Půjčit šaty nebo ušít na míru? - Ostrava

23. říj 202050

Ahoj,
potřebuji poradit. Nevím jestli si šaty půjčit v nějakém svatebním salónu nebo jestli si je mám nechat ušít na míru.
Co myslíte, že je lepší?
Dokázaly byste mi poradit, případně doporučit svatební salón či šikovnou švadlenu?
Děkuji moc.

 • @zannast  Záleží jaké chcete 🙂 já se nejdřív mrkla do salónu Paris, vyzkoušela pár šatů, ale neměli to, co jsem chtěla, takže jsem si je nakonec nechala ušít u Magdy Samlíkové.

 • Dobrý den @zannast ,
  záleží na vašich preferencích a také jaký styl šatů se vám líbí. Pokud toužíte po honosných šatech s velkou vrstvenou sukní, tak osobně doporučuji spíše salony, jelikož cena takových šatů by byla vyšší.
  Já jako nevěsta jsem si v takovýchto šatech připadala jako velký bonbón a věděla jsem hned, že to není nic pro mě. Záleží i také na tom, jakou máte cenovou představu. Salony už se pohybují s hezkými šaty v cenách některých švadlenek, které vám ušijí šaty na míru. Například náš ateliér se cenově pohybuje od 10-20 tisíc korun dle představy nevěsty.
  Určitě není na škodu nějakou půjčovnu navštívit, abyste si udělala představu o tom, v jakých šatech se nejvíce cítíte dobře a co by se vám líbilo a nelíbilo a pak se obrátit na švadlenku.
  Přeji úspěšné hledání šatů! Krásný den, Pavla

 • Ahoj!

  Výše najdete odkaz do vyhledávače. Tento vyhledávač je určený všem lidem, kteří plánují svatbu a chtějí mít vše na jednom místě. Můžete zde najít nespočet firem, které šijí svatební šaty na míru. Obecně zde najdete přehled všech služeb na svatbu. 🙂

 • Sponzor fóra
 • @zannast

  Rozhodně doporučím vlastní.

  Já byla asi ve 3 salonech v Ostravě, kde sice měli šaty hezké ale nic co by mě extra zaujalo a navíc půjčení na víkend kolem 15-20 tisíc.
  Šaty jsem si nakonec objednala z Elody za 16.tisíc a byla to nejlepší volba. Nechtěla jsem šaty, které předemnou mělo bůhví kolik nevěst, navíc řešit vyzvedávání a vrácení šatů. Dále tím že jsem měla šaty na sobě až do rána, tak podle toho taky vypadaly 😄 .... Byli dost špinavé a vlečka byla i trochu potrhaná (nevím jak by se na tohle tvářili v salónu a nechtěla jsem se ten den,, stresovat'' abych je nezničila).

  Určitě je ale fajn napřed zajít do salónu a šaty vyzkoušet ať víte od čeho se odrazit ☺️

 • Ahoj,
  Já mám šaty koupene z asos.com. Jsou jednoduzsi, ale moc krasne a za super cenu. Vraceni i doprava je bez problemu a zadarmo. Pokud hledas neco vznesenejsiho, podivej se na etsy.com, tam sezenes cokoli za cenu pujcovneho, mozna trochu vyzsi, ale zase budou nove a tvoje. Konkretne doporucuji Callistebride ❤️.
  Hodne stesti at najdes ty prave! 😊

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsme jedinečný svatební ateliér, kde plníme nevěstám představy o jejich svatebních šatech. Šijeme svatební šaty na míru a sukně a topy pro družičky.
  Salon Nika
  Příbram
  SALON NIKA- Půjčování a prodej svatebních a společenských šatů a doplňků.
  Pokud uvažujete o zakoupení svatebních šatů a ne jejich půjčení, přijďte se podívat k nám. Na zkoušení je třeba se objednat emailem nebo telefonicky.