Menu Forum

Šaty na výšku 176 cm....nabídněte :) (Ne typ šlehačkový dort)

29. led 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
daniela_hk
2
Registrovala se 10. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Hradec Králové, Region Praha.
  • Svatba byla 13. června 2015
    Hradec Králové, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
daniela_hk
2
Registrovala se 10. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Hradec Králové, Region Praha.
 Šaty na výšku 176 cm....nabídněte emoticon (Ne typ šlehačkový dort)
29. led 2015 ve 13:17  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magda_samlikova
Magda Samlíková - Svatební šaty na míru
Magda Samlíková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Milé nevěsty, pomalu ale jistě se mi plní diář na rok 2017. Pokud toužíte po svatebních šatech z mé dílny, napište, budu se těšit na setkání a případnou spolupráci! MagdaS”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
magda_samlikova
Magda Samlíková - Svatební šaty na míru
Magda Samlíková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Milé nevěsty, pomalu ale jistě se mi plní diář na rok 2017. Pokud toužíte po svatebních šatech z mé dílny, napište, budu se těšit na setkání a případnou spolupráci! MagdaS”
(Před 2 měsíci)

chtělo by to více informací. Typ postavy, velikost, výška partnera...Obecně...na vysokou postavu bych dala šaty, jejichž délka jsou pod koleno, či do půlky lýtek...(to by se vidělo dle tvaru nohouemoticon)a na nožky balerinky.
29. led 2015 v 15:14  •  magdasamlikovadamkova.blogspot.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viki83
2
Registrovala se 7. března 2013 na beremese.cz. Přidala 939 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
viki83
2
Registrovala se 7. března 2013 na beremese.cz. Přidala 939 příspěvků. Region Praha - západ.
 @daniela_hk Ahoj, výška 176 cm není žádný problémemoticon Já mám 173 a vklidu jsem šla do salonu a koupila super padnoucí šaty ve výprodeji za 4900,- Kč. Klasika - srdíčkový výstřih, sukně do A, vlečka a korzet. Vlečka a korzet pošity kamínky jinak bez kanýrů a krajky. Takže šaty v klidu seženešemoticon
29. led 2015 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daniela_hk
2
fotoportrét
fotoportrét
daniela_hk
2
 Hledám něco podobného
29. led 2015 ve 21:07  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí