Menu Forum

Recenze svatebního salónu, na co si dát bacha

17. črc 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
aluciasek
3
Registrovala se 6. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele.
 • Svatba byla 11. června 2016
  Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
aluciasek
3
Registrovala se 6. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele.
 • Svatba byla 11. června 2016
  Kravaře, Region Opava
 Recenze na svatební salón Jas, nám. Republiky 1, Opava

Chtěla bych se touto cestou s vámi podělit o svou zkušenost s výběrem svatebních šatů, aby jste se případně vyhnuly stejné chybě, jako jsem udělala já. Budu psát popravdě a pokud možno bez emocí, i když to bude těžké.
Své vysněné svatební šaty jsem si našla na facebookových stránkách opavského svatebního salónu Jas. Jelikož se zdálo, že by vše mohlo proběhnout v pohodě a bez komplikací, tak jsem již do jiného salónu nešla.

Poprvé jsem salón kontaktovala 7.12.2015 (tj.půl roku před svatbou) s otázkou kolik by stál pronájem šatů s konkrétním kódem a v jaké je mají velikosti. Bylo mi obratem sděleno, že cena nájmu šatů by byla 5 700 kč a za prodej by chtěli 8 100 kč. Dostupné velikosti jsou v rozsahu od 32 do 50, jak mi bylo sděleno.
Od této doby jsem byla neustále informována, že čekají dodávku dalších šatů a že možná budou mezi nimi i ty moje a že se mám stavit podívat. Případně pokud bych si chtěla objednat konkrétní šaty a moji velikost, tak to bude trvat 6 týdnů. Podotýkám, že tyto veškeré informace mám od nich písemně.

19.12.2015 mi napsali, že je nutné přijít osobně, vyzkoušet velikost a složit zálohu 4 000 kč. Upravili cenu šatů směrem dolů na cenu 7 500 kč za prodej (tj. 5300 kč za nájem, který je o 30% levnější než koupě šatů).

6.2.2016 jsem byla v salónu osobně, šatů tam bylo málo a žádné se mi nelíbily, zkusila jsem troje pro porovnání velikosti. Znova jsem jim řekla, že trvám na původních šatech z katalogu. Opět mě ujišťovali, že je spousta času a že jim přijdou další šaty a že si možná vyberu.

9.3.2016 další osobní návštěva salónu. Znova zkouška jedněch šatů, které se mi nelíbily kvůli velikosti, proběhlo měření mé postavy a už jsem nechtěla nic odkládat a čekat, takže jsem si vyžádala objednání mých šatů, které jsem chtěla od prosince. Složila jsem zálohu 3 tisíce korun a byla jsem informována o ceně šatů 7 700 kč (tj. 5 400 kč nájem), cena zapsána i na paragonu. Také mi byly doslova podstrčeny všeobecné podmínky k podepsání, jen v jednom vyhotovení, pro ně samozřejmě. V této chvíli jsem to neřešila, protože mi tento salón byl doporučen z několika zdrojů, paní majitelka byla přemilá a pořád zdůrazňovala, jak jsou zavedený salón s mnoha zkušenostmi. Takže jsem měla vybrané šaty z jejich katalogu, dále byly moje požadavky dva: nechci spodničku, ať šaty nejsou široké a nechci podprsenku, mám malá prsa a chci vypadat přirozeně a navíc šaty měly holá záda.

9.5.2016 kdy uběhlo už více než 6 týdnů od slíbeného termínu dodání mých šatů jsem Jas písemně kontaktovala, bylo mi sděleno, že šaty procházejí celnicí, a že mě budou včas informovat...

18.5.2016 mi napsali, že šaty budou za týden u nich a mám se objednat na zkoušku, že to není jejich chyba, ale chyba přepravce...

27.5.2016 (tj.14 dní před svatbou !!!) jsme si konečně mohla jít zkusit své šaty. Nestačila jsem se divit už když jsem je viděla viset na věšáku, paní majitelka Stoklasová si ještě ze mě dělala srandu, že jsem svoje vytoužené šaty nepoznala. Ano, nepoznala, protože i moje oko laika na první pohled poznalo, že šaty jsou min o 3 čísla větší! Tak jsem si šaty, které měli přijít do 6 týdnů a přišly do 11 týdnů, což je téměř dvojnásobek dodací lhůty, zkusila. Samozřejmě byla nejprve snaha ze strany salónu ty šaty vycpat přes prsa a upravit, ale i ony pochopily, že ty šaty jsou tak velké, že s tím nelze nic udělat. Moje otázky samozřejmě směřovaly k tomu, jak je to možné, když ty šaty měly být na míru a v tak zavedeném a oblíbeném salónu mě odborný personál změřil.. Nejprve mi tvrdily, že netuší, jak se to mohlo stát, později, že nebyla chyba na jejich straně, ale na straně dodavatele. Nechtěli ani prozradit, kde se šaty šijí, prý obchodní tajemství. Samozřejmě čím více jsem se ptala, tím více byla paní majitelka Stoklasová podrážděnější. Nastala otázka co teď, Stoklasová si byla vědoma toho, jak dlouho chci ty šaty a že svatba je za chvíli a že prostě selhali, samozřejmě mi nikdy svoji chybu nepřiznala. Opět mi naslibovala hory doly, že mi doveze plno jiných šatů, ze kterých si určitě vyberu (na to nikdy nedošlo) a že se mi pokusí zajistit dodání šatů v mojí velikosti, znova mě změřily.

7.6.2016 (4 dny do svatby) jsem byla znova v Jasu, vyzkoušet své šaty v mojí velikosti, pokus číslo dvě. Šaty byly hodně dlouhé, takže mi vyzkoušely všechny spodničky co měli na skladě, přestože jsem žádnou nechtěla, pořád byly šaty dlouhé, takže proběhla kontrola bot, jestli nemůžu mít vyšší podpatky..Po zjištění, že mám 167 cm na výšku a 10 cm podpatky a oni nemají širší spodnici museli uznat, že šaty budou muset ustřihnout. Další problém prsa, opět mi šaty vůbec neseděly přes prsa, opět daleko větší, takže mi byla vnucena podprsenka za 700 Kč, kterou nikdy nepoužiji a která mi je přes obvod hrudníku malá, museli ji vecpat do šatů v oblasti prsou abych tam neměla dva prázdné košíky.. Už jsem neměla sílu nic říkat. Všichni jsme si byli vědomi, že 4 dny před svatbou toho moc nezmůžu. Také byly třeba další úpravy na zádech, ale to neberu jako problém. Takže jsem měla šaty, které potřebovaly dost velké úpravy. Nakonec se mě Stoklasová zeptala, zda doplatím zbytek za šaty hned a řekla mi, že mi chybí doplatit částka 4000 Kč. Což mě zarazilo a dotazovala jsem se odkud zjistila tuto částku, když jsme se dohodly na jiné. Bylo mi řečeno, že to není možné, že by rozhodně nepronajímali šaty levněji, že by zkrachovali, částku si navýšila o 1000 Kč, když nepočítám podprsenku za 700 Kč, kterou jsem nechtěla a musela si ji koupit jen kvůli jejich neschopnosti mě napodruhé změnit dobře přes prsa. Neměla jsem v ruce paragon s cenou, takže jsem ji na místě nemohla oponovat. Shrnutí: 4 dny před svatbou jsem měla šaty, o které jsem projevila zájem už před 7 měsíci a které mi seděly tak napůl, za to byly o 1700 Kč dražší. V pátek měly být šaty připraveny přešité k vyzvednutí. Navíc mám donést vratnou kauci 1500 Kč, o které mě také nikdo předem neinformoval (to mi vadilo z principu). Šaty mám vrátit po víkendu, je jedno kdy, klidně i úterý a bude mi vrácena kauce. Řekla jsem nashledanou a šla.
Večer mi ta cena stále vrtala hlavou, doma jsem si dohledala, že jsme se opravdu domluvili na jiné částce za šaty a po těch všech problémech a stresu, které mi paní Stoklasová způsobila před svatbou, jsem si nechtěla nechat už nic líbit. Proto jsem ji večer napsala na facebooku, jak to je s tou cenou, viz níže

• Lucie Papeschová
Dobrý večer, koukala jsem se doma na podklady, co od Vás mám ohledně ceny svatebních šatů S 16-304. Původní cena šatů, kterou jsme si odsouhlasily byla 5 400 Kč nájem (7 700 Kč prodej), dle mých výpočtů vám tedy v pátek doplatím 1000 Kč. (První záloha 3000 Kč, druhá záloha 2000 Kč). V ceně bude i podprsenka navíc za 700 Kč.

7.6.2016 22:06
Svatební salon JAS
Dobrý večer,přineste podklady.Doplatek za šaty s úpravami i půjčením při objednávce na míru je 2000Kč i s podprsenkou.To je konečná cena.

7.6.2016 22:20
Svatební salon JAS
Bez řádného doplatku 2000Kč Vám šaty nebudou vydány.
7.6.2016 22:26

Lucie Papeschová
Níže zasílám podklady, ze kterých vychází mnou vypočítanáa námi původně domluvená cena. K nim takto: původní vámi udaná cena 8100 za prodej byla nakonec nižší 7700 jak je uvedeno na paragonu, cena za nájem odpovídá 70 % ceny koupě ( jak mi bylo několikrát z vaší strany sděleno a jak vyplývá z fotodokumentace

7.6.2016 22:27
Svatební salon JAS
Pokud máte problém s cenou, začneme účtovat.Souhlasila jste s objednáním dalších šatů na míru,kdy byla možnost odstoupit od smlouvy i následně s dalšími úpravami.V ceně pronájmu šatů je úprava pouze za 200Kč viz naše obchodní podmínky.Vaše úprava je minimálně za 1500Kč.My jsme všem slibům dostáli a rozdíl 1000Kč v ceně pronájmu je adekvátní.Bez doplatku 2000Kč šaty nevydáme.Dobrou noc

7.6.2016 22:36
Svatební salon JAS
Již týden neřešíme celá firma nic jiného než vaše šaty nemluvě o nákladechANO, PROTOŽE NEJSOU SCHOPNI ŠATY ZAJISTIT VČAS A VE SPRÁVNÉ VELIKOSTI, COŽ OVŠEM NENÍ CHYBA ZÁKAZNÍKA.V noci nebudeme nic řešit a handrkovat se o pár korun.Nesouhlasíte s cenou.Přijďte ráno,vyplatím vám vše zpět a odstoupím od smlouvy.Vše má svoje meze a 1000Kč mi za tohle nestojí.O šaty je velký zájem.Ráno jasně přijďte říct jak jste se rozhodla.Tohle není hodno ani nás ani Vás.Závazky plníme, tak chceme za svoji práci zaplatit.Dobrou noc ráno budu čekat Vaše rozhodnutí.I my jsme jenom lidé a žádní podvodníci viz naše spokojené zákaznice.ŠKODA, ŽE NEMŮŽU PATŘIT MEZI TY SPOKOJENÉ ZÁKAZNICE.

7.6.2016 22:41
Lucie Papeschová
Nejde mi o nic jiného než mít šaty na kterých jsme se domluvily v únoru za sjednanou cenu, připadá mi, že se cena navýšila díky problémům s dopravou na vaší straně.
Ráno se zastavíme, děkuju. Dobrou noc

7.6.2016 22:58
Svatební salon JAS
Ráno řekněte personálu jak jste se rozhodla.Buď doplatíte 2000Kč nebo Vám vrátíme peníze.Od zítřka mám dovolenou.Cena na dopravu šatů se NIKDY neúčtuje.

8.6.2016 (třetí den před svatbou) jsem do salónu ráno zavolala a kupodivus paní Stoklasovou hovořila (i když tam neměla dle jejího sdělení vůbec být), řekla jsem jí, že přistupujeme na zvýšenou cenu, že už tam osobně nepůjdeme (po nočním sdělení, že tam Stoklasová nebude jsme věděli, že nic nevyřešíme). Mluvila se mnou celkem slušně, do doby než jsem si dovolila zeptat se, zda bude osobně na prodejně v pondělí. Vyjela na mě sprostě, že tu není ona ani její personál od toho aby mi sloužili a na co jí potřebuju osobně, že ona má na všechno lidi.Její jednání bylo natolik arogantní a sprosté, že jsem se vytočila a práskla s telefonem. Musím říct, že s ničím podobným jsem se nesetkala a že v situaci, kdy mám 3 dny do svatby a nevím, jak to bude s šaty, jsem byla opravdu na pokraji sil. Musela jsem požádat o pomoc svého budoucího muže. Volal paní Stoklasové a pak už s ní jednal vlastně jen on. Protože je můj manžel zvyklý jednat i s blbci, tak to ustál, vyslechl si jak na mě paní Stoklasová nadává a jak si vymýšlí lži o věcech, které jsem nikdy neudělala (např. že jsem neřekla nashledanou a práskla dveřmi PS: mají tam Brano, co zavírá samo emoticon) všechno ji odkýval, odsouhlasil, omluvil mé chování s tím, že jsme ve stresu před svatbou a že šaty si závazně bereme a vše zaplatíme. Řekla mu, že zvažovala, že odstoupí od smlouvy, že to probírala s firemním právníkem, ale nakonec se tedy dohodli.

10.6.2016 (den před svatbou) můj budoucí manžel vyzvedl šaty, vše zaplatil a podepsal smlouvu o nájmu (ANO, AŽ V TÉTO CHVÍLI !!!) s tím, že je to ta smlouva, co jsem už podepisovala já. Samozřejmě to bylo úplně něco jiného, doplnili si tam, co se jim hodilo atd, nemá cenu to už dál rozebírat, jen musím zmínit to, že tam bylo uvedeno, že pokud nevrátím šaty v pondělí budu platit velké penále, takže ne že nezáleží, kdy šaty vrátíte.. Doma mi je pomohl vyzkoušet, vše sedělo.

13.6.2016 v pondělí ráno jsme oba jeli do Jasu šaty vrátit, paní majitelka tam nebyla. Šaty měli v horní sukni díru, takže jsme počítali s tím, že nám vezmou vratnou kauci 1500 Kč. Personál salónu nám řekl, že o kauci rozhodne paní majitelka. Ozvali se pak mému muži ke konci týdne, že se máme stavit pro kauci, že jako projev dobré vůle nám ji vrátí celou. Tohle, musím říct, byl i důvod, proč jsme nepodali stížnost na Českou obchodní inspekci.

Proč toto všechno píšu? Protože nesouhlasím s neprofesionálním jednáním paní Stoklasové. Nechápu, jak si v dnešní době může obchodník dovolit lhát, urážet zákazníka, doslova být na něj sprostý, slibovat mu modré z nebe, které není schopen zařídit, ceny pálit od boku jak ho napadne, smlouvu o nájmu předat k podpisu den před svatbou, když už není možné nic změnit nebo o něčem diskutovat.

Všem budoucím nevěstám bych přála, ať jim jejich přípravy na svatbu neotráví něco podobného. Dejte si pozor na to, co podepisujete a vždy trvejte na kopii i pro sebe, čas ubíhá rychle, proto si nechte časovou rezervu a pokud se vám bude zdát, že něco není v pořádku, najděte si jiný salón, neomezujte se, ať máte srovnání.

A ať končím něčím pozitivním, šaty byly nádherné a moc mi to v nich slušelo.To říkali všichni a i já to musím uznat emoticon Vzala jsem si toho nejlepšího muže a nádherný svatební den mi vynahradil všechen ten stres kolem šatů.

Lucie Papeschová
13. črc 2016 v 19:10  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lovemusicsun
16
Registrovala se 27. března 2015 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lovemusicsun
16
Registrovala se 27. března 2015 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků. Region Praha.
 @aluciasek Obdivuji Tvoji výdrž a nervy, já bych asi vypěnila dávno a sháněla bych jinde. Ale za pár let se tomu budete smát. Gratuluji ke svatbě, podle fotek jsi byla moc krásná nevěsta emoticon
13. črc 2016 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aluciasek
3
Registrovala se 6. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele.
 • Svatba byla 11. června 2016
  Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
aluciasek
3
Registrovala se 6. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele.
 • Svatba byla 11. června 2016
  Kravaře, Region Opava
 Moc děkuji za podporu a pochvalu emoticon I když je po všem, tak jsem to nechtěla nechat bez odezvy, opravdu nikomu nepřeji prožívat zbytečný stres, když si má užívat svatebních příprav, proto jsem to ostatně zveřejnila. Ano, jedna z mých chyb byla i ta, že jsem si trvala na těch šatech a nechtěla jiné.. Ponaučila jsem se i sama.
13. črc 2016 ve 20:12  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
 no jo ony saty z ciny jdou dlouho a s velikostma je nekdy problem... mate teda pevne nervy ja bych uz po prvnich spatnych satech okamzite chtela zpet penize.
13. črc 2016 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
androz (23 r.)
20
Registrovala se 11. května 2015 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 • Svatba byla 8. srpna 2016
  Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
androz (23 r.)
20
Registrovala se 11. května 2015 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 • Svatba byla 8. srpna 2016
  Region Praha
 Šaty z ebay, no... emoticon
14. črc 2016 v 00:22  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1699 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 • Svatba byla 22. srpna 2014
  Kunovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1699 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 • Svatba byla 22. srpna 2014
  Kunovice, Region Uherské Hradiště
 Zcela upřímně naprosto nechápu, že jsi to nezasekla už někdy kolem března. A dokonce si myslím, že právě tím, že sis tohle všechno nechala líbit, utvrdila jsi je v tom, že se takhle mohou k zákazníkům chovat. Salónu samozřejmě třikrát fuj.
14. črc 2016 v 00:25  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikolatumova
5
Registrovala se 25. května 2015 na beremese.cz. Přidala 140 příspěvků a 9 inzerátů. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
nikolatumova
5
Registrovala se 25. května 2015 na beremese.cz. Přidala 140 příspěvků a 9 inzerátů. Má 4 přátele.
 hruza...napiste jim recenzi na stranky
14. črc 2016 v 01:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lanette
1
Registrovala se 13. července 2016 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 19. srpna 2017
fotoportrét
fotoportrét
lanette
1
Registrovala se 13. července 2016 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 19. srpna 2017
 aspon vim kde si saty nikdy nepujcim emoticon doufam ze si to precte co nejvice budoucivh nevest emoticon urcite uzitecny clanek...diiky
14. črc 2016 ve 03:51  •  Svatba byla v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
isabelafuentes
5
Registrovala se 7. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Klatovy.
fotoportrét
fotoportrét
isabelafuentes
5
Registrovala se 7. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Klatovy.
 Měla jste nervy z ocele, tak dlouho bych to nevydržela. Nechápu, jak se s takovým jednáním může salon uživit. Paní majitelce salonu by měl někdo pořádně vynadat, aby si tohle příště nedovolila k dalším zákazníkům. Klidně bych i tak podala stížnost na ČOI.
Ale zase na druhou stranu se tahle příhoda dá brát i jako zkouška pro Vás a pro Vašeho manžela, ve které jste obstáli, a to je to, na čem záleží emoticon.
Přeji šťastné a láskyplné manželství! emoticon
14. črc 2016 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aluciasek
3
Registrovala se 6. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele.
 • Svatba byla 11. června 2016
  Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
aluciasek
3
Registrovala se 6. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele.
 • Svatba byla 11. června 2016
  Kravaře, Region Opava
 @zorro4 máš pravdu, i já se z toho hodně ponaučila, nechala jsem se uchlácholit tím, že je ještě plno času a že šaty budou včas a ty spokojené zákaznice atd. kdybych věděla aspoň o jedné záporné recenci dám si daleko větší pozor. Ty šaty se mi hodně líbily, po salonech jsem nejezdila, mám malou dceru, ale na webu a ani na dvou svatebních veletrzích jsem podobné neviděla, takže jsme si nedávala naděje, že seženu něco podobného. Mám hodně malé prsa, tak jsem chtěla mít odkryté záda, ne předek. A většina šatů co jsme viděla byla na jedno brdo, korzet atd
14. črc 2016 v 09:13  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hlasimse
2
Registrovala se 15. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 330 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
hlasimse
2
Registrovala se 15. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 330 příspěvků.
 Hrůza děs!!!
14. črc 2016 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 553 příspěvků. Region Nový Jičín.
 • Svatba byla 25. července 2015
  Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 553 příspěvků. Region Nový Jičín.
 • Svatba byla 25. července 2015
  Region Nový Jičín
 Obdivuju tvou trpělivost a pevné nervy!!! Já bych to vzdala hned na začátku emoticon
14. črc 2016 ve 12:10  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1699 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 • Svatba byla 22. srpna 2014
  Kunovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1699 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 • Svatba byla 22. srpna 2014
  Kunovice, Region Uherské Hradiště
 @aluciasek ano, ty šaty jsou fakt krásné...
14. črc 2016 v 17:21  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sadamka90
40
Registrovala se 26. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 206 příspěvků. Má 11 přátel. Stará Ves nad Ondřejnicí, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
sadamka90
40
Registrovala se 26. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 206 příspěvků. Má 11 přátel. Stará Ves nad Ondřejnicí, Region Ostrava.
 @aluciasek Tak to je drsné, přesně obdivuji tvoji výdrž. Šaty, byly nádherné, takže aspoň, že to za ty nervy stálo emoticon Škoda, že si nebyla v Karině ve Svinově, není to daleko, jak se dívám, měli tam velmi podobné typy šatů a často jim chodily úplně nové za ještě o dost nižší půjčovné, sama jsem měla hodně podobný typ od nich a dokonce jsem ani podprsenku nepotřebovala, protože byly vycpané.
14. črc 2016 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andik10
8
Registrovala se 12. září 2015 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ostrava.
 • Svatba byla 4. června 2016
  Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
andik10
8
Registrovala se 12. září 2015 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ostrava.
 • Svatba byla 4. června 2016
  Region Ostrava
 Tak to Vás teda obdivuji. Dávno bych šla jinde.... já měla šaty z Angliky a byla jsem spokojená se vším.
14. črc 2016 v 19:25  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezamartinkova
Elody.cz - svatební šaty
Tereza Martinková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
PRO Shop: 16 inzerátů
33

“Jak vybrat svatební šaty podle postavy tak, aby vám co nejvíce lichotily? https://elody.cz/clanky/jak-vybrat-svatebni-saty-podle-postavy”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
terezamartinkova
Elody.cz - svatební šaty
Tereza Martinková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
PRO Shop: 16 inzerátů
33

“Jak vybrat svatební šaty podle postavy tak, aby vám co nejvíce lichotily? https://elody.cz/clanky/jak-vybrat-svatebni-saty-podle-postavy”
(Před 6 měsíci)

 @aluciasek To je skoro neuvěřitelnej příběh... Obchodníci lžou i v dnešní době, tvou výhodou je, že s tím můžeš něco (hodně) udělat a dát to vědět ostatním, jako jsi udělala tímto příspěvkem – klobouk dolů emoticon .
17. črc 2016 ve 22:27  •  elody.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí