Podvodník z USA a Nigerie

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den,ozval se mi pán prý z USA že by rád ode mne koupil sv.šaty,prý to bude posílat synovi do Nigerie,nabídl mi i vyšší částku než je prodej,nějak mi to nesedí...nenapsal ještě někomu derrickthomas1012@gmail.com?
Odpovědět
prosím zablokovat andyscoty887e3 @michaela_recht
Odpovědět
Profilova fotka
@darette Ďakujem za upozornenie, je zablokovaný. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@micahela @svatbasnu Ahojte, ďakujem za nahlásenie, e-maily sú dlhodobo zablokované. Je však možné, že si vytvorili profil s iným menom a e-mailom a tento, ktorý píšete a ktorý sme blokli už dávnejšie vám píšu do textu správy. Skúste sa prosím pozrieť aj na meno odosielateľa či tam prípadne nie je ešte meno alebo iný e-mail, aby som prípadne blokla aj tie. 🙂 Ďakujem. Miška
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht Je uvedená jako neregistrovaná a jméno "mrs michele".
Odpovědět
prosím o blokaci gibsmatthew701@gmail.com gibsmatthew701
Odpovědět
gibsmatthew701
Odpovědět
prosím zablokovat ccetaaniz@gmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
@darette Můžu se zeptat proč? Taky mě kontaktovala se zájmem o zaslání do UK. Raději tedy nemám reagovat? Děkuji!
Odpovědět
Nereagovat, je to podvod, zkousi to tu uz po xte.. Poslou vam falesne udaje a nabidnou i vic penez, ale prijdete o saty a penize vam neposlou..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@micahela andyscoty522@gmail.com mi také píše. Prosím, zablokovat.
Odpovědět
Prosím zablokovat @godsson1111
Odpovědět
Profilova fotka
annicettaaz@gmail.com mě také píše, prosím zablokovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, nepíšu kvůli svatebním šatum ale včera mi přišel email od:richardable87@gmail.com Kde mi vyhrožoval smrti pokud nepošlu 910 euro. Dávejte si pozor!
Odpovědět
Dobrý den, nedávno jsem dostala zprávy s podobným textem. "Stále v prodeji? Odpovězte mi prosím zde..." a to od: - william.adams00011@gmail.com - vlasta002 a wosilev157 se stejnou mailovou adresou geamore101@gmail.com. Prosím o zablokování. Děkuji!
Odpovědět
Tito podvodníci jsou všude, kde se něco prodává za tisíce. Hlavne na sbazaru…. Každopádně jakmile dostanete e-mail, kde se nekdo ptá “jestli je položka na prodej” nebo “jaká je cena”, tak to je jasnej překladač. Na moje svatebni saty uz mi prislo 5 takovychto e-mailu. Lepsi nereagovat. Pak začnou vyhrozovat a jsou agresivni.
Odpovědět
Můžete rovnou zablokovat i tento účet: cchamarwani@gmail.com
Odpovědět
@sonja_d A toto: wosilev157
Odpovědět
@sonja_d I tenhle účet: annicettaaz@gmail.com Všechno je to to samé.
Odpovědět
@michaela_recht Tiez mam skusenost s reakciou podvodnikov, konkretne ucty: PAYIG99959 a cchamarwani@gmail.com
Odpovědět
Taky mi od nich dnes přišla zpráva! Z nicku: payig99959
Odpovědět
I mne z toho sameho mailu payig99959
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak i ja si vyhledala tuto diskuzi a děkuji za ni, zdálo se mi to divné od začátku, teď přišel mail s údaji, co vše chce. Nooo potřebovala jsem si to ověřit. Mail je oleg31alena@gmail.com DĚKUJI
Odpovědět
Dobrý den, mě také kontaktoval. Jde to nějak nahlásit policii?
Odpovědět
ahoj holky oleg31alena@gmail.com psal dnes i mě a minulý měsíc mě uháněla antmariam009@gmail.com-chtěli poslat šaty do UK.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vše spam, prosím zablokovat: picew65717 damlacasto101 tarkaferdo111 yelmesidru1101 Nemůžete s tím něco udělat, vždyť nechodí nic jiného. L.
Odpovědět
Profilova fotka
Další SPAM hacafo5520 - můžou to admini zablokovat?
Odpovědět
Ahoj, pridavam dalsi podvodne emaily: oleg31alena@gmail.com
Odpovědět
A dalsi podvodny mail: michaelhsns189@gmail.com tentokrat pry z nemecka
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzana_olbrechtova prosím, k daným e-mailom poprosím aj meno účtu/používateľské meno, z ktorého ti prišla správa - emaily totiž vidím zablokované ale je možné, že si vytvorili nový účet, s novým emailom ale do správy píšu ako kontakt ten starý, ktorý sme blokovali už 2 roky dozadu 🙂 Ďakujem.
Odpovědět
@michaela_recht @michaela_recht nekeki502 je uzivatel k emailu oleg31alena@gmail.com
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?