prodaly jste šaty?

24. čvn 201410

Ahoj holky,
chtěla bych jse zeptat, jestli se Vám povedlo po svatbě prodat vaše svatební šaty. Uvažuji, že si je nechám ušít a pak prodám. Povedlo se vám to? Jak dlouho to trvalo. Za kolik procent z původní ceny?
Díky.

 • Podle toho, jak to sleduji na zdejším bazárku, jdou na odbyt rychle šaty , které na první pohled vypadají velice kvalitně , jsou v běžných velikostech a taky zrovna letícího- žádaného střihu. I tak jsou většinou prodejné až když jsou tak za 50% pořizovací ceny. Špatně se prodávají šaty, na kterých je na první pohled vidět nekvalita- třeba levné šaty z Číny,nebo mají neobvyklé, nebo nevkusné zdobení nebo střih, nebo neobvyklou velikost. V neposlední řadě jsou důležité i fotky šatů, nestačí je vyfotit na ramínku, lepší když jsou na postavě tak, aby byly vidět i detaily. Platí zádada, že když nejdou prodat, tak se musí snižovat cena a pak si kupce najdou.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Luxusní svatební šaty AIRE BARCELONA, MODECA. Exkluzivní společenské šaty PAPARAZZI by MORI LEE a Alyce PARIS.
  Prodávám nové svatební šaty v cenové relaci od 3 - 6 000 Kč, u všech šatů mám vždy videa i reálné fotky. Osobní zkouška možná po domluvě na Praze 9.
  Přijďte si v klidu vybrat nejen svatební šaty, ale i doplňky pro Váš svatební den. Individuální přístup a naše ceny Vás jistě mile překvapí.