ŠATY, BOTY, KYTICE - JE NA TOM NĚKDO STEJNĚ??

Profilova fotka
Ahoj 🙂 ŠATY Ráda bych se zeptala kolik ste měli zamluvených salonu na vyzkoušení svatebních šatů? Jak dlouho Vám trvalo, než ste se do některých šatů zamilovaly?? Já mám v plánu zamluvit tři salony a bojím, se že budu mít obrovský výběr a potom si nebudu jistá, které šaty opravdu chci. OBUV Šílím... Jsem snad jediná, kdo chce tenisky? Ať už jsou to convers či nějaké bílé tenisky s kamínkami... Určitě nechci baleríny nebo boty na podpatku.. Je na tom někdo stejně? KYTICE Měl někdo z Vás kytici umělou?
Odpovědět
Šaty - v salonu jsem nebyla, vybrala jsem tady na bazaru a zamilovala jsem se do nich v první vteřině 😄 Boty - mám tedy trapné baleríny Kytice - mám umělou 😄
Odpovědět
šaty- mám z bazoše--- též láska na první pohled... boty- ze zalanda 🙂 ... s malinky podpatečkem (max. 5 cm), jinak tenisky jsou trendy!!! a na fleru ti je i náderně pomalují ... to bude TOP 🙂 Kytka- mám živou, ale uvažovala jsem nad kytkou ze sušiny (sušenou)
Odpovědět
@nicisecek Ahoj! Šaty- ja chtěla do 3 salónu. Hned v prvním jsem se zamilovala asi do 5tych šatů. Rozhodovala jsem mezi dvěma a rozhodla cena a praktičnost. Za hodinu hotovo. Ale bylo mi teda trošku, líto že už dal zkoušet nebudu ale mám vyřešeno a to je super pocit 😀 Boty - mám připravené bílé Nike se stuhou. No co ti budu povídat, vybrala jsem šaty ke kterým se to vuuuubec nehodí. Hodi se k nim sandalky. Jsem milovnik barefoot bot takže mám připravené takové sandálky. Budou úžasné, jen nevím jestli v nich vydržím křepčit. Kytka- měla jsem v plánu látkovou jelikož se mi žádná nelibila. A pak viděla kytice z loukykvet a už nechci nic jiného. ❤ Sice nevydrží na památku a bude komplikace kvůli dopravě ale co už. Prostě ji chci 😀
Odpovědět
Saty - po salonech jsem chodila loni s kamoskou pred jeji svatbou a odnesla si dulezity poznatek, a sice ze tam si saty fakt nevyberu, takze si je necham sit od zname. Kdy k tomu dojde, je ve hvezdach, protoze spolu chceme jit vybirat latky a to se ted uplne neda. Boty - tenisky nebo neco podobneho budu mit urcite, s nicim jinym nepocitam. Podpatky nenosim ani normalne, navic je v miste svatby nepekna dlazba, a nehodlam si vyvrtnout kotnik. Kytka - uprimne jeste nemam zdani. 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova tyo, jsem strašně ráda, že nejsem jediná, děkuji moc ❤️❤️❤️
Odpovědět
@a_mysakovicova Odkud máte, prosím, umělou? Pokud prozradíte 🙂. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@klaradvo díky, jsem ráda, že nebudu jediná 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lumakalu koukám, že jsme na tom dost podobně 😄... Ty nike by se mi taky líbily boožeee..
Odpovědět
Profilova fotka
@rheb díky moc 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@rheb Dobrý večer, já také šiji svatební šaty a na látky se známou určitě zajít můžete. Látky jsou otevřené. Kdyby jste chtěla s něčím poradit klidně napište...🙂. Hodně štěstí 🙂. M.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicisecek Dobrý večer,.....🙂 Šiji svatební šaty, tak Vám mohu napsat rovnou za několik nevěst...🙂 Boty - převažují u mne nevěsty, které se vdávají v teniskách. Doporučuji sladit saténové tkaničky a popřípadě kamínky, krajku s barvou kytice. Na fotkách to vypadá skvěle...🙂. Různé saténové stuhy i s koncovkama seženete v každé galanterce 🙂 Kytice - každým rokem je více nevěst co vždy přibyde nějaká s umělou kytkou nebo dokonce udělanou kyticí ze stužek. Vypadalo to skvěle....🙂 Šaty - tak to je mé 🙂 ...nevěsty, které si nechávají u mne šít si šaty vždy vyzkoušely v salonu ale zjistily, že si tam nevyberou. A nebo často se mi stává, že se jim na každých šatech líbí něco. Na některých materiál sukně, na některých výstřih, na některých rukávy,.....střih vrchního dílu.... Tak sladíme několik šatů do jednich a ušiju jim je....🙂. Nejraději je šiju tak, že mají ještě další využití.... 🙂. Nevím kde bydlíte ale můžete se na mou práci podívat na www.tinakli.cz nebo na FB: Zakázkové krejčovství Tinakli . Kdybyste měla zájem, mohu Vám je ušít.... Každopádně si předsvatební období užívejte. Je to hezký. Ráda to s nevěstami prožívám... 🙂. Martina
Odpovědět
Saty jsem objednala ze svedska, a podle obrazku laska na prvni pohled, pote laska na jedno vyzkouseni. Boty jsem menila 3x, ale pravdepodobne mam vybranou finalni verzi - tenisky nikdy v planu nebyly. A svatebni kytice byla jasna volba, protoze se vdavam za 4 dny abudeme se fotit v minusovych teplotach 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Šaty - já si šaty vybrala u Elody, pak jsem si je šla jen vyzkoušet a objednala. Po několika týdnech mi napsali, že nemají krajku a náhradní byly tragédie, takže jsem nakonec šaty nechávala šít u Tinakli. Kdybych si takové šaty chtěla půjčit, tak by půjčovné dělalo víc než polovinu pořizovací ceny šatů... 😬 Kytice - já měla umělou z bílých textilních růží a k tomu sladěné i různé další květinové dekorace, pár fotek je v bazaru u inzerátu, ve kterém květiny prodávám. Za mě super volba, hned druhý den po svatbě jsme odlétali na svatební cestu a kytice mi tak vydržela čerstvá až do návratu 😄 . Vlastně až doteď 😄.
Odpovědět
Profilova fotka
@ellux Jééé, děkuju za zmínku 😉 . Ještě jednou hodně štěstí... 🙂
Odpovědět
Co se týče šatů, byla jsem pouze v jednom salonu, kde jsem řekla představu a koncept a donesly mi spoustu variant i jiných stylů, abych si opravdu byla jistá a nevyčítala jsem si, že ty princeznovské jsem si ani nezkusila. Ten správný pocit se objevil asi u 7. zkoušených šatů. Připadala jsem si v nich krásně, souměrně a i moje kamarádka co byla se mnou i slečny asistentky věděly, že je to to 'ONO'. Co se týče bot, tak také nebudu mít podpatky. Nakonec jsem si sehnala jedny krajkové baleríny, jedny kožené a mám i tenisky, půjdu na to pocitově a možná za ten den vystřídám všechny. 😄 A nad umělou kyticí jsem přemýšlela, nakonec mám umělý věneček, korsáž, která je stejná jako věneček, potom náramky pro svědkyni a družičky. Zbytek výzdoby včetně mé kytice budou květiny živé, které se ale budou opakovat z květů, které jsou zakomponovány v těch látkových květinách.
Odpovědět
Byla jsem v jednom salónu, princeznovský styl měl nezaujal, korzet pro mě nebyl pohodlný. Další salóny jsem ani nezkoušela, ale já už předtím cítila, že bych chtěla vlastní šaty, že je pro mě lepší si šaty zaplatit a budu je mít nové a budu je mít nenošené. (Mám pár věcí ze sekáče, abych nevypadala jako snobka. 🙂 ) Šaty jsem si nechala ušít a byla jsem naprosto spokojená. Seděly mi suprově. Boty jsem měla na podpatku, cca 5-6 cm, vydržela jsem v nich v pohodě celý den, ale já jsem věděla, že jsou pohodlné. Měla jsem připravené náhradní na klínku, nevyužila jsem je. Podpatek je ok, pokud je bota dobře udělaná. Jinak nerozchozené bota je peklo, takže i balerínky umí pěkně potrápit 🙂 Známá měla na obřad boty na podpatku a na focení, zbytek svatební tenisky. Za mě jsou tenisky v pohodě, důležité, abys ty byla spokojená. Koneckonců je to váš den, tak by si ho člověk měl užít, takový jaký se mu líbí. Jaký je důvod, proč chceš umělou kytku? Já třeba nepotřebuji dostávat k narozeninám, výročí atd. kytky, je mi líto je vyhazovat, když uschne, ale na svatbě jsem chtěla živou.
Odpovědět
Profilova fotka
@tinakli děkuji moc za odpovědi, určitě se podívám na Vaše webové stránky a tak dále 🙂)))
Odpovědět
Profilova fotka
@pikku taky se obávám, že budu měnit několikrát, ale tak hlavně, že máte konečně botky, které se hodí a budou pohodlné
Odpovědět
Profilova fotka
@ellux tak paráda, na šaty u Tinakli se chci též podívat 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@missynka91 na to se strašně těším, až budu moci říct "ano" svým šatům a děkuji za informace ohledně bot a kytek 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@adleta013 Díky 🙂... Umělé, abych si je mohla nechat navždyy 🙂
Odpovědět
@katerina_hromadkova Na Fleru od pani Hanacha 🙂 zitra mi prijdou, tak muzu pak hodit foto jak vypadaj v realu
Odpovědět
@a_mysakovicova děkuji, to byste byla skvělá!
Odpovědět
Tady pridavam fotky moji umele kvetiny 😉 ja jsem z ni nadsena. Ze je umela jfe poznat opeavdu hodne zblizka. 🙂 @katerina_hromadkova
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova ano prosím 🙏🙏
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova jsou nádherné ❤️❤️❤️
Odpovědět
@nicisecek Děkuji 🙂 já jsem z nich nadšená 🙂 Paní Hanacha je opravdu šikovná a umí udělat prakticky cokoliv 🙂
Odpovědět
@a_mysakovicova já moc děkuji za tip na paní, už se s ní domlouvám a je opravdu ochotná, už se moc těším na výsledek 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Šaty: původně jsem měla objednané návštěvy ve 2 salonech. Potom jsem náhodou narazila na šaty na Vinted a jela si je k paní vyzkoušet a sedly na první dobrou, takže jsem odjížděla s igelitkou a v ní byly svatební šaty 😄 Salony jsem zrušila, stejně byly kvůli covidu zavřené. Boty: měla jsem super pohodlné tenisky od české značky Kave footwear, zespod na podrážce mají modré srdíčko 🙂 Byla jsem za ně ráda, protože jsem se absolutně nemusela soustředit na to, zda se mi půjde pohodlně atd. Takže za mě tenisky nejlepší volba 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@vendula_kobertova Kytka: neporadím, měla jsem živou kytici 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?