Šikovná švadlenka

Profilova fotka
Ahoj všem, potřebovala bych sehnat šikovnou švadlenku, nejlépe Praha/Benešov která by mi upravila svatební šaty...příp. mi s úpravou poradila. Šaty, které jsem vybrala mají pod krajkou mini a já bych chtěla tu mini prodloužit, nebo přidat vrstvu...nebo něco, aby mi tolik neprosvítaly nohy. Plus pár dalších, ale už menších úprav 🙂. Předem děkuji za každý tip🙂
Odpovědět
Nejsem švadlenka, ale poznámku si neodpustím 😄 Nechápu, kdo ušil tak krátkou spodničku pod takové krásné, dlouhé šaty, to je zločin 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky jsem měla problém se sukní na svatebních šatech.. byla tak moc bohatá, že mě rozšiřovala a v ní vypadala tak o 10 kg tlustší..🙈😀 s klidným srdcem a naprostou spokojeností doporučuju švadlenku Martinu (http://www.tinakli.cz/).. odpárala mi starou sukni a udělala úplně novou, krásnou, která je na šatech krásnější než ta původní..🙂 z té původní mi dokonce ušila tutu sukni 🙂 takže určitě zkus ji..🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@annypoluxen Moc děkuji za tip 🙂. Už jsem omrkla stránky a vypadá to dobře, zkusím tam napsat 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
@annypoluxen Mohu se jeste zeptat, kolik jste u pani platila? Abych mela orientacni predstavu 🙂 . Dekuji😊
Odpovědět
Profilova fotka
@pajas7 Jistě.. platila jsem za sukni 4 000,- a mám ji dělanou ze saténu a tylu.. což byly nejdražší položky.. paní Martina si za práci účtovala max. 1 500,- 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?