Půjčení šatů okolí Nový Jičín, Ostrava, Valašské Meziříčí

Prosím, poraďte kde půjčují svatební šaty za přijatelnou cenu? Max do těch 7tis. Jsem z nového Jičína, tak okolí +-50km. Moc děkuji 🌸
Odpovědět
Profilova fotka
Do 7tisic? To chceš asi úplně obyčejný rovny (nevrstveny) šaty... Půjčovny je od 10ti výš, pokud ti záleží na vzhledu a i kvalitě
Odpovědět
Profilova fotka
Ostrava Salon Karina všechny modely půjčovné za 5 tisíc 😊
Odpovědět
@kayak Mají půjčovné 7000,- za některé modely. Ale doporučuji, mám tam objednáno.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova není pravda. U kamarádky na její svatbu sme byly ve dvou obchodech se společenským oblečením a měli tam nádherné svatební šaty kolem 5tis za půjčení 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestal7 Aha, tak mi bylo řečeno jinak, ale i tak 7000 je super cena 🙂
Odpovědět
@kayak Asi zalezi na modelu. Ja mam nejaky letosni, co jeste nemela zadna nevesta, protoze ho bude zkracovat na mou vysku (180cm). Ale verim, ze nektere modely tam ma levnejsi. Hlavne mam problem, ze mam jinou konfekcni velikost hrudnik a jinou pas a vetsina satu mi nesedala, ale pani mi to upravi. 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@beitlovak pokud vám stačí takovehle hrůzy, tak pak za 7000 tisíc ano, anebo takové ty co jsou ted oblíbené "ty momenty".. Tilko a k tomu obyčejná sukně... Ale ty momenty dělají z luxusních materiálu, za 7 tisíc svatební šaty kde je třeba ještě kruhová spodnice atd proste nejsou... A nebo vypadají právě přesně takhle otřesne. Od 7 tisíc výš? To už je jiná kategorie
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestal7 Taky mám letošní a budu první, ale asi to bude ve finále jedno, oboje je super cena. Hlavně ty šaty mají nové, čisté a hezké. Ne jak tady na fotkách nad mým komentem 😄
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Tak takove saty jsou za jeste min. Nemyslim si, ze kazdy chce za svatbu utratit tolik penez jako vy, takze pokud nemate cim prispet, tak nemusite vsechny nevesty tady stresovat, jelikoz od vas ctu většinou komentare, kde vsechny shazujete. 🤷🏼‍♀️
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestal7 jo a který? To by me zajímalo koho shazuju? Šaty jsem sháněla dost dlouho... Berty mi byli malý, projela jsem všechny salony co jsem snad našla, i v zahraničí, ceny za půjčení jsou od 7 tisíc. Takže až někoho budu shazovat, tak dej vědět 😘 není to o tom utrácet za svatbu, dat za usiti nových šatů 18 tisíc podle me neznamená ze utracim miliony, takže prosím te nesiř lži 😘😉 to, že někdo píše fakta a nemaže med kolem huby neznamená, že někoho shazuneš, zkus si srovnat pojmy 😉 prospeje ti to
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Tak vidim vice vasich prispevku, svatba za 250 000 je podle me uz draha svatba. Casto komentujete ditazy lidi pouze tim, ze to hned zavrhujete. Lidi ale hledaji reseni, chodi pro rady. Dobre, vy mate saty za 18000,-, nekdo to nepotrebuje, ale to neznamena, ze levnejsi saty jsou spatne nebo ze svatba bude horsi, protoze nejde o cenu. Mame kazdy asi jine priority. 🤷🏼‍♀️
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestal7 ty saty (co budu mít) se dají půjčit za 12, je to tam asi nejdražší model, jinak tam půjčení vyjde na 10, není to zadny salon, paní to ma doma a ani to není v Brne. Stačí se podívat na jakýkoli salon a ceny za půjčení jsou od 7 tisíc výš... Za 5 tisíc se dají půjčit jednovrstvé šaty, krátké a nebo z levných materiálů... Já nevím jak ty, ale já se vdavam (snad) jen jednou, i kdyby náhodou se vdávala po druhé, což doufám, ze ne, tak už nikdy me svatba tak nebude zajímat.. Za 7 tisíc se tady da pořídit hromada šatu v bazaru, některé jsou fakt pěkně, ale bílé, většině lidi to nevadí, třeba pro me bílé šaty prostě nejsou, jsem olivový typ a v létě po opaleni jsem ehm jak to říct? Naše menšina? Takže nerozumím tomu proč shánět levné a často skarede šaty když se dají sehnat své koupené. Svatba za 250 tisíc je podle tebe moc? Ok když tam budu mít polovinu lidi tak taky budu na polovině. Svatba za 250 tisíc vychází v prumeru každýho, okolo 60 az 100 hostu. Pokud jim dam jen burty na opekani tak budu taky s cenou jinde, ten catering stoji nejvíc peněz, vychází kolem 1000 az 1500 na osobu a to v tom není piti. Takže já to nezavrhuju, konstatuju fakta a jasně poukazuji na to co za tuhle cenu je reálné. Za 7 tisíc bývají obleky chlapum (kupované) my ho máme za polovinu, stačí vyčkat na slevy. Jo a rada bych podotkla, ze já ten rozpočet si fakt píšu, takže i když v Číně koupim barevnou pásku a nebo barevnou propisku do fotokoutku, tak je to v tom rozpočtu, já nepočítám jen ty hlavni věci jako je místo, jídlo, piti a fotograf, já počítám i každou stuhu, i brčko, když bych mela spočítat to hlavni tak budu taky na 150 tisících, ale to není reálná cena toho kolik to opravdu bude stát 😉 a hlavně všechno se da, my si na to setrime už 2 roky a ještě máme cely rok 😉 takže ne, opravdu nejsme milionáři, já jsem personální a chlap elektrikář, nevyrostli jsme na zámku, na všechno co chceme si setrime 😉 kromě hypotéky co ma přítel ani jeden nemáme půjčky, ani bychom si je nikdy nevzali ani na blby auto, my si na to setrime 😉 pak nemusím řešit zda chci dat tolik za šaty nebo chci opravdu ty vysněné 😉 hezky den
Odpovědět
Článek se načítá
@te_ssiinka_nelova Achjo 🙂 každá máme jiný vkus. A každá jiné priority. Ja opravdu nechci dávat 18.000 za šaty, které budu mít na sobě jednou v životě. Jak sem psala...byly sme v obchodě kde byly krásné šaty kolem 5-7tis🙂 takže se opravdu sehnat dají. A ptala sem se na obchody,ne na vaše hloupé otázky jestli mi šaty za 7tis.stačí nebo ne✌️ děkuji a pěkný den.. 🙋🏻‍♀️
Odpovědět
Jeeee, co to je za drama tady? To už ani nečtu toto 😀 Hele já vrazila třeba do celkem dobrého salonu v Praze s tim, že chci šaty ideál za 5 a svoje. Pač za 1. jsem prase a za 2. prachy radši procestuju. A paní ani neomdlela 😄 nakonec mam svoje za 10 ale chce to se s tim nesr..... 😉 Hele když člověk chce tak sežene a kdyz se mu fakt líbí tak i sežene prašulky a připlatí. Ale určitě to není nereálný.
Odpovědět
Jo a jinak jsem taky teda moc neporadila. Jičín a tak moc neznám. Ale můžu doporučit na FB stránku svatební/maturitní/plesové šaty. Někdy se tam objeví něco zajímavého.
Odpovědět
Profilova fotka
@beitlovak me hloupé otázky? Tak tady nepiš bludy o tom, jak se do někoho navazim a ze si někde v garáží tisknu peníze a nemusis poslouchat me hloupé otázky, jak ty říkáš 😉 do nikoho jsem se nenavazela jen říkám fakta jako vždy, sbohem
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova nic takového, že se navazis, sem ani jednou nenapsala, tak mě tady nenapadej🙋🏻‍♀️
Odpovědět
Profilova fotka
@beitlovak jezis promin, já si nevsimla ze to nepsala ona, moje chyba. Ale hloupé otázky jsem ti nekladla 😉 ja nikde neřekla ze se nedají sehnat šaty za 5 tisíc, jen říkám jaké budou kvality. Ale někomu komu přijde moc dat cca 15 tisíc za usiti a pak je třeba prodat není pomoci 😉 takže az se za 20 let budeš koukat na svatební fotky tak pak neskuhrej, ze ti ty šaty vůbec nesedely/neslusely a nebo ze jsi do toho mohla dat víc 😉 hezky den
Odpovědět
Ahoj, já jsem z Frýdku Místku a prodávám své šaty, mám je tady v bazaru, tak kdyžtak mrkni. Daly by se vyzkoušet. Mohla bys je pak prodat, takže by tě v konečném důsledku vyšly levněji. Kdybys měla zájem, dej vědět.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?