Šaty na "tlusťocha"

Zdravím, poraďte prosím někdo, nedokáži vybrat šaty, které by alespoň trochu zamaskovaly "pneumatiku" na břiše. Třeba se tu najde někdo, kdo řešil podobný problém. Myslíte, že tyto budou špatná volba? https://www.nakupujsaty.cz/he09993wh-... nebo něco takového https://www.nakupujsaty.cz/he08697wh-... Začínám z toho mít deprese 😞 Děkuji za případné rady.
Odpovědět
Profilova fotka
@nataliak123 To je těžké, takto říct, fotky jsou na hubených modelkách s photoshopem protaženýma nohama. Chce to zkoušet, mě třeba padly úplně jiné typy šatů, než jsem očekávala. Nevím, jestli jste celkově silnější nevěsta, nebo máte jen tu pneumatiku, ale tady je hodně obsáhlé fórum: https://www.beremese.cz/forum/nevesty... a dá se tam najít spousta krásných a velmi slušivých výběrů šatů, kterými je možné se inspirovat.
Odpovědět
I kdyz pneumatika na brise muze byt subjektivni, tak podle tech typu satu nebudou lichotive. Doporucuji urcite korzet ktery hezky vsechno stahne!
Odpovědět
Profilova fotka
@nataliak123 Ahoj, nevím, jaký máš celkově typ postavy, jestli potřebuješ schovat jen "pneumatiku", nebo jsi celkově silnější. Každopádně myslím, že nějaké lehoučké, "vílí" šaty (jako ty v odkazech, co jsi poslala) nejsou pro baculky zrovna ideální. Ze své zkušenosti (jakožto ne zrovna křehulky 😄 a taky jakožto fotografky) můžu doporučit: - korzetové šaty - všechno to neforemné, co tam různě visí a přelévá se ze strany na stranu, 😄 pěkně stáhnou a dají tomu tvar, vytvoří pas a dojem "přesýpaček"; a nejsou potřeba žádné brutální tuhé korzety, ve kterých se nedá jíst ani dýchat, sama jsem měla takový lehčí korzetek, pohodlný a příjemný, který splnil svou funkci a vydržela jsem v něm celý den, - jednoduchou splývavou sukni - může být buď úplně volná, nebo klidně i se spodničkou, aby byla víc do áčka, ale musí splývat přes boky a v pase nesmí být nabírání; - nebát se trochu odhalit vršek - šaty moc ke krku akorát prohloubí dojem mohutnosti, trochu odhalený výstřih to odlehčí (kulatý, srdcový, u některých střihů může vypadat pěkně i véčkový výstřih), - rukávy - pokud nemáš štíhlé ruce, doporučuju zakrýt alespoň krátkým rukávkem; ono při pohledu zepředu do zrcadla to tak nemusí působit, ale když se pak nevěsty vidí na fotkách z boku a vidí tam ty rozkydlé ručičky, tak pak zpětně pláčou, že neměly rukáv; 😄 ale zase platí: nezakrývat toho moc, lepší je spíš kratší rukáv, maximálně po loket. U výběru materiálu platí, že pro baculky jsou lepší spíš matné než lesklé látky a pomůže spíš jednoduchost než nějaké hodně bohaté zdobení. A nezoufej, určitě přijdeš na to, co ti sluší, a budeš krásná nevěsta. 🙂
Odpovědět
Já jsem řešila stejný problém a nakonec jsem byla spokojená. Nabízím k prodeji i se závojem 🙂
Odpovědět
Ahojky taky nejsem drobeček a šaty jsem chtěla jako ty. V salónu jsem si je vyzkoušela a nebylo to ono. Paní mi pak donesla korzetove které jsem původně moc nechtěla ale vypadala jsem v nich mnohem lépe. Pošlu foto. Opravdu schovaly úplně vše a nepohodlné nebyly. Připadala jsem si v nich... no že to není až tak strašné. Mám je i na prodej kdyby byl zájem. Velikost 44-46
Odpovědět
Profilova fotka
@nataliak123 Dobrý večer, na deprese se vykašlete... 🙂. Netuším jakou postavu přesně máte. Ale píšete o sobě jako o "tlusťochovi". Tím pádem bych nedoporučila zvýrazňovat pas. Čím více zvýrazníte pas, tím více upozorníte na pupík....Ale já sama mám zákaznice, který sami sebe do telefonu pře první schůzkou popíšou jinak než jaké ve skutečnosti jsou. Vždy se popíšou hůře. Někdy se opravdu bojím kdo přijde a pak tam stojí normální žena...🙂. Já šiju svatební šaty všem možným postavám. Extra hubeným i extra silným. Na zkouškám vždy vychytáme jak šaty udělat aby co nejvíce lichotily. 🙂. Netuším odkud jste ale šaty Vám mohu ušít na míru. Na mou práci se můžete podívat na webu nebo na FB: Zakázkové krejčovství Tinakli . Přeji Vám hodně štěstí a opravdu se nestresujte ať Vám to nekazí hezké předsvatební období 🙂 Martina.
Odpovědět
Krásný den přeji. Také řeším tento problém
Odpovědět
Tyto šaty jsem měla vysněné ale v 50 je tato vylba už moc odvážná a bílé na třetí svatbu jsem pak zavrhla
Odpovědět
@pavlakopecek muzi poprosit o odkaz, jsou bozske
Odpovědět
Mne dnes dosly tyto saty z bonprixu za 750 kc 🙂 https://www.bonprix.cz/produkt/aty-s-... Jsou fakt krasny, delaji me stihlejsi protoze trosku sevrou jako korzet mam vel 44 ale jeste hledam jine, jen se mi nechce investovat zbytecne penize
Odpovědět
Tedy jine hledam jen abych mela jistotu ze jine lepsi v kategorii do napr 5 tis nesezenu 🙂
Odpovědět
Ahojky tak jsrm znovu prolezla net a odkaz nemůžu najit. Jen vim že na aliexpresu jsem je viděla.
Odpovědět
Článek se načítá
Taky JJ house jsou nádherné šaty
Odpovědět
Podobné jsem našla na netu šaty na jedničku. Moc se omlouvám ale nemohu najit jen jsem stahla obrázek a ne odkaz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Holky dneska jsem byla v salonu Sissi v Roudnici nad Labem a maji prekrasne saty na vetsi nevesty a velky vyber 😊 Pani prodavacky jsou hrozne ochotne a odchazela jsem nadsena 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Taky jsem řešila tenhle problém. Jsem nejkulatější v pase, tak jsem mela fóbii z korzetů a obecně trendy šatů. Vyzkoušela jsem si různé typy šatů v různých salónech, takže můžu zodpovědně konstatovat, že je třeba nic nezavrhovat a zkoušet, zkoušet a zkoušet. Např. obdobný styl šatů (jen kvůli jinemu materiálu či lehce zmenenymi proporcemi) seděl úplně rozdílně. Chtěla jsem antické saty, ale nakonec jsem skončila u korzetovych protože padly úžasně. Opravdu záleží na konkrétních šatech. Hlavu vzhůru, ty správné šaty někde čekají.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?