Menu Forum

Prodej šatů, vel. 32, do 6 000 Kč...?

20. lis 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
kendici
Registrovala se 2. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
kendici
Registrovala se 2. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
 Ahoj nevěsty,

chtěla bych se zeptat, jestli nemáte tipy, kde koupit svatební šaty vel. 32 (nebo 34, které by se daly zmenšit), max. do 6 000 Kč? Nejlépe v Praze, ale to je nejspíš nemožné, takže klidně někde jinde, ale pokud možno v Čechách...

Díky,
Veronika
15. lis 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
terezamartinkova
Elody.cz - značkové svatební šaty
Tereza Martinková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ústí nad Labem
9

“STÁHNĚTE SI EBOOK ZDARMA: 45 úkolů, od zasnoubení, až po svatební noc http://elody.cz/45-svatebnich-ukolu”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
terezamartinkova
Elody.cz - značkové svatební šaty
Tereza Martinková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ústí nad Labem
9

“STÁHNĚTE SI EBOOK ZDARMA: 45 úkolů, od zasnoubení, až po svatební noc http://elody.cz/45-svatebnich-ukolu”
(Před 5 měsíci)

@kendici V této cenové relaci to podle mě bude docela problém. Obzvlášť pokud budete chtít úplně nové svatební šaty. Nebo vás mohu odkázat k nám do obchodu Elody emoticon. Děláme i individuální velikosti a cena je od 7 000 Kč s poštovným.
15. lis 2015 ve 20:53  •  www.elody.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojeuzivatelskejmeno
237
Registrovala se 11. června 2013 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 57 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
mojeuzivatelskejmeno
237
Registrovala se 11. června 2013 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 57 přátel. Region Pardubice.
 Ja prodavam svatebni saty vel. 32, site na miru v salonu Maya. Mrknete ke mne na bazar. Prodavam za 8900.
15. lis 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rmarcelilinka
4
Registrovala se 17. června 2015 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků a 2 inzeráty. Má 4 přátele. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
rmarcelilinka
4
Registrovala se 17. června 2015 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků a 2 inzeráty. Má 4 přátele. Region Třebíč.
 @kendici Ahoj, já si budu nechávat šít šaty od jedné paní co tady jedna nevěsta doporučovala. Myslím, že má i do 5.000, já jsme si zatím vybrala za 7.000.
16. lis 2015 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kendici
fotoportrét
fotoportrét
kendici
 @terezamartinkova Nové nejsou pro mě prioritou emoticon Podívám se.
16. lis 2015 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kendici
fotoportrét
fotoportrét
kendici
 @rmarcelilinka A máš na ní kontakt? webovky..
16. lis 2015 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
glamor
Glamor.cz - Společenské a svatební šaty z USA
Glamor PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
PRO Shop: 44 inzerátů
5

“Likvidační výprodej e-shopu!!! Vše se musí doprodat. Ano slyšeli jste dobře. Nyní máte poslední příležitost jak získat kvalitní společenské šaty z USA v mnoha případech za nákupní ceny. Neváhejte dokud je z čeho vybírat. Vše okamžitě skladem a ke všem (i již zlevněným) cenám dostanete 30% slevu navíc pokud zadáte v objednávce kód: 812”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
glamor
Glamor.cz - Společenské a svatební šaty z USA
Glamor PRO

PRO Shop: 44 inzerátů
5

“Likvidační výprodej e-shopu!!! Vše se musí doprodat. Ano slyšeli jste dobře. Nyní máte poslední příležitost jak získat kvalitní společenské šaty z USA v mnoha případech za nákupní ceny. Neváhejte dokud je z čeho vybírat. Vše okamžitě skladem a ke všem (i již zlevněným) cenám dostanete 30% slevu navíc pokud zadáte v objednávce kód: 812”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, rádi Vás pozveme do naší vzorkovny v ulici Věšínova 930/6, Praha 10 - Strašnice. Ceny svatebních šatů jsou do 3 000 Kč emoticon
17. lis 2015 v 15:39  •  www.glamor.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_praha
Svatební salon NEVĚSTA Praha
Eva Macháčková PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_praha
Eva Macháčková PRO

4
 Dobrý den , v našem outletu si určitě nějaké šaty ve vel. 32 vyberete. Přijdte se podívat.
www.svatebni-saty-outlet.cz
20. lis 2015 v 10:46  •  www.nevesta.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
botyobuvpopelka
Svatební Boty, Obuv, kabelky, bižutérie - Popelka team
PRO

Svatební oblečení a obuv - Slovensko
PRO Shop: 69 inzerátů
65

“I my jsme již propadli Vánoční atmosféře...hledáte dárek? Darujte poukázku na nákup bot, které si obdarovaná složí a navrhne podle svého vkusu. Vouchery jsou platné po dobu 6 měsíců. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
botyobuvpopelka
Svatební Boty, Obuv, kabelky, bižutérie - Popelka team
PRO

Svatební oblečení a obuv - Slovensko
PRO Shop: 69 inzerátů
65

“Svatební Boty? Již od velikosti 32 až 44. Navrhnete a upravte si boty podle sebe i na míru. Materiály, barvy, podpatky, paty, špičky, zdobení... Neváhejte požádat o vizualizaci zcela ZDARMA: http://popelkateam.eu/boty-podle-tebe-t-styl/45... http://popelkateam.eu/boty-podle-tebe-klasik/45..”
(Dnes)

@kendici Dobrý den milá Veroniko, zkuste i internet - kdyby Vám byly třeba trochu volné stejně si je můžete upravit. Třeba dřív něco vkusného najdete a jako tip bychom doporučili hledat "společenské šaty " dlouhé, krátké, bílé, ivory - podle toho co se Vám víc líbí. Hodně společenských šatů, lze taky využít jako svatební emoticon Přejeme krásné svatební plánování a přípravy. Popelka team
20. lis 2015 v 11:58  •  popelkateam.eu/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kendici
fotoportrét
fotoportrét
kendici
 tak jsem včera koupila v salonu, jak avizovala @nevesta_praha emoticon dokonce tj vel. 30 :D a jsem moc spokojená a salon doporučuji emoticon , díky všem za pomoc
20. lis 2015 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_praha
Eva Macháčková PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_praha
Eva Macháčková PRO

4
 @kendici Jsme moc rádi , že jste byla spokojena .
20. lis 2015 ve 13:56  •  www.nevesta.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí