Podvodník z USA a Nigerie

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den,ozval se mi pán prý z USA že by rád ode mne koupil sv.šaty,prý to bude posílat synovi do Nigerie,nabídl mi i vyšší částku než je prodej,nějak mi to nesedí...nenapsal ještě někomu derrickthomas1012@gmail.com?
Odpovědět
Nedavno se mi ozval jiz vyse zmineny podvodnik, ma stejny e-mail, jen jinou prezdivku: janazi1986@seznam.cz patic101 prosim o zablokovani.
Odpovědět
Profilova fotka
@rutrosicka Profil už je zablokovaný. Ďakujeme.
Odpovědět
Prosím, má někdo zkušenosti s touto osobou? lucier101 a meil alenaolega101@seznam.cz. Díky za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
@bimbasa Ďakujem za nahlásenie, už blokujem.
Odpovědět
Ještě jeden lummy101 e-mail torstenh.micheal@gmail.com. Děkuji.
Odpovědět
Zase ten samý sebastiankuhner600@gmail.com) pod nickem heeee42 . Nešlo by toho dotyčného už úplně zablokovat. Moc bych se přimlouvala. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@bimbasa Vždy vieme zablokovať nick, ale keď si vytvorí nový, zase ho treba blokovať, je to taký začarovaný kruh. Ďakujem za nahlásenie.
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím o zablokování uživatelského jména s77777q2 - sebastiankuhner600@gmail.com. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@sendul Už je zablokovaný, ďakujem za nahlásenie.
Odpovědět
Teraz je to alenaolega101@seznam.cz. Tiež mi prišiel e-mail z jej "baky" o udajnom zaplatení čiastky na moj účet, s tým, že až odošlem balík a sledovacie číslo jej banke, prevedie tie peniaze na môj účet. Už som to skoro odoslala, no našťastie som našla toto. Vďaka Bohu za vás! Som v šoku....
Odpovědět
oleg31alena@gmail.com včera mi přišel e-mail od totohle. Chce komunikovat přes mejl a anglicky. Takže je to zřejmě podvod. Prosím zablokovat
Odpovědět
Profilova fotka
@ivinka2905 Nemá náhodou aj nejaký link? Zablokovať vieme totiž iba nicky.
Odpovědět
Článek se načítá
oleg31alena@gmail.com Dneska píše, že jí nevadí zdvojnásobení ceny + poštovné. A chce všechny možné údaje, a zaslat EMS (rychlá pošta) a že zboží má pro brantrance. :-D :-D :-D
Odpovědět
oleg31alena@gmail.com opět nakupuje. Děkuji za tuto diskuzi, přišlo mi to pochybné, ale teď si můžu být jistá.
Odpovědět
Ahoj, taky přidávám svou zkušenost. Také mi napsala oleg31alena@gmail.com a chtěla poslat šaty na Ukrajinu, ale když jsem si vyhledala adresu na google, neexistovala, tak to už mi bylo divné. Takže už jsem dál neodpovídala.
Odpovědět
@ivinka2905 jo mně napsala, že pro sestřenici 😁 ale na neexistující adresu...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@bimbasa dobry den, taky mne kontaktovala tato osoba a chtela po mne poslat penize, chtela jsem se zeptat zda jste ji neco posilala?
Odpovědět
@janetkas2308 Každopádně žádný peníze jsem neposílala a už ani nereaguji na tyto podvodné meily, prostě to jenom vymažu a vřele to doporučuji všem. Vymažu a mám svatý klid.
Odpovědět
Dobrý den, paní Maria Hynková Hynková, o které tu byla řeč v souvislosti s podvodem mě také kontaktovala a má nový email: Máte stále na prodej? Pokud ano, odpovězte mi na mariakova009@gmail.com. Nic jsem neposlala, zdálo se mi to divné, tak jsem zadala jméno do Googlu a našla tuto diskuzi, takže všem děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý den, také se mi na můj inzerát ozval muž pod e-mailovou adresou sebastiankuhner600@gmail.com. Jedná se prý o podvodníka. Dávejte si na něj pozor 😒 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už píše podvodník i profesionálům :-| . Dostali jsme 12 stejných odpovědí na 12 inzerátu od uživatele w2222hu, prosím zablokovat. Ahoj, Máte svůj inzerát stále zveřejněný (http://www.beremese.cz/) k prodeji? Pokud ano, laskavě se ke mně vraťte na můj osobní e-mail: (sebastiankuhner600@gmail.com) pro další konverzaci. Děkuji mnohokrát.
Odpovědět
Profilova fotka
@barcik4 @svatbasnu Ahoj, ďakujeme veľmi pekne za informáciu. Daných používateľov som zablokovala. Prosím, pre rýchlejšie vybavenie požiadavky na blokovanie či iného problému, kľudne ma označte priamo v príspevku alebo mi napíšte súkromnú správu, aby sa to ku mne dostalo čo najskôr :-) Prajem pekný deň. Miška
Odpovědět
Profilova fotka
Další varování: @michaela_recht desmond112wills@aol.com - Desmond (Neregistrovaná/ý) - Dnes ve 02:51 Hello ma'am, Do you still have this Wedding Dress available for sale and ready for shipping kindly reply to my private email for the further conversation ( desmond112wills@aol.com ) Thanks Ahoj madam, stále máte tieto svadobné šaty k dispozícii na predaj a sú pripravené na odoslanie, láskavo odpovedzte na môj súkromný e-mail na ďalšiu konverzáciu. ( desmond112wills@aol.com ) Vďaka
Odpovědět
Profilova fotka
@svatbasnu Ďakujem, používateľ a e-mail je zablokovaný. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht Doporučuji vašemu IT, aby lépe zabezpečilo odpovědi na inzeráty. Během 2 minut jsem obdržela odpovědi na 30 inzerátů od uživatele gift101, text: Stále na prodej?odpovězte mi here:krisgodwink@gmail.com Toto už dělají automaty, jedná se o cílené útoky. Děkujeme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, další podvodník thitikantch7@gmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht Opět zřejmě automat, odpověď na všechny inzeráty ze shopu během jedné minuty z emailu andyscot.y522@gmail.com. Prosím zablokovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@svatbasnu Ďakujem za info, používateľ je zablokovaný. :-)
Odpovědět
Tyto dve adresy me psali to stejne, prosim o zablokovani. thitikantch7@gmail.com andyscoty522@gmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht Prosím zablokovat: santellomichele@gmail.com. Zajímavé, že vytáhli nějaký starý email, o kterém se zde psalo již před 5 lety.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?