakonec jedny už neměli, jedny mi dělaly velký zadek a poslední mi byly hrozně velké. Přitom všechno 34 🤷🏻‍♀️ Taky máme svatbu v květnu, takže času je ještě dost 😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?