Šaty střih mořská panna

Profilova fotka
Líbí se mi a láká mě střih svatební šatů "mořská panna" Jen si nejsem úplně jistá, jak se v podobných šatech pohybuje při delším nošení a dá se v nich vůbec jít na toaletu? Máte některá zkušenosti? Mám vyhlídnuté podobné jako na obrázku 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@mallucia Nemám zkušenost jako nevěsta, ale kamarádka byla za družičku, kde nevěsta měla tento typ šatů a prý to bylo peklo. Musely s ní chodit i na toaletu, kde jí ze šatů vlastně svlékly a po vyčůrání pak zase oblékly 😄 Ale ve velkých salonech určitě budou mít tyto šaty, tak to můžete zkusit sama a podle toho se rozhodnout.
Odpovědět
Profilova fotka
@beth Díky, jednou jsem si podobné právě zkoušela, ale měla jsem je na sobě jen chvilku, takže se žádný problém nebyl, tak nevím jaké to bude mít je na sobě celý den. Té toalety se právě obávám 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych do nich z hlediska pohodlí nešla, ale záleží na Vás. Já takové zkoušela a tedy ta pohyblivost tam byl dost omezená a neumím si představit, že bych v tom měla trávit celý den. A to nemluvím o chození na toaletu. 😄 Ale jinak jsou samozřejmě krásné. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@werasz no právě, já si je už zamilovala 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
No muzete v nich asi krasne stat a pozovat. Ale tancit asi nee 😉
Odpovědět
Mně to teda vůbec nepřipomíná mořskou pannu. Vybaví se mi My fair Lady a róby v Ascottu - efektní pro oko, ale docela nepohodlné.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak problém těchto šatů je v tom, že do nich člověk opravdu potřebuje postavu jako má ta modelka na obrázku (která navíc na to focení stojí na stoličce, aby jí to dělalo pěknější proporce...). Jak vidno, tyhle šaty celou postavu obepínají a zdůrazňují. Takže i na to je třeba při výběru myslet, já bych do nich třeba nešla.
Odpovědět
můj vkus to není, ale proti gustu.. 🙂
Odpovědět
Takový střih jsem měla na maturitní plese, a hořce jsem litovala. Nedalo se v nich ani tančit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tenhle střih je opravdu ošemetný a dávala bych si na něj pozor. Není totiž pro každou postavu. Žena musí mít křivky - zejména větší boky a ploché bříško. Jinak to nevypadá moc lichotivě. Modelka na fotce má navíc nakročenou jednu nohu dopředu - lépe se tak tvarují boky a vytváří to na fotky ještě větší efekt přesýpacích hodin. Ale v reálu takhle stát celou dobu nebudete. Ale píšete, že jste si je zkoušela, tak vám nejspíš bude střih lichotit 🙂 A co se týče praktičnosti, nemám vlastní zkušenost, ale co jsem viděla ostatní nevěsty, tak moc prakticky nevypadají 🙂 Jak při chození po schodech (a že já na svatbě chodila po schodech hned několikrát), tak při tancování. A na toaletu jedině asi svlečená - svléknout, odskočit si a znovu nahodit šaty.
Odpovědět
Zkoušela jsem tyhle. Na fotky nááádherný..ale jinak bych do nich nešla. Musíš dělat malinký krůčky, tančit v nich si taky moc nedokážu představit, navíc jsem se děsila toho, že po celým dnu jezení a pití bude moje břicho nafouklé a k večeru už budu vypadat jako těhotná 😄 Radím dobře, zvol si šaty ve kterých se budeš cítit dobře a pohodlně...to je hlavní 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @mallucia, souhlasím s názory výše, je to opravdu tak, šaty vypadají na pohled úchvatně, pokud pasují na vaší postavu, ale užití si v nich celého dne je poměrně náročné. Záleží na vás, jak moc jste ochotna užívat si den na úkor šatů. V našem ateliéru jsme se rozhodly tento střih šatů vůbec nešít, jelikož nám v prvé řadě jde o pohodlnost a tyto šaty je bohužel nesplňují. Doporučuji Vám navštívení nějaké větší půjčovny, která obdobné šaty nabízí a vyzkoušet je na vlastní kůži. Po 5 minutách v nich, budete mít jasno, když srovnáte tento střih s šaty s volnější sukní. Přeji úspěšný výběr šatů <3
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rezavaliska já vím, problém je že se mi hrozně líbí, postavu ... až na ty boky snad na ně mám. Určitě bude třeba potrénovat chůzi ... zvažuji že si je i koupím 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že to bude oříšek ... na misce vah bude pohodlí, schůze, tanec, toaleta, a hlavně to že jsem se do nich zamilovala ... uf
Odpovědět
Profilova fotka
@mallucia A co to vyřešit tak, že budete mít dvoje šaty? Na obřad, hostinu (tam toho moc nenachodíte) a na focení tyhle upnuté, a pak se na hry, tanec a další aktivity převléknete do nějakých "půlnočních" volnějších?
Odpovědět
Profilova fotka
@rezavaliska ... jj přemýšlím o tom, ale chtěla bych si svatebky užít co nejdéle to půjde. ale zálohu si určitě pořídím.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za rady a nápady! Tak nakonec jsem rozhodla koupit si tyhle, kamarádka mi je případně pomůže upravit na tělo. Pak v nich cvičně zkusím v nich strávit nějaký čas na podpatcích 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@straciatella21 jsou krásné, tady platí v jednoduchosti je půvab 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?